Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 15 lip 2006 16:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Mam takie pytanie, czy z policją wogóle powinienem walczyć? Rozwalam ich od czasu kiedy po wyszkoleniu samoobrony w Calisto oni mnie zaatakowali mimo iż nic z tego nie mam (nie licząc świętego spokoju).


Ostatnio zmieniony 23 sty 2007 15:10 przez lukasamd, łącznie zmieniany 9 razy

*
  WWW
Len
Post : 16 lip 2006 12:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nie powinieneś z nimi walczyć, a przynajmniej takie były założenia twórców gry. Oni często atakują bez powodu, należy wtedy wczytać stan gry i jeśli się powtarza zaatakować sektor ale np. o innej godzinie lub z innej strony. Jeśli choćby jednego z nich zabiłeś to już do końca gry będziesz musiał to robić.

Życzę powodzenia bo na wyspie na południu kraju razem z wrogami będzie ich ponad 60 :wink:


*
  WWW
lukasamd
Post : 16 lip 2006 14:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Muszę sie przyznać że po tym jak pierwszy raz próbowałem grać w UC (jeszcze w wersję po angielsku) to jak zobacyzłem grę na normalnym byłem w lekkim szoku - teraz gram na najłatwiejszym ale i tak jak jest kupa wrogów moge mieć problemy. Jak to się mówi, "w kupie siła' ;) szkoda ze tej przewagi wróg często nie wykorzystuje.


*
  WWW
Len
Post : 16 lip 2006 15:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Milicja jest wyjątkowo łatwa do pokonania wiec niech cię nie przeraża ich liczba. A czemu łatwo ich pokonać? Bo nigdy nie dostają przerwania :D


*
  WWW
lukasamd
Post : 17 lip 2006 09:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jakoś dam sobie radę. Wszyscy z moich mają broń automatyczną i chyba zrobię z nich "murek" nie do przejscia ;)


*
  WWW
snick
Post : 20 lip 2006 19:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Co do policji - zawsze w drugim sektorze (na prawo od początkowego) zabijam niebieskich. Dzięki temu już na początku mam sporo sztuk broni (Agramy, Seigę). Nie wdaję się jednak z nimi w walki, ale... obrzucam ich przedmiotami. :D Za każdym razem gdy policjant oberwie przedmiotem, traci 1 punkt zdrowia bez konsekwencji dla gracza (policjanci nie atakują gracza, nie spada morale itd.). W ten sposób można zabić wszystkich policjantów a później zabrać im broń z posterunku. W następnych sektorach policja będzie już nastawiona wrogo, ale z bronią, którą zdobędziemy na pierwszym posterunku walka z nimi będzie znacznie prostsza.

Można też obrzucić wszystkich policjantów do stanu krytycznego (lub słabego), później obić pięściami (dobry do tego jest Rosebud :) ) i okraść - jeszcze więcej przedmiotów od policji dla gracza :mrgreen:


*
  WWW
lukasamd
Post : 21 lip 2006 17:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja ukradłem im sprżet w inny sposob - wszedłem do tego "magazynu" węwnątrz ich komisariatu i zamknąłem drzwi ;) Policjanci nie zauważyli że wychodziłem stamtąd z ich sprzętem. Po incydencie w Calisto byłem jeszcze raz w Atremo - kolesie dostali to na co zasłużyli ;)


*
  WWW
hutnik
Post : 29 wrz 2008 22:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 29.09.2008


Ja niestety mialem podobny problem z policja, zaczeli mnie atakowac bez powodu. Najpierw mnie to zmartwilo, ale potem stwierdzilem "a co tam" ;)

Sa bardzo latwi do wyrzynania, dlatego, ze nie nosza helmow (chyba, w kazdym razie prawie zawsze po jednej kulce w leb sie klada) i maja slabe bronie. Jedno co jest strasznie upierdliwe to to, ze czesto potrafia sie strasznie schowac gdzies na mapie i nie dawac znaku zycia. Czlowiek wyrznie caly sektor, chodzi, szuka jak glupi iles minut a tu gliniarz sie w kiblu schowal i cicho siedzi :/ Przez takie szukanie jednego wroga przez 10min. to sie grac odechciewa :/


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie