Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Rengaru
Post : 28 gru 2019 14:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 28.12.2019


Witam :D , czy jest możliwość przywrócić celowanie i szansę na trafienie przeciwnika, do takich ustawień, jakie były w zwykłym JA2 albo JA2 Wildfire?
Mam na myśli celownik - żeby czerwony okrąg wchodził całkowicie w szary, a nie był ograniczany przez broń i celowniki.
Oraz szanse na trafienie (w procentach?), gram dość długo w 1.13, ale nadal nie umiem sobie radzić w tym systemie, nie potrafię trafiać czasem nawet z bliskich odległości, mimo że pasek szansy na trafienie pokazuje jakieś 75% szansy.

Najlepiej żeby szansa trafienia byłą taka sama jak w zwykłym Wildfire, tam szło to naprawdę celnie.


*
 
DanielS
Post : 30 gru 2019 00:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 48
  • Dołączył: 07.09.2014


Przełączania pomiędzy starą (OCTH) i nową metodą (NCTH) obliczania szansy trafienia dokonujesz na początku gry.
Po nowemu - ON, po staremu OFF.


Załączniki:
ja2_start.jpg
ja2_start.jpg [ 216.19 KiB | Przeglądany 1099 razy ]
*
 
Rengaru
Post : 30 gru 2019 19:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 28.12.2019


Czyli wprowadza to stary celownik z Jagged Alliance 2, tylko ja przyzwyczajony do Wildfire.
Więc pytanie: Jakie wartości wprowadzić w INI editor i gdzie, żeby te szanse były jak w Wildfire = większe?


*
 
DanielS
Post : 30 gru 2019 22:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 48
  • Dołączył: 07.09.2014


Jeśli idzie o obliczanie szansy trafienia to rzuć okiem na plik CTHconstans.ini. Masz tam bazylion parametrów które no to wpływają.
Parę z nich wymieniłem w innym temacie.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron