Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 12 kwie 2007 16:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Fajny poradnik ale moim zdaniem nie jest potrzebny rozmiar plików ponieważ chyba dotyczy on tylko polskiej wersji a w innych niektóre pliki mogą się różnić. W sumie wystarczy tylko dopisać że są to dane z wersji PL i po problemie ;)

W sumie wszystkie pliki nie są już teraz tylko zagadką dla części osób (np. część plików dla mnie :P).


*
  WWW
Bartek0511
Post : 13 kwie 2007 23:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Dobry poradnik, nawet bardzo, fajnie napisany ;) ale jak Len już stwierdził jest to FAQ dla początkujących, więc nie dla mnie :|


*
 
snick
Post : 14 kwie 2007 08:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Szczerze mówiąc, jako osoba niezwiązana z modowaniem, nie czytuję poradników na stronie, więc póki co pozostaje mi czekać na nowe informacje o projektach grupy... :P


*
  WWW
Len
Post : 13 maja 2007 23:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dział z poradnikami został mocno zaniedbany ale już niedługo to się zmieni. Od niedługiego czasu szykujemy poradniki, które już niedługo wam zaserwujemy więc trzymajcie się mocno ;)

A poradniki jak zawsze naszego autorstwa więc nie będzie można narzekać na nudę :)


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 2 razy

*
  WWW
Bartek0511
Post : 13 maja 2007 23:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


No nareszcie.... :)


*
 
lukasamd
Post : 14 maja 2007 04:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jak wyżej ;)

Dodam jeszcze że jestem ciekaw o czym jeszcze można pisać bo jak widzę ilości poradników to się nieźle zastanawiam... opis modyfikowania całego kodu od 1.13?


*
  WWW
Len
Post : 14 maja 2007 12:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nie musisz ciągle tego powtarzać, my wszyscy to wiemy ;)

Oj, jest jeszcze naprawdę wiele rzeczy do opisania. Choćby problemy z którymi spotkałem się przez te wszystkie lata, a było ich naprawdę bardzo bardzo wiele. Ja na razie skupiam się na robieniu poradników do standardowego JA2 bo powiedzcie mi, jaki jest sens robienia poradników do czegoś bardziej skomplikowanego skoro nie są opisane rzeczy prostsze i takie które trzeba znać aby brać się za te trudniejsze?

Słowo łatwiejsze należałoby wziąć w cudzysłów bo często jest inaczej, chodzi mi o podstawy. A poradniki staramy się pisać sami bo jeśli wszystkie trzy strony będą tylko tłumaczyć zagraniczne poradniki to jaki będzie sens istnienia aż 3 stron skoro wszędzie to samo?


*
  WWW
lukasamd
Post : 14 maja 2007 15:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No wtedy sensu na pewno nie będzie... nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale robienie poradników o modyfikowaniu do JA2/JA2,5UB też jest dobre bo jak pokazała pewna ankieta JA2 1.13 nie króluje całkowicie ;)


*
  WWW
Len
Post : 15 maja 2007 12:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Mówisz tak jakby 1.13 to była zupełnie inna dziedzina modowania :] To prawda, że wiele rzeczy się zmieniło ale robiąc moda na 1.13 trzeba zaglądać do działu JA2/JA2UB aby zrobić pewne rzeczy.

W Dziale 1.13 są tylko te zupełnie nowe. Dział JA2/JA2UB w pewnym sensie dotyczy wszystkich części serii.


*
  WWW
lukasamd
Post : 15 maja 2007 16:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No wiem to choć nie wiem o czym jeszcze dokładnie można pisać ;) Samo ujęcie problemy z którymi się spotkałeś dla mnie jest bardzo skąpą informacją. Czy to będą wręcz łopatologiczne poradniki czy co?


*
  WWW
Len
Post : 16 maja 2007 17:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tak i nie. Szykowane są bardzo proste poradniki skieorwane zarówno do tych, którzy dopiero co zabierają się za robienie modyfikacji jak i bardziej profesjonalne. Poza tym można się spodziewać MEGA poradników.

Miło mi poinformować, że po długiej przerwie na IS Site ponownie pojawił się newsletter. Czytaj dalej...


*
  WWW
Len
Post : 06 cze 2007 16:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zupełnie o tym zapomniałem wiec piszę teraz, ponad miesiac temu ukończyłem pewien poradnik. Nie pamiętam kiedy ale niedługo potem go udostępniłem dla zwykłych użytkowników i... zapomniałem o nim napisać xD Miałem napisać rano ale jakoś tak wyszło.

Poradnik ten nazywa się Tworzenie postaci. My na łatwiznę nie idziemy, jest to oczywiście poradnik naszego autorstwa ;)


*
  WWW
Len
Post : 19 cze 2007 13:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




*
  WWW
lukasamd
Post : 19 cze 2007 14:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to ładnie ładnie ;) Jeżeli np. RR będzie miało premierę na początku wakacji to nudno nie będzie, gorzej jeżeli gry ukażą się pod koniec przerwy.


*
  WWW
snick
Post : 22 cze 2007 21:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Wciąż czekam na tego najważniejszego newsa - co to jest Projekt X? Bo news zaproponowany przez Lena nie nam w sumie niczego nowego... :P


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron