Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
p5zx
Post : 07 gru 2012 23:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


Weekend assignment mission briefing:

TMC transferred some of the last remaining Metaviran fallow tree samples to several secret laboratories, which are disguised as undercover drug operations, guarded by elite tactical units. The essence of these nearly extinct trees could be invaluable for medical research on cures for various serious diseases. Yet TMC plans to use them to develop a new combat drug instead. Your goal is to retrieve as many of these essences from the hidden laboratories as possible.

This operation requires perfectly coordinated teamwork of multiple mercenary agencies!

MISSION:

Reach the most top ten placements on the leaderboards of the contract “Back to the Roots” with the members of your alliance until Sunday 11 PM CET (GMT + 1). The first place on a leaderboard will get your alliance 10 Points, the second place 9 Points, etc. up to the tenth place which will yield 1 Point.

The alliance with the most points will win the event, which will be rewarded with an epic item for every participating alliance member. Each participating member of the alliance that scores second best will win 100 gold.
Weekend przypisania briefingu misji: TMC niektóre z ostatnich pozostałych próbek odłogiem drzewo Metaviran przekazany kilku tajnych laboratoriów, które są w przebraniu narkotyków tajnych operacji, strzeżony przez elitarne jednostki specjalne. Istotą tych prawie wymarły drzew może być bezcenne dla badań medycznych na leki dla różnych poważnych chorób. Jeszcze TMC planuje się wykorzystać je do opracowania nowych leków walki zamiast. Twoim celem jest odzyskać jak najwięcej te esencje z ukrytych laboratoriów, jak to możliwe.

Ta operacja wymaga doskonale skoordynowany pracy zespołowej wielu najemników agencji!

Misja: Osiągnąć najbardziej dziesięciu najlepszych miejsc na liderów umowy "Powrót do Roots" z członków Sojuszu do niedzieli 11 PM CET (GMT + 1). Pierwsze miejsce w klasyfikacji liderów dostanie Sojuszu 10 punktów, drugie miejsce 9 punktów, itp do dziesiąte miejsce, które pozwoli uzyskać 1 punkt.

Sojusz z najwięcej punktów wygrywa wydarzenie, które zostaną nagrodzone epicki element dla każdego państwom członkowskim Sojuszu. Każdy państwom członkowskim Sojuszu, która zdobędzie drugiej wygra 100 złoto. (Przetłumaczone przez: Bing)

Ktoś walczy o to w jakimś sojuszu ?

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Starchris
Post : 08 gru 2012 12:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Ja na pewno nie, już nie gram w tę grę, ale będę to musiał jakoś zorganizować, aby cotygodniowe weekendowe assignment missions były opisane u nas razem z możliwością szybkiego kontaktu w sprawie zbiórki graczy do danego assignment mission.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Yasiu
Post : 17 gru 2012 17:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 11.12.2010


Warto zagrać w tego jaggeda? Jak wygląda popularność na serwach? Jest w miarę zbalansowana, czi istnieje jedna ''właściwa'' ścieżka rozwoju?


*
 
Starchris
Post : 17 gru 2012 17:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Yasiu pisze:
Warto zagrać w tego jaggeda? Jak wygląda popularność na serwach? Jest w miarę zbalansowana, czi istnieje jedna ''właściwa'' ścieżka rozwoju?

Warto zagrać. Popularność jest bardzo duża i nie będziesz miał problemów ze znalezieniem przeciwników w trybie PvP. Co do jedynej właściwej drogi to oczywiście, że istnieje i jest to klasa Commando, ulepszana tylko i wyłącznie pod pistolety i snajperki oraz na 23 punkty akcji (reflex i dexterity mają być po 51 p.). Jak będziesz szedł inną drogą, to niczego w tej grze nie osiągniesz. Niestety.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Yasiu
Post : 17 gru 2012 21:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 11.12.2010


Starchis, serio to nie była ironia? Co za problem znerfić przeliczniki jakiś ulepszeń broni, jeśli mocno wybijają się ponad inne? Twórcy nie pracują nad balansem?


*
 
Starchris
Post : 17 gru 2012 21:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Yasiu pisze:
Starchis, serio to nie była ironia? Co za problem znerfić przeliczniki jakiś ulepszeń broni, jeśli mocno wybijają się ponad inne? Twórcy nie pracują nad balansem?

W żaden sposób nie potraktowałem Twojej wypowiedzi jako ironia i napisałem na poważnie tak jak jest. Mówię poważnie, albo weźmiesz klasę commando ... albo nic w tej grze nie osiągniesz, a przede wszystkim w rozgrywce PvP. Wszyscy z całego świata jadą na commando (Take, Shadow, Magic i inni). Twórcy pracują nad balansem od samego początku powstania gry i jak tak dalej będzie, to będą to robić do końca świata.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Yasiu
Post : 17 gru 2012 21:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 11.12.2010


Heh wydaje mi się że można mówić o pracach nad balansem - albo pracować nad nim. Dwie różne sprawy, zresztą sam sugerujesz jaką postawę przyjęli twórcy ja:o... A wystarczy spojrzeć na SC 2 albo LoL'a który jest darmowy jak ja:o... przecież to tylko cyferki, jak coś za bardzo wymiata zmieniasz przelicznik i voila. Nawet nie trzeba grzebać w statsach żeby się dowiedzieć co jest nie tak - od tego jest głos ludu, top playerzy... ech :)!


*
 
Starchris
Post : 17 gru 2012 21:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Teraz już naprawdę obiecali, że przed świętami wydadzą aktualizację, która to wszystko zmieni i każda klasa będzie tak samo dobra. Ma być wykonany właściwy balans. Jeśli znowu nic z tego nie wyjdzie, no to cała załoga Gamigo będzie bardzo nisko postrzegana i nikt już nie będzie jej wierzył.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Starchris
Post : 18 gru 2012 21:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Jest lista zmian, które aktualizacja ma wdrożyć pod koniec tego tygodnia.

Cytuj:
New update coming this week
Hi JAO fans and players,
we are planning to release a new update towards the end of this week which is going to be FULL of new stuff for yor mercs to earn their money the hard way. Among the things we have coming is

- Level cap raised to 50
- New weapons, armor, HQ upgrades and crafting recipes
- 17 new and improved mission including the warzone Bovilia
- Brand New much more fun Tutorial (time to get your friends to play!)
- Items are sold to the shop for more than twice the sum
- More Craft Kits dropped in endgame missions
- More crafting resources dropped


Improvements
- Mercenaries now automatically walk to loot/triggers if they are out of range and loot/trigger is clicked
- Critical Chance display
- Crafting Chance display
- Crafting components now have a fixed bonus value which is displayed in the tooltip
- PvP end mission window after match
- Unavailable mercenaries are now easier to recognize in the merc shop


Balancing improvements
- Headshot damage reduced, crit chance imcreased, helmet soak increased, so less PvP snipering
- Armors and Helms Soak and Durability now better balanced between headshots and bodyshots



A najważniejsza zmiana, tak jak sądziłem, nie została i uważam, że jeszcze bardzo ale to bardzo długa droga, żeby to w końcu zostało zmienione.
Cytuj:
We weren't yet able to modify the archetypes to fix the commando issue, this will be part of the next patch.
Thanks to all the players who beta tested and continue to help us to make the game better!



Ileż razy można mówić, że to:
Cytuj:
will be part of the next patch

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Starchris
Post : 19 gru 2012 14:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Jutro po godzinie 13.00 aktualizacja ma być zainstalowana.

Cytuj:
JAO Update
Hi!

Tomorrow we will shut down the servers for maintenance between 11.00 and 13.00 CET.

We will also deploy a major update of JAO!

Best regards,
your JAO-Team




EDIT

Mamy już dokładny listę zmian i poprawek jutrzejszej aktualizacji.
Cytuj:
Patch notes 20th of December 2012
New features and improvements:

• Levelcap increased to level 50
• New crafting recipes have been added
• New items have been added to the item shop
• Three new contracts and a fourth warzone is now available
• Additional upgrades for hospital, workshop and storage have been unlocked
• New company creation screen added
• Tutorial missions have been improved and are now more fluid
• When loot or triggers are clicked mercs now automatically move to the clicked object in their current stance
• Newly equipped weapons are automatically selected as active weapon
• Mercenary archetype icon is now shown in skills tab and inventory tab
• The critical chance is displayed under the general hit chance in mission
• Crafting will display a chance for success now
• PvP arena will now be unlocked with reputation level 10
• Auto end turn can now be disabled in the gameplay options menu
• Enemy spawn points and spawned enemies in some missions are now partially randomized
• Skill points can be reduced again during skill point distribution
• Resales prices for items have been more than doubled
• Craft kit drop chance was significantly increased in the late game
• Active merc portrait is easier to recognize now thanks to new highlighting

Fixes/changes:

• Enemies now spawn in their preferred stance
• Cash rewards for missions have been raised
• Critical crafting failure is much rarer now
• Crafting items will have no more negative side effects
• Penalties on mission cash rewards of missions below the reputation level decreased
• Players directly return to PvP window after finishing a PvP match
• Recoil stat is no longer shown for single shot weapons
• Items no longer show up in the item shop if the player doesn´t fulfill all the requirements.
• A confirmation window is now shown prior to inviting another player to join an alliance and friendship requests
• A confirmation window is being shown if a player is kicked from an alliance by using the right click context menu
• Health Points are updated and refilled when skill points are added to endurance or strenght
• All warzone durations decreased to 24 hours
• Influence of achievements on warzone point calculation vastly increased to reduce fast-runs in Warzones
• PvP matches no longer reward the player with cash
• Mercenary portraits in the inventory screen are no longer replaced by a letter texture after rehiring and switching tabs
• Arcade and Sewer PvP maps use the correct preview screen now
• Unavailable mercenaries are now easier to recognize as such in the merc shop
• Mercenary nicknames with more than seven character are displayed correctly now in the Mercenary portrait
• Amounts greater than 999 warpoints are now displayed correctly
• Full text "resources and crafting components" is shown in storage overview window
• Special offers without sale tag are now shown correctly



EDIT

Wdrażanie aktualizacji przedłuży się i zakończy dopiero po godzinie 15.00.


EDIT

Aktualizacja jest już gotowa.

KLUCZOWA AKTUALIZACJA JA ONLINE

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
szczepX
Post : 20 gru 2012 21:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 18.12.2012


Mam dziwny problem. Uruchamiam dziś przeglądarkę i stronę logowania do gry i lipa, jakiś napis o błędzie i nie ma panelu do logowania. Pokombinowałem trochę w plikach tymczasowych itp. i w tym momencie po wejściu na stronę logowania jest już tylko czarny ekran. Pomóżcie rozwiązać ten problem bo nie mam pomysłu. Ogólnie jestem przeciw grom przez przeglądarkę i szkoda że nie ma wersji do instalacji.


*
 
Starchris
Post : 20 gru 2012 21:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Nie wiem czy to przez najnowszą aktualizację czy przez jakieś inne zdarzenie, ale albo serwer albo sama gra dostała poważnej awarii. Developerzy robią co mogą, ale niestety dzisiaj raczej nie zagramy sobie w JA Online.

Syndrom czarnego ekranu mają wszyscy na całym świecie, którzy chcą włączyć JA Online.


EDIT

Gra już działa. Problemem był router, który uległ awarii. Niestety wszyscy twórcy poszli na imprezę świąteczną i przez uszkodzony router nie dostali żadnych maili z wiązanych z uszkodzeniem gry. Dlatego bawili się dobrze do samego rana, o niczym nie wiedząc. Heh.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Starchris
Post : 22 lut 2013 14:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Starchris
Post : 05 kwie 2013 19:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
szczepX
Post : 25 maja 2013 22:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 18.12.2012


witam
wracam po opiece nad dzieckiem i widzę w JAO spore zmiany
czy zmieniło się coś w gameplayu? tzn commano dalej jest najlepszą klasą bo mam pkt zdobyte do tej pory wrzucone z powrotem do puli i mogę od nowa rozdać ale nie wiem jak, forum też jakoś milczy i czat w grze również


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron