Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 19 gru 2009 18:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Każdy, kto nie posiada jeszcze Hired Guns'a, może zaopatrzyć się w niego kupując najnowszy numer czasopisma Komputer Świat: Gry!
Cena to zaledwie 13,90zł, a należy pamiętać, że oprócz tej gry otrzymujemy również inne pełne wersje no i dosyć obszerny magazyn zawierający wiele cennych informacji. Wszystkie gry są oczywiście w polskich wersjach językowych.

Pełne wersje:

- Hired Guns: The Jagged Edge
- Spellforce wraz z 2 dodatkami
- Garbage Truck Simulator


Przyznam szczerze, że informacja ta kompletnie mnie zaskoczyła.
Nie spodziewałem się, że tak duże czasopismo zainteresuje się tą grą i że zamieści ją w pełnej wersji.
Ciekawe, kiedy pojawi się w CD-Action :D


*
  WWW
mtl
Post : 19 gru 2009 20:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Wow, również czuję się zaskoczony. Choć patrząc z drugiej strony, w KŚG gościło już JA2: Wildfire, więc czemu nie Hired Guns? ;)

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 19 gru 2009 20:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Gry TopWare dość często goszczą w KSGRY. Można by w przyszłości zrobić jakąś małą petycję o dołączenie do pełniaków klasyczne JA2 z 99r. bądź UB. To wszyscy znają i wszyscy wiedzą, że jest dobre. Choć z drugiej strony, każde wydanie w czasopiśmie zmniejsza szanse na ewentualną pudełkową reedycję.


*
  WWW
lukasamd
Post : 19 gru 2009 20:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Tyle, że czasopismo kupi więcej osób, niż wersję pudełkową, a przynajmniej w wypadku Jaggedów - fani i stali czytelnicy pisma kupią i tak, bo dla nich pełne wersje nie muszą być najważniejszą częścią pisma. Poza tym o Jaggedach może dowiedzieć się wtedy więcej osób, w tym tych młodszych graczy. Co z tego, że JA2 będzie na półce, skoro potencjalni klienci nie będą w ogóle o tej grze słyszeli? Ładna okładka może nie wystarczyć :)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron