Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 22 paź 2009 12:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Recon Intelligence Services

Cytuj:
Last Stand - Reaktywacja!
Ale przez cały ten okres tworzenia projektu, nie publikowaliśmy nic. A na forum już raz obiecaliśmy, że jeśli prace ruszą ponownie, to nasze PR ulegnie diametralnym zmianom. Zamierzamy dotrzymać obietnicy, zaczynając już od tej chwili - pod tym linkiem znajdziecie pełen opis Camerii, kraju w którym rozgrywana będzie akcja LS. Całość napisano na wzór RIS (czyli raportu rozpoznania jaki gracz otrzymuje w JA2 na początku gry). Zawiera on wszelkie informacje nt państwa, jego ustroju, sytuacji gospodarczej a nawet historii. Ale to jeszcze nie wszystko. Na samej górze artykułu znajdziecie mapę kraju wraz z zaznaczonymi miastami! Bądźcie pewni, że kiedy zagracie w LS to nuda Was nie dopadnie.


Czyli mówiąc inaczej - raport rozpoznania, tak zwany RIS który otrzymujemy rozpoczynając JA2. Są to podstawowe informacje nt państwa, jego ustroju a nawet historia. Jeśli ktoś nie lubi czytać, to i tak powinien zajrzeć pod ten link ponieważ znajduje się tam wersja robocza mapy w kraju po którym, miejmy nadzieję, będziecie chodzić! Jak Wam się podoba? ;)


*
  WWW
momo78
Post : 22 paź 2009 14:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Mapka fajna- tyle miast, tyle baz wojskowych, tyle dróg, tory, 2 lotniska, bagna!! <love> :ok:
Gubię się trochę w nazwach i nazwiskach xD
Świetna robota! Tak trzymać :ok:

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
lukasamd
Post : 22 paź 2009 17:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jak dla mnie ta mapka to istny bajer - kupę miast, a ten rejon walk jakoś preferuję :D Mimo wszystko, z tego co widzę to nie zabraknie sektorów z łąkami czy z farmami, jakich pełno było w tradycyjnym Jagged Alliance 2.
Mam tylko pytanie: gdzie się podziały mosty? Przecież to jeden kraj no i powinno być jakieś połączenie, czy to dla kolei, czy też zwykła droga :D

Szkoda tylko, że zrezygnowaliście z całego jednego "wiersza" sektorów - na morze zostają aż dwa, więc albo coś interesującego tam dacie (może jacht?), albo pozostanie jeden niezbyt dobrze wykorzystany :P


*
  WWW
Len
Post : 22 paź 2009 18:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


momo78 pisze:
Gubię się trochę w nazwach i nazwiskach xD

Spoko, my też się gubimy :lol:

Cieszę się, że Wam się podoba. Kiedyś wspominałem, że sektory i mapa będzie projektowana bardziej na wzór UC niż standardowego JA2.
lukasamd pisze:
Mam tylko pytanie: gdzie się podziały mosty? Przecież to jeden kraj no i powinno być jakieś połączenie, czy to dla kolei, czy też zwykła droga :D

Hehe, nie będzie :P Przedostanie się na drugi brzeg to też jedno z zadań :)

lukasamd pisze:
Szkoda tylko, że zrezygnowaliście z całego jednego "wiersza" sektorów

Eee... nie rozumieć :D


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 22 paź 2009 18:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Len pisze:
lukasamd napisał(a):
Szkoda tylko, że zrezygnowaliście z całego jednego "wiersza" sektorów

Eee... nie rozumieć :D

Pewnie chodzi o to że jeden rząd sektorów (P1 do P16) to sektory morskie, zatem nieużywane w grze.

_________________
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 22 paź 2009 19:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No właśnie o nie mi chodzi - można wrzucić tam jakiś statek czy coś w tym stylu z teleportem (coś a'la platforma wiertnicza w B2B?).
Najlepiej oczywiście z jakimś zadaniem.

@Len:
No dobra, ale jak w takim razie obie strony prowadzą ten konflikt? Wpław? :D

Aha, jeszcze jedno mnie zainteresowało:
Górnictwo: Ruda cynku, ołów i boksyty, obecnie działa jedynie kopalnia rudy cynku.

Rezygnujecie z samoobrony, czy może znajdzie sie jakieś zupełnie nieznane nam do tej pory źródło dochodów, z których możemy ich szkolić no i wynajmować najemników? :P Choć może nie do końca... ponoć nasz kapitał ma być spory...


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 22 paź 2009 19:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Nie żebym coś proponował, ale wojna to brudny biznes, nie bawimy się w świętoszków.
Może pola maku?

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 22 paź 2009 19:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
No właśnie o nie mi chodzi - można wrzucić tam jakiś statek czy coś w tym stylu z teleportem (coś a'la platforma wiertnicza w B2B?).

Ty mi tu mówisz, że za dużo morze wzięło a ja się zastanawiałem nad pomniejszeniem części lądowej :P Daj spokój Lukas, sektorów i tak jest mnóstwo (210 na powierzchni, jeśli dobrze pamiętam). A osób do projektowania nie wiele.

lukasamd pisze:
@Len:
No dobra, ale jak w takim razie obie strony prowadzą ten konflikt? Wpław? :D

Zwróć uwagę na budowę rzeki. Została tak skonstruowana, aby na drugi brzeg nie dało się przepłynąć najemnikami ;)

lukasamd pisze:
Rezygnujecie z samoobrony, czy może znajdzie sie jakieś zupełnie nieznane nam do tej pory źródło dochodów, z których możemy ich szkolić no i wynajmować najemników? :P Choć może nie do końca... ponoć nasz kapitał ma być spory...

Źródło dochodu będzie zupełnie inne niż we wszystkich dotychczasowych częściach JA i modyfikacjach. A o samoobronie jeszcze nie rozmawialiśmy, więc sam nie wiem jak to będzie.


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 24 paź 2009 12:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


RIS pisze:
5. Historia Camerii
(...)
Ostatecznie, mimo usilnym działaniom zmierzającym do przyłączenia Camerii do Serbii, nie udało się tego dokonać ze względu na tworzącą się w 1949 roku Federacyjną Republikę Jugosławii. Cameria dołączyła do niej jako jedna z dwóch autonomicznych prowincji.

Powinno być coś około:
Kod:
Ostatecznie, mimo usilnych działań zmierzających do przyłączenia Camerii do Serbii, państwo dołączyło do tworzącej się w 1949 roku Federacyjnej Republiki Jugosławii jako jedna z dwóch autonomicznych prowincji.

Chodzi o to, że:
1. po "mimo" idzie nie celownik (komu?, czemu? działaniom), a dopełniacz (kogo? czego? działań); jeśli celownik, to np. "wbrew działaniom",
2. zdanie jest dziwnie złożone, nie wiadomo do czego przypiąć słowo "tego".

Len pisze:
lukasamd pisze:
Mam tylko pytanie: gdzie się podziały mosty? Przecież to jeden kraj no i powinno być jakieś połączenie, czy to dla kolei, czy też zwykła droga
Hehe, nie będzie Przedostanie się na drugi brzeg to też jedno z zadań

Nie kupuję tego tłumaczenia.

Ale ogólnie pomysł, fabuła itp. jest full wypas HD. Świetne wykorzystanie istniejących nazw.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron