Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 20 wrz 2008 22:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No i w zasadzie nazwa tematu wszystko Wam wyjaśniła. Odpowiednik podobnych tematów z działów o Jagged Alliance 2. Wypiszcie nicki swoich najemników, łącznie z gościem z IAP ;) Oto mój oddział:

  • Cole
    Mój IAP. Dlaczego nazwałem go Cole? Bo jestem fanem serii Gorky, Ci co grali, wiedzą o co chodzi :) Świetnie sobie radzi, jest jednym z najlepszych najemników ale nie najlepszym. Tym był z początku, teraz przegonili go ci z "wyższej półki". Ale i tak nie wiele mu brakuje.
  • Szaman
    Niemalże przez całą grę był ciężko ranny, więc naprawdę nastrzelał się dopiero gdzieś od 70% gry. Jest zwinny, wysportowany ale niezbyt mądry. Za to dość szybko się uczy. Polecam, ale nie dopuście, żeby na samym początku wpadł w pułapkę nie do pokonania.
  • Arny
    Wziąłem go chyba tylko ze względu na jego niską cenę. Nie jest ani szybki, ani mądry, ani nie strzela zbyt celnie. Podobnie jak Szaman, zbyt wcześnie wpakował się w niewłaściwe miejsce. Nieźle oberwał ale po wyleczeniu uczył się bardzo szybko.
  • Morah
    Zwinność raczej średnio ale za to umiejętności strzeleckie, pierwsza klasa. To najlepszy wybór za w miarę rozsądną cenę. I co ważne, można ją nająć już od samego początku gry. Jej umiejętności dowodzenia to 99 pkt. więc przydaje się, gdy spotkamy jakąś postać. Jedyna wada jest taka, że nie radzi sobie zbyt dobrze ze snajperką.
  • Sztylet
    Z początku ani nie było mnie stać na niego, ani on nie chciał do mnie dołączyć. Musiałem więc na niego zarobić. Ale opłaciło się. Rozgrywka zaraz stała się dynamiczniejsza. Jest świetnym strzelcem, bardzo dobrze posługuje się każdą bronią. Drogi ale warty pieniędzy. No i nie ma denerwujących odzywek.


*
  WWW
Olinka
Post : 22 wrz 2008 10:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Mój oddział na początku gry.
Jezeli macie sugestie kogo warto wybrac to chetnie poczytam.

  • Olinja
    Mój IAP. Brakuje mi na razie dużo :) ale mam nadzieje szybko sie uczyć.
  • Moby Dick
    Nic specjalnego ale średnio dobrze rozwiniety :), pewnie z czasem sie rozstaniemy bo facet ma problemy z Angolami a chciałam co niektórych wypróbować.
  • Bizon
    Na poczatek jest dobry, duza zrecznoać, przyzwoicie strzela, siła średnia, nie jest za bystry ale trudno zgodził sie isć wiec co tam :)
  • Morah
    "Zwinność raczej średnio ale za to umiejętności strzeleckie, pierwsza klasa. To najlepszy wybór za w miarę rozsądną cenę. I co ważne, można ją nająć już od samego początku gry. Jej umiejętności dowodzenia to 99 pkt. więc przydaje się, gdy spotkamy jakąś postać. Jedyna wada jest taka, że nie radzi sobie zbyt dobrze ze snajperką"
    Tu w tym opisie nic nie zmieniłam bo tak jest.
  • Nosorożec
    średniak ale jedna lufa wiecej czy warto? Nie wiem, na razie testuje te grę nie poruszam sie po niej jeszcze zadowalajaco.
  • Fisher
    Dosć bystry jest szansa, strzela przyzwoicie

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Wigen
Post : 22 sty 2009 19:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Olinka pisze:
Fisher
Dosć bystry jest szansa, strzela przyzwoicie


Fisher? Powiedz jak najęłaś tego najemnika.


*
 
Olinka
Post : 22 sty 2009 21:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Wigen pisze:
Olinka pisze:
Fisher
Dosć bystry jest szansa, strzela przyzwoicie


Fisher? Powiedz jak najęłaś tego najemnika.
o masz... nie pamietam :)
a co nie powinnam móc?


P.S.Sprawdziłam az na drugim kompiw gdzie mam HG.
No mam go.
A przy rozmowie kiedy go najmowałam to chyba cos o sistrze gadał.
Ale moze pokreciłam bo to dawno było.
Na razie chce przejsc wszystkie lepsze mody JA2 :)
Nadrabiam zaległosci :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie