Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 07 kwie 2007 14:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jagged Alliance 3 na targach KRI EXPO 2007
News 07.04.2007

News pisze:
Dopiero 2 dni temu informowaliśmy was o tym, że dawne Jagged Alliance 3D będzie wystawiane na rosyjskich targach KRI EXPO 2007, a już dziś mamy przyjemność poinformować iż na targach pojawi się kolejny rodzynek, tym razem sam Jagged Alliance 3!

Firma Akella wystawi 9 gier, ale nas oczywiście interesuje ta jedna choć warto wspomnieć, że ich wszystkie gry mają duże szanse na zdobycie tytułu najlepszej gry targów! Na pewno warto się tam wybrać, targi odbywają się w Moskwie w dniach 6-8 kwietnia br., firmę Akella znajdziecie na stoisku A10-A11. [Czytaj dalej]


Ostatnio zmieniony 12 lip 2008 13:08 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
lukasamd
Post : 07 kwie 2007 15:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Hm... gdybym mieszkał gdzieś bliżej to czemu nie ale w aktualnej sytuacji nie ma mowy o wyjeździe czy coś w tym stylu... a szkoda bo może tam być ciekawie :/


*
  WWW
Len
Post : 07 kwie 2007 15:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nom, możliwość porównania gry, która jeszcze niedawno nazywała się Jagged Alliance 3D z właściwym Jagged Alliance 3 to dla prawdziwego fana serii prawdziwa gratka. Po cholerę tam Moskwa jest tak daleko? :D


*
  WWW
Len
Post : 15 maja 2007 14:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jagged Alliance 3 na targach KRI 2007 - Sprawozdanie
Cytuj:
Ci, którzy interesują się wszystkimi informacjami dotyczącymi nadchodzącej Jagged Alliance 3, a jak sądzę jest ich dużo, z całą pewnością pamiętają jak ponad miesiąc temu informowaliśmy Was o targach KRI EXPO 2007 odbywających się w Moskwie, gdzie miał być wystawiamy "trzeci jagged".

Jagged Alliance 3 rzeczywiście zostało wystawione lecz mimo tego nie pojawiły się żadne nowe informacje na temat gry. To kończy się dziś wraz z opublikowanym w serwisie Igromania sprawozdaniem z targów!
Standardowo JA Center nie próżnuje i przetłumaczyło dla Was to sprawozdanie z pominięciem pozostałych kilku gier zupełnie nie związanych z serią Jagged Alliance. Nie jest ono zbyt długie ale to już nie nasza wina :-) Zapraszamy serdecznie! Czytaj...


W sumie nic nowego z niego nie można się dowiedzieć, jest mało informacji a o większości już wiemy. Mnie najbardziej zaciekawiło to, że Jagged Alliance 3 w rzeczywistości prezentuje się znacznie lepiej niż na screenach. Ciekawe, tylko szkoda, że ludzie szykując się do zakupu najczęściej sugerują się właśnie screenami. Padły też słowa, że JA3 jest taki jaki powinien być to bardzo dobrze, ale chyba nam jeszcze tego nie pokazano na screenach :]


Ostatnio zmieniony 12 lip 2008 13:08 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Lemur
Post : 15 maja 2007 16:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Niby lepiej, a z drugiej strony w tlumaczeniu pojawia sie informacja ze gra...wyglada umiarkowanie i ze engine jest przestarzaly...

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
lukasamd
Post : 15 maja 2007 16:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja po przeczytaniu również mam mieszane odczucia... Niby fajnie fajnie ale niekoniecznie aż tak bardzo czyli mamy niezły mętlik. Trzeba poczekać do premiery i zobaczyć na własne oczy czy dobrze zrobili czy źle.


*
  WWW
Len
Post : 16 maja 2007 13:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Autor mówi, że sama gra prezentuje się świetnie (gameplay) i jest w stylu starych jaggedów. O grafice mówi, że została sporo ulepszona od czasów Silent Storma jednak to wciąż za mało.

I tu się pojawia pytanie o datę premiery - koniec tego roku? Tylko nooby w to uwierzą.


*
  WWW
snick
Post : 18 maja 2007 13:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Świetna gra z przestarzałą grafą? W sumie... Dobre i to. Przecież do dzisiaj gramy w JA2 (ew. JA2,5 lub mody) z naprawdę przestarzałą grafiką, a mało kto w ogóle zwraca na to uwagę.

Oczywiście od gry tworzonej w 2007 wymaga się więcej, ale ze słabszą grafiką więcej osób będzie mogło ją odpalić. Może graficznie nie zachęci wielu nowych fanów, ale - jeśli trzyma klimat poprzednich Jaggedów - to i tak powinna ich wciągnąć.


*
  WWW
Len
Post : 19 maja 2007 11:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jagged Alliance 3 na targach E3 Expo 2007
News 19 maja 2007r.
Cytuj:
Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy was o tym, że Jagged Alliance 3 zostanie zaprezentowane na targach KRI 2007 odbywających się w Moskwie z których przygotowaliśmy sprawozdanie. Twórca gry, firma Akella najwyraźniej nie próżnuje, na portalu Gameshark zaprezentowano wczoraj listę gier wystawianych przez tą właśnie firmę. Wśród nich znajduje się wyczekiwane przez nas wszystkich Jagged Alliance 3.

Targi odbędą się w dniach 11-13 lipca 2007r. w Santa Monica (stan Kalifornia). Firmę Akella znajdziecie na stoisku nr. 326 i 328. Co to dla nas oznacza? Na pewno pojawią się nowe informacje choć mamy nadzieję, ze nie tak skąpe jak po targach KRI. A warto zaznaczyć, że tam nasze JA3 zajęło 3 miejsce w dwóch kategoriach: Najlepszy debiut oraz Nagroda widowni, skoro sama widownia wybrała grę strategiczno-turową to chyba rzeczywiście mamy do czynienia z mocnym produktem.


To akurat było oczywiste, wystawiają grę na targach KRI a na E3 mieliby nie wystawić? Kto by w to uwierzył :] Ja choć tam nie jadę to się cieszę bo to dla nas oznacza nowe informacje nt. gry. A warto zaznaczyć, że na targach E3 Akella zaprezentuje również Disciples 3, które fani JA na pewno znają. Za spóźnienie (1 dzień) w podaniu newsa przepraszam, ale wczoraj mnie nie było :)


Ostatnio zmieniony 12 lip 2008 13:08 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
snick
Post : 19 maja 2007 13:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Ha... Jagged i Disciples na E3 - to jest coś. Zastanawiam się tylko, czy gry wypadną równie dobrze, jak na rosyjskich targach. Jeśli wytrzymają konkurencję z grami z zachodu, to można mieć pewność, że będą produktami, na które warto czekać. Przynajmniej ja z takiego założenia wychodzę. :P


*
  WWW
Popers
Post : 19 maja 2007 20:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


ja tam się ucieszę jak nie będzie graficznych wodotrysków - będzie szansa że na moim laptopiku pójdzie ....


*
 
lukasamd
Post : 20 maja 2007 13:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Czy te targi nie mogłyby odbywać się np. we Wrocławiu :-> ?! Kto z polaków pojedzie np. tylko dla JA3 do USA, ot taka wycieczka dla gry, no kto?

Mam przynajmniej nadzieję że sporo nowości wyjdzie na jaw ;)


*
  WWW
Fireox
Post : 22 maja 2007 21:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


lukasamd pisze:
Kto z polaków pojedzie np. tylko dla JA3 do USA, ot taka wycieczka dla gry, no kto?

Ten kto będzie chciał sobie zrobić wcześniejsze wakacje i będzie miał rodziene w USA :)

A co do targów w PL to popieram ale lepiej jakby było w Zamościu-Lublinie :P


*
 
Kyle-Simmons
Post : 22 maja 2007 23:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 49
  • Dołączył: 31.07.2006
  • Skąd: Otwock


Będę miał w tym czasie znajomego w USA, kto wie, może uda się go namówić. Najważniejsze, żeby trzymało poziom poprzednich Jaggedów jeśli chodzi o grywalność, klimat oraz swobodę.

_________________
www.ironsquad.xt.pl


*
  WWW
Len
Post : 23 maja 2007 13:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja mam dużą rodzinę w USA ale to głównie w Chicago więc do Santa Monica trochę jest. A z wyjazdem do USA nie jest tak łatwo, to już nie Unia Europejska. Ale mimo to na pewno gdzieś pojawi się sprawozdanie z targów a JAC jak zawsze nie idąc na łatwiznę wam przetłumaczy ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna


cron