Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
M'cin
Post : 06 wrz 2010 10:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Zagrałem i wiem, czemu Strategy First nie chciała tego wydać pod nazwą Jagged Alliance - ta gra jest tragiczna. wszystko, co nie zostało zerżnięte z JA 2 zostało spartolone. Okej, mapa, laptop (poza IMPem, pytania albo klonowane, albo do zada), jeszcze ujdzie, ale walka? Mniej przyjazna od JA2, Mniej opcji niż w 7.62, a bugów za to co nie miara. Można się męczyć z ustawieniem kamery pod odpowiednim kątem, żeby się wykrzaczyła przy najbliższej okazji. Interface jakiś mały, liczba przycisków wola o pomstę do nieba. A gdy dojdzie do kontaktu z wrogiem... ruch w trybie cichym i normalnym zżera tyle samo PA, celowanie to jakaś kpina, sterowanie zresztą też - o oni zrobili z moim ukochanym prawym przyciskiem myszy! krycie się za przeszkodami terenowymi bardziej pomaga przeciwnikom niż nam. Wiecie, jak się dowiedziałem, że przeciwnik nie jest na linii ognia? gdy mój najemnik nie mógł oddać strzału i stracił część PA! Do tego Zabójcza celność rzutów granatem u wrogów i fakt, że headshot z pół metra w nieopancerzony łeb zabrał tylko 27 HP... Mam dosyć. Co prawda 9 Kompania już mi się skończyła, ale dzięki HG czulej popatrzyłem na 7.62 i zainteresowałem się modem.


*
 
Len
Post : 06 wrz 2010 14:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Po przeczytaniu twojego posta czuję się taki dumny wiedząc, że jako jeden z nielicznych (albo jedyny) przeszedłem tą grę :D xD


*
  WWW
Ormus n2o
Post : 06 wrz 2010 15:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


Ta gra jest tak słaba (chyba), że nikt nic nie napisał o niej prawie przez 2 lata w tym temacie :P.


*
 
Len
Post : 06 wrz 2010 15:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ta gra jest dobra i naprawdę wciągająca, pod warunkiem że masz nieziemską cierpliwość. Miałem nieraz momenty, że gra działała idealnie i wtedy naprawdę grało się fajnie. Szkoda, że została tak niedopracowana, trochę większa dbałość o szczegóły i byłaby fajna, nie tak jak JA2 ale na pewno znośna.


*
  WWW
M'cin
Post : 06 wrz 2010 16:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Mogę do tekturowej paki wsadzić silnik od bejcy i powiedzieć, że dobry, ale niedopracowany samochód, kół tylko brakuje, i karoserii, i siedzeń i czegośtam... :D
Tak samo można powiedzieć o tej grze. Żeby w nią grać, trzebaby najpierw przeczytać książkę ze spisem błędów i głupotek i sposobów ich rozwiązywania. Albo być masochistą czy innym Lenem :D
A jak chcesz się poczuć dumny, wygraj główną kampanię w Supreme Rulerze 2020 na najwyższym poziomie trudności :D


*
 
Len
Post : 06 wrz 2010 17:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Mam mniej krytyczne zdanie, ale ja jestem hardkorowcem :D


*
  WWW
M'cin
Post : 06 wrz 2010 19:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Ja ciut inaczej postrzega hardkorowość niż niezwracanie uwagi na ewidentne głupoty w grze, no ale :P


*
 
Len
Post : 06 wrz 2010 20:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




*
  WWW
M'cin
Post : 07 wrz 2010 10:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Aj czytałem, ale nie zmienia ona faktu, że nie daję rady w to grać :)


*
 
Olinka
Post : 07 wrz 2010 10:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Zaczelam gre ale...

lezy

i czeka


na lepsze czasy


jakos mnie nie porwala


jak na razie

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Len
Post : 16 lut 2011 11:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ktoś zamieścił na YouTube filmik w którym testuje gnaty dostępne w grze. Przy okazji widać, że ta gra wcale nie jest taka zła, może być fajna (nie licząc broni z którymi trzeba się nieźle namęczyć, żeby trafić). Mi przypomniały się chwile spędzone z tą grą i większość map wspominam równie miło, co najtrudniejsze bitwy w JA2. Coś mi mówi, że jeszcze kiedyś spróbuję przejść po raz drugi, ale tym razem z zainstalowanymi patchami :)

https://www.youtube.com/watch?v=bEyiLqy8fOM


*
  WWW
Wigen
Post : 16 lut 2011 11:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Bardzo fajny filmik. Ja nie miałem szczęścia do takich "zabawek" podczas moich potyczek z przeciwnikiem. Zabity przeciwnik albo nic przy sobie nie miał lub znajdowałem przy nim tylko niepotrzebne graty, a podobno w grze jest 150 modeli broni.

Ciekawe jak zrobili że maja tak dużo punktów akcji.


*
 
chaffee
Post : 17 lut 2012 22:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 09.02.2012


Mam wielki sentyment do tej gry, ponieważ to moja pierwsza i jedyna wygrana gra (to był chyba konkurs z serwisu miastogier.pl), dowiedziałem się, że wygrałem ją jak byłem na wakacjach i tylko jak wróciłem do domu, to zacząłem pykać. ^^ Ale najdalej doszedłem do trzeciej lokacji i już dalej nie dałem rady (próbowałem kilka razy ją przechodzić, tzn. zainstalowałem-grałem-zdenerwowałem/znudziłem się-wykasowałem - i tak kilka razy)... chyba nawet nie ze względu na błędy, tylko absurdalność tej gry - pamiętam jak trafiłem wroga w głowę, to stracił kilkadziesiąt pkt inteligencji... :kosci: Niedawno miałem ochotę jeszcze raz spróbować w nią zagrać, ale nie znalazłem pudełka... pamiętam, że widziałem je kiedyś w piwnicy, ale teraz już nie znalazłem, zapewne trafiła do śmietnika... :P


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7


cron