Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 453 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Jakie filmy wolisz?
Sensacyjne 20%  20%  [ 10 ]
Komediowe 10%  10%  [ 5 ]
Dramaty 4%  4%  [ 2 ]
Horrory 12%  12%  [ 6 ]
Rysunkowe 0%  0%  [ 0 ]
Musicale 0%  0%  [ 0 ]
Science-Fiction 18%  18%  [ 9 ]
Fantasy 12%  12%  [ 6 ]
Wszystkie po troche 25%  25%  [ 13 ]
Liczba głosów : 51
Autor Wiadomość
GrU
Post : 23 lut 2014 00:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


micand1989 pisze:
Właśnie skończyłem oglądać film: "Lone Survivor" (2013) w roli głównej Mark Wahlberg.

Opinia marna. Spodziewałem się czegoś lepszego. Pół filmu spokojne, bez muzyki, bez akcji a drugie pół strzelanie też bez muzyki, akcja i fabuła słaba.



Może dlatego że to na faktach, bez wielkiego hoolywodzkiego efekciarstwa. Mi się podobał w porównaniu do innych produkcji tego typu.

Wiem że polskie kino to poziom dna kinematografii, ale aż takiego gó*** po "Ambassadzie" się nie spodziewałem idiotyczne i nieśmieszne, już chyba kac wawa było lepsze.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Riczik
Post : 24 lut 2014 22:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 01.02.2012


GrU polskie kino stoi na bardzo wysokim poziomie i na pewno nie jest to poziom dna, ale jak oglądasz filmy typu Kac Wawa czy Ambassada to się nie dziwię, że masz takie zdanie o polskiej kinematografii. Słyszałeś o filmach Smarzowskiego, Kolskiego, Pasikowskiego


*
 
GrU
Post : 02 mar 2014 16:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Jak spojrzeć na najbardziej utalentowanych reżyserów i ich filmy a nie widzieć niczego innego to kinematografię mamy wybitną, ale niestety, ja widzę całokształt i z jednej stron mamy "Różę" a z drugiej "Tajemnicę Westerplatte", więc suma tych durnych "filmów" + masa głupich komedii romantycznych mocno ciągnie ocenę w dół (no i te efekty specjalne w niektórych filmach ...).

Muzykę filmową/serialową mamy genialną to muszę przyznać.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 27, 28, 29, 30, 31