Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
kefir
Post : 01 wrz 2010 13:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 01.09.2010


Witam.
Na wstępie zaznaczę, iż zapoznałem się z wątkami na forum dotyczącymi tego problemu. Zastosowałem się do rad, jednak żadna z nich nie rozwiązała mojego problemu.
Po uporaniu się z "szkodnikami" w sektorze E 13 (Calisto), kilka sekund po zakończeniu walki jestem atakowany przez cywili. Próbowałem ładować stan gry sprzed wejścia do lokacji. Udało mi się również uciec z lokacji bez potyczki z mieszkańcami, sytuacja powtórzyła się jednak w następnej lokacji.
Jeśli ktoś ma pomysł w czym tkwi problem będę wdzięczny. Jeśli jednak nikt nie ma pomysłu proszę o polecenie innego moda. Zaznaczam, że Urban Chaos to pierwsza modyfikacja z jaka mam styczność. Z góry dziękuje ;)


*
 
lukasamd
Post : 01 wrz 2010 13:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Urban Chaos to dosyć wiekowy, acz bardzo dobry mod.
Czy sprawdzałeś, jak zachowują się cywile w innych sektorach?
Tak w ogóle, to kto Cię atakuje - policja (niebiescy), czy może tłuki z metra? Ani tymi ani tymi nie ma się co przejmować, bo z policją prędzej czy później i tak przyjdzie Ci wojować, a nie przeszkadza to zupełnie w ukończeniu moda (nie licząc znacznie większej ilości przeciwników).

Gdybyś zechciał spróbować innych modów, to polecam polskiego Legion 2, zaś na JA2 UB Vietnam SOG 69'.


*
  WWW
Len
Post : 01 wrz 2010 15:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zapewne chodzi mu o niebieskich, których w UC jest czasem nawet więcej niż zwykłych cywili. Z tego co pamiętam jest to miejscowa policja i wkurzy się na ciebie prędzej czy później. Mi udało się tego uniknąć, poprzez wczytywanie gry i cofanie się na długo przed tym jak ja zaatakowałem sektor w którym przestali mnie lubić i zmieniałem front walki, np. atakowałem inne miasto. Metoda działała ale poświęciłem na to więcej czasu niż bym stracił po prostu ich wystrzeliwując.

Niebiescy są bardzo łatwi do pokonania, bo mają słabe uzbrojenie i uwielbiają wybiegać zza ścian, co oznacza turę dla gracza.


*
  WWW
lukasamd
Post : 01 wrz 2010 16:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Tak, to jest policja, której "szefostwo" znajduje się w biurowym kompleksie w Adrian.
Z tego co pamiętam, to po prostu warto nawet z nimi walczyć - już w drugim sektorze Atremo jest posterunek, w którego magazynie znajdziemy nieco przydatnego sprzętu. Oczywiście jego "pożyczenie" = wojna z policją, ale jeżeli mamy przy sobie amunicję HP, to niebiescy padają jak muchy :)


*
  WWW
kefir
Post : 01 wrz 2010 18:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 01.09.2010


Ogólnie rzecz biorąc, atakują mnie niebiescy. Zarówno w Calisto jak i w pozostałych. W pozostałych lokacjach Calisto atakują mnie również brązowi.
Obrazek


Dodano: 01 wrz 2010 19:49



*
 
Mikul
Post : 01 wrz 2010 18:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 27
  • Dołączył: 17.08.2010
  • Skąd: I.M.P


to jest w UrbanChaos??jak ktos ma pelna niech mi wysle na e-maila mikul180@gg.pl


*
 
lukasamd
Post : 01 wrz 2010 19:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006




*
  WWW
djt
Post : 02 wrz 2010 13:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Brązowi to handlarze broni.
Są dobrze wyposażeni i warto ich rozwałkować, gdyż w lokacjach z nimi mamy z reguły sporo dobrej broni i dodatków do niej.
Pozdrowienia.

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
mortyr
Post : 28 mar 2012 17:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 20.02.2012


Mnie w sektorze B14 atakują "biali" cywile. Problem w tym, że ich jest chyba z 20, więc 20 cywili+10przeciwników.
Co robić?! :?:(W innych sektorach atakuje mnie też policja, ale z nimi daje radę)


Ostatnio zmieniony 28 mar 2012 17:47 przez mortyr, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
piesman
Post : 28 mar 2012 18:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 22.03.2012


Fakt, jest kilka sektorów gdzie atakują biali cywile i jest ich sporo. Nie przejmuj się tylko tłucz;P. Ja ich powybijałem i było ok, miałem tylko 4 postacie, IPC, Razor, Hitman i Nails:).


Ostatnio zmieniony 28 mar 2012 18:05 przez piesman, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
micand1989
Post : 01 kwie 2012 08:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


mortyr pisze:
Mnie w sektorze B14 atakują "biali" cywile. Problem w tym, że ich jest chyba z 20, więc 20 cywili+10przeciwników.


piesman pisze:
Fakt, jest kilka sektorów gdzie atakują biali cywile i jest ich sporo. Nie przejmuj się tylko tłucz;P.


Właśnie dlatego ten MOD nazywa się Urban Chaos ;-)
Zgadzam się oczywiście z przedmówcą - wal śmiało do nich :D

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron