Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
Hurricane
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Kapral
Kapral

Na lotnisku w Drassen jest możliwość "podejścia" z ładunkiem, trzeba to zrobić umiejętnie. Dalej już nie bawiłem się w podchodzenie, tylko czekałem aż Jeepy przestaną mi zagrażać (jest błąd w grze raczej), lub likwidowałem najemnikiem mogącym podejść. Granaty zwykłe trzeba rzucać na środek Jeepa (zadaje największe szkody), bełty z ładunkiem też są dobre.

*

Evoare
Szeregowy

Nie ustawiałem trybu food system a mimo to moi najemnicy potrzebują jeść i pić, grałem od nowa i to samo, pomóżcie... :\

*

Hurricane
Kapral
Kapral

Jeśli jakaś nowsza wersja gry, to może być mały bug. Ewentualnie sprawdź w każdych możliwych ustawieniach (przy rozpoczęciu nowej gry, w .ini, opcjach gry), może gdzieś się coś gryzie.

*

doman18
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral

Ja właśnie też miałem pisać w związku z Jeepem bo ni chu chu nie mogłem go ruszyć - miałem tylko dynamit i granaty dymne. Wszystkich wykosiłem w biały dzień (większość moim IMP-snajperem któremu dałem HK SL8 który dostała Buns) ale Jeep to była ściana nie do przebycia. W końcu obszedłem wszystkie trupy, znalazłem 2 granaty odłamkowe i jeden automat z amunicją AP. Snajpera ustawiłem daleko żeby kontrolował gdzie znajduje się pojazd a Barry i mój IMP podeszli do pojazdu. Barry rzucił najpierw dymny i pod osłoną dymu założył dynamit na 1 turę tuż obok Jeepa, IMP wyjechał 2,5 serii. W drugiej turze po wybuchu zostało mu połowę, ale 2 granaty i jeszcze 2 serie wyjaśniły sytuację.

Ale ile się nawczytywałem żeby do tego dojść!

*

Ronnie
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral

Wow, prawie dwa lata od ostatniego posta ;)
Obecny stan prac nad dużymi mapami do AIMNAS. Jak widać do zrobienia został już tylko południowy wschód i linia brzegowa na południu
Obrazek

*

micand1989
Awatar użytkownika
Major
Major

Tak będzie wyglądać mapa Arulco teraz?

*

Ronnie
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral

*

AdRain
Szeregowy

Witam,
1) chciałem sobie odświeżyć trochę Jaggeda, ale totalnie głupieje po włączeniu wersji 1.13.. na początek, jak się biega? klikam R i w kółko przeładowuje, jest gdzieś dostępny układ klawiszy dla jagged 1.13?

2) na co to ma wpływ? ze moge wiecej kupic? czy szerszy bedzie wachlarz kupca?
https://imgur.com/cQZQLPI

*

Starchris
Awatar użytkownika
Podpułkownik
Podpułkownik

AdRain pisze:
1) chciałem sobie odświeżyć trochę Jaggeda, ale totalnie głupieje po włączeniu wersji 1.13.. na początek, jak się biega?

Zawsze to było dwukrotne lub trzykrotne szybkie kliknięcie lewym przyciskiem myszy.

AdRain pisze:
klikam R i w kółko przeładowuje...

R to jest reload, czyli przeładowanie. Kliknij albo przytrzymaj prawy przycisk myszy, powinno się pojawić menu taktyczne, choć w tej najnowszej 1.13 jest tyle zmian, że nic nie jest pewne.

AdRain pisze:
...jest gdzieś dostępny układ klawiszy dla jagged 1.13?

Aktualnie to tego trochę jest
http://ja2v113.pbworks.com/w/page/42183 ... 3_hot_keys
https://jagged-alliance.pl/artykul352/k ... e-2-v1-13/
https://forum.jagged-alliance.pl/viewto ... 396&start=

AdRain pisze:

Pierwsze to jest chyba ilość różnych broni i przedmiotów jakie znajdziesz w sklepie, a drugie to ile ich będzie na stanie, ale niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

*

Ronnie
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral

AdRain pisze:
...jest gdzieś dostępny układ klawiszy dla jagged 1.13?

W każdej paczce powinien się znajdować folder z dokumentami. Więc klawiszologia powinna być w lokalizacji: główny folder gry -> Docs -> Manuals -> JA2_113_Hotkeys

AdRain pisze:

Starchris pisze:
Pierwsze to jest chyba ilość różnych broni i przedmiotów jakie znajdziesz w sklepie, a drugie to ile ich będzie na stanie, ale niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

To chyba ciut bardziej skomplikowane :)
http://ja2v113.pbworks.com/w/page/24219466/Bobby%20Ray

Więc u Bobbiego zakres dostępnych broni to te z aktualnego stanu postępu gry + dana liczba quality. Jak ja to rozumiem: jest 10 poziomów czyli każdy 1 punkt to 10% postępu w grze. Dajmy na to progres 20% + 2(great) = mogą występować do kupienia bronie z 40% postępu w grze (a używane z 50%).

A quantity to rzeczywiście ilość możliwych do kupienia sztuk w magazynie

*

Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 11, 12, 13, 14, 15