Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Lis
Post : 26 maja 2019 13:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Raczej rzadko się udzielam, ale ...
Czego Ty w zasadzie oczekujesz? Nabijania licznika chu***ymi postami? Tak forum umarło, my razem z nim, możesz już zamilczeć.
Zadowolony?


*
 
lukasamd
Post : 27 maja 2019 08:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


I tak i nie. Fora ogólnie od 2-3-4 lat są w odwrocie i nic nie zwiastuje tego, aby miało się to zmienić.
One już nie skupiają społeczności która może sobie na luzaku o czymś pogadać - od tego są teraz sociale (choć nie każdemu musi to pasować np. mi, wielu z nich nie trawię).
Fora stały się tworami mocno wyspecjalizowanymi. Jeśli pojawi się tu ktoś nowy i zada pytanie odnośnie gry, to pewnie szybko pojawi się rzeczowa odpowiedź.

Inna sprawa, że to nie jest forum o popularnej tematyce, marka Jagged Alliance ma ciężko no i w efekcie tych pytań nie jest za wiele.
Z tym trzeba się pogodzić i tyle. Przecież to nie umniejsza radochy, jaką daje sama gra, prawda?


*
  WWW
nemorus
Post : 27 maja 2019 20:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 26.07.2014


Dawała, ale niestety! Niestety!... Jest to gra na jeden raz. Raz bowiem można poświęcić jej te tysiąc godzin. Potem to już nie to samo. Nie wspominając, że im dalej, tym problemy kompatybilności większe. Moim zdaniem, tej grze potrzeba dobrego rewitalizującego moda - coś jak "Restoration Project" dla serii "Fallout". 1.13 nie może pełnić tej roli, gdyż jest o wiele zbyt tłusty. Wymaga warstwowej konfiguracji, a to po prostu odstrasza. Tutaj potrzeba moda, który nie zamienia oryginału w choinkę świąteczną, a jedynie łączy wszystkie scenariusze znane dotąd z losowości, naprawia błędy oraz zwiększa poziom trudności - nawet jeśli oznaczałoby to tylko pomnożenie ilości przeciwników wszędzie. Mnie by to wystarczyło.

Lisku, a czego ty chcesz, eh? Jak szukasz celu do ataku, to złap za miotłę i wykaż się obywatelską postawą zamiatając chodnik. Coraz bardziej dochodzę do przekonania, że większość osób deklarujących pobyt w UK, okazuje się drażliwa . Ja cię do zadłużonego kraju na fuchę nie wysyłałem :wall:.


*
 
Lis
Post : 28 maja 2019 21:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


A co ma piernik do wiatraka poza tym, że tyle samo liter?


*
 
Ripper
Post : 05 cze 2019 14:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Forum jest spoko, tylko nic z 1.13 nowego się nie dzieje, np: zapowiadali z 5lat temu nowe ciała i nie ma... zapowiedzieli milion rzeczy do 1.13 i nic nie ma, nic dziwnego że ludzie się wkurzają, i jest zamuła gdy nic nowego nie ma.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron