Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Mixtero
Post : 30 gru 2013 08:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 74
  • Dołączył: 21.11.2013
  • Skąd: Korniaktów Płd.


Mam pytanie jak najlepiej zdjąć :okulary2: snajpera z AS VAL,em. Zawsze mnie zabija jak go podejść?? :?:

_________________
Obrazek


*
 
Perry
Post : 30 gru 2013 11:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Najlepiej jest go załatwić od południowej strony sektora z dwoma dziurami w płocie (po prawej stronie od szlabanu). Przydałby się jeden najemnik ze skradaniem, który podejdzie cicho pod sam dach i ktoś drugi z cichą bronią lub nożem do rzucania żeby ubezpieczał. Wskakujesz na dach i podcinasz snajperowi gardło - choć jest to ryzykowne - bo od strony pólnocnej na drodze między budynkami czai się juz 3 na dole. Żeby nikt oprócz snajpera nie zauważył twojego skradającego się najemnika, należy zwabić snajpera na południową część dachu (np. za pomocą kamienia). Gdy snajper podejdzie do południowej krawędzi dachu mamy 2 wyjścia:

1. Zdjąć go po cichu najemnikiem ubezpieczającym przez dziurę w płocie (nóż do rzucania, broń z tłumikiem)
2. Wskoczyc na dach skradającym sie najemnikiem i załatwić go nożem. Wersja ta jest trudniejsza, bo snajper może mieć przerwanie zwłaszcza gdy ma wiecej doświadczenia od naszego najemnika. ;)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
micand1989
Post : 30 gru 2013 13:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


@Mixtero
Chyba Ci się działy pomyliły?

Do meritum:
Zalezy jaką bronią dysponujesz? Na drodze i na wprost do krawędzi nie masz szans podejść. Noc nie wchodzi w grę gdyż snajper ma noktowizor. Gra po cichu też nie wchodzi w grę, bo przy szlabanie stoi 2 żołnierzy. Znając realia początku gry (słabe wyposażenie, brak doświadczenia, ograniczone fundusze) polecałbym pozabijać najpierw wszystkich patrolujących wkoło ( 2 na pd-zach bramie, 2 na pd-wsch bramie, 2 kręcących się po alejce wkoło ogrodzenia). Ustaw się przy pd-zach bramie w alejce między ogrodzeniem, połóż ich przy dziurach w płocie i wstań wszystkimi naraz to snajper nie będzie miał szans. Taktyka sprawdzona na ekipie 4 ludzi (z 2x Mini-14 i Calico M900 znalezione sektor wcześniej i MP5K SD).

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Perry
Post : 30 gru 2013 13:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


micand1989 pisze:
Na drodze i na wprost do krawędzi nie masz szans podejść.


Ma szanse - miedzy drzewami zaraz pod pierwszą dziurę

micand1989 pisze:
Noc nie wchodzi w grę gdyż snajper ma noktowizor.


Własnie tylko noc. W dzień szanse są 2x mniejsze, gdyż wrogowie mają lepsze pole widzenia - Noktowizor snajpera - to zadna przeszkoda.

micand1989 pisze:
Gra po cichu też nie wchodzi w grę, bo przy szlabanie stoi 2 żołnierzy.


Tych żołnierzy juz dawno nie ma - oni idą na pierwszy ogień (w moim wypadku nóz) ;)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Mr.Jagged
Post : 30 gru 2013 15:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


Przy budkach na posterunku czyli mowa o tych szlabanach jest losowosc wroga raz jeden stoi raz jest 2. co do gwardzisty na dachu to on ma google Uv a nie noktowizor czyli widzi znacznie lepiej. Ja jak po raz pierwszy gralem to szedlem na okolo iw chodzilem na dach tego 2 budynku gdzie sa pozamykane dzrwi i stmatad go ostrzeliwalem. Teraz robie impa z operacje nocne , i wieczorem skradam sie pod plot eleminujac przy plocie po cichu 2 żołdakow , nastepnie przez dziure i pod budynek i na dach.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Perry
Post : 30 gru 2013 15:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Mr.Jagged pisze:
Teraz robie impa z operacje nocne , i wieczorem skradam sie pod plot eleminujac przy plocie po cichu 2 żołdakow , nastepnie przez dziure i pod budynek i na dach.

I prawidłowo ;) - nie mówię, że bedzie łatwo - ale jest to wykonalne. a z tymi przy szlabanie masz rację - kwestia losu, ale zazwyczaj jest ich 2óch. Należy również uważać na jednego patrolującego południową stronę (pld. ścieżka miedzy płotami).

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Mr.Jagged
Post : 30 gru 2013 17:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


A jak by się komus zapragneło mieć na poczatku gry wiecej niz jeden VAL Cichy przed Varrez to robimy tak zabijamy snajpera na dachu, nie wchodzimy na dach , nie zabijamy wiecej wrogow , wychodzimy z sektora i idziemy do sektroa poczatkowego. Kompresja czasu 1 dzien i znowu idziemy na posterunek i bedzie po raz kolejny koles z valem na dachu. Ja tak na ekspercie mialem w sekktorze posterunek 29 wrogow wiec zdobylem w ten sposob 6 karabinow XD z zapasem amunicjii , sprzetu Spectra i gogli UV :D

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Mixtero
Post : 30 gru 2013 21:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 74
  • Dołączył: 21.11.2013
  • Skąd: Korniaktów Płd.


Dzięki @Perry imp i len dali radę imp z :-D night ops i stealh zabiłem go nożem

_________________
Obrazek


*
 
Perry
Post : 30 gru 2013 21:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Mr.Jagged pisze:
A jak by się komus zapragneło mieć na poczatku gry wiecej niz jeden VAL Cichy przed Varrez to robimy tak zabijamy snajpera na dachu, nie wchodzimy na dach , nie zabijamy wiecej wrogow , wychodzimy z sektora i idziemy do sektroa poczatkowego. Kompresja czasu 1 dzien i znowu idziemy na posterunek i bedzie po raz kolejny koles z valem na dachu.


Nie trzeba aż tak kombinować - wystarczy ściągnąć Critical Edge z działu download i mamy wszystkie zabawki zaraz na poczatku gry... ;)

Mixtero pisze:
Dzięki @Perry imp i len dali radę imp z night ops i stealh zabiłem go nożem


No widzisz. Mówiłem, ze sie da... :one:

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
lukasamd
Post : 01 sty 2014 10:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja również zawsze atakowałem go od południowej strony.
Na północy ktoś odwracał jego uwagę np. zwykłymi strzałami (aby podszedł w tamtą stronę), a potem drugi najemnik podchodził do dachu. Wtedy ryzyk-fizyk, uda się wejść i go sprzątnąć serią/dwoma, albo się nie uda.


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 02 sty 2014 13:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Jednym najemnikiem nocą: z daleka, zza południowo-wschodniej bramy strzelam czymś o względnie dużym zasięgu do beczki przy magazynie (beczka wybucha, snajper się zainteresuje i podejdzie do płn.-wsch. krawędzi dachu). Najemnikiem skradam się w pozycji pochylonej do warsztatu - przez płot przechodzę od strony południowo-zachodniej, do budynku podchodzę więc od strony tylnych drzwi. Potem na dach i jazda (np. seria z wytłumionego Mac-10 z czerwoną amunicją).
Przy okazji jeden lub dwóch żołnierzy wroga odniesie rany w wybuchu.


*
  WWW
misiek5872
Post : 24 lip 2015 16:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 66
  • Dołączył: 03.06.2015


Ja robiłem inaczej rzucałem kilka granatów dymnych potem się czołgałem po cichu pod ścianę następnie wskakiwałem na dach i go rozwalałem.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron