Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
Klepczar
Post : 19 paź 2008 16:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


no ta... walneli by rano albo chociaż o 18 to by nikt na chat nie przyszedł...
zresztą szkoda...
weekend sie kończy trza iść na uczelnie a tu modzik nowy...


*
 
jop
Post : 19 paź 2008 18:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 18.10.2008


ja juz to pisalem gdzies ale napisze jeszcze raz moze ktos zauwazy i odniesie sie jakos - jesli mozna prosic wladnych tego modu aby napisali liste pliczkow jakie sa potrzebne do poprawego kozystania z modu :) oraz ze spolszczenia :))


*
 
lukasamd
Post : 19 paź 2008 18:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len na czacie pisał żeby zainstalować:

- JA2 1.13 2085
- Renegade Republic (czyste)

Na to chyba spolszczenie będzie (bo zazwyczaj dają wszelkie poprawki).


*
  WWW
Len
Post : 19 paź 2008 22:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Premiera polskiej wersji JA2: Renegade Republic!

Ileż to już czasu minęło od dnia premiery naszego ostatniego tak dużego projektu? Trudno w to uwierzyć, ale całe 20 miesięcy. Liczba dość przerażająco, jeszcze żaden projekt nie zajął nam aż tyle czasu. Liczne problemy z działaniem, ciągła aktualizacja 1.13 na którym bazuje nasz najnowszy projekt jak i samego Renegade Republic... Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.


Już od ponad godziny na naszym czacie trwa spotkanie, które zgromadziło całkiem sporą grupkę fanów oczekujących premiery polskiej wersji JA2: Renegade Republic. Przez cały ten czas tyle razy zapowiadaliśmy premierę, że pewnie wielu nie wierzy aż do tej chwili. Cóż, czas uwierzyć, gdyż to właśnie ta chwila :-) Spolszczenie oficjalnie debiutuje!

Plik ważący ok. 10 MB możecie pobrać z poniższej lokalizacji. W przeciwieństwie do naszego pierwszego projektu, świętującego sukcesy spolszczenia JA2: Urban Chaos, ten tłumaczy nawet intro gry, czyli filmik początkowy. Ponadto, cała paczka zawiera wszystkie dostępne patche przeznaczone do RR. Przetłumaczono dosłownie wszystkie teksty za wyjątkiem niektórych opisów broni i przedmiotów. Powód jest bardzo prosty - wpisów jest ponad 1000, nie jesteśmy w stanie ich zrobić w odpowiednio krótkim czasie. Będą więc aktualizowane wraz z pozostałymi poprawkami. Liczymy, iż to spolszczenie wymagać będzie jak najmniej poprawek. Napotkane błędy prosimy zgłaszać w tym miejscu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wspierały nas przez cały ten czas, stronie Jagged Alliance Center oraz wszystkim fanom za cierpliwość. A skoro projekt zakończony to cóż nam pozostaje - pobierajcie i grajcie! :-) Spolszczenie w wersji 1.0.2085 możecie pobrać klikając tutaj.


*
  WWW
Klepczar
Post : 20 paź 2008 07:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


pochwalcie się jeszcze z kąd wziąść NAJODPOWIEDNIEJSZE "czyste" RR pod instalacje spolszczenie?
(download tego pliku z naszego forum się wali)


*
 
Adarkar
Post : 20 paź 2008 08:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 11.09.2008


lukasamd pisze:
Len na czacie pisał żeby zainstalować:

- JA2 1.13 2085
- Renegade Republic (czyste)

Na to chyba spolszczenie będzie (bo zazwyczaj dają wszelkie poprawki).


Mam pytanie?
Skad pobrac JA 1.13 2085
i czyste Renegade Republic
Pozdrawiam ADARKAR

_________________
"Si vis pacem, para bellum" Tytus Liwiusz
Wszystko co mozna bylo powiedzic zostalo powiedziane
wszystko co mozna napisac zostalo juz napisane


*
 
Cell
Post : 20 paź 2008 13:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik




*
 
Adarkar
Post : 21 paź 2008 05:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 11.09.2008


Tyle tylko ze w download Jacera JA 2 1.13 jest oznaczone 1.13 FULL English 1.0.0.1080 a RR jako Renegade Republic PUBLIC BETA i stad moje zapytanie czy 1018 i 2085 to to samo i czy tlumaczenie odbywalo sie na RR opisanej w Jacer jako Renegade Republic PUBLIC BETA. Jesli te produkty sa tozsame to moze trzeba zmienic opis tak aby nie wprowadzal w blad.

_________________
"Si vis pacem, para bellum" Tytus Liwiusz
Wszystko co mozna bylo powiedzic zostalo powiedziane
wszystko co mozna napisac zostalo juz napisane


*
 
mtl
Post : 21 paź 2008 05:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Adarkar pisze:
Tyle tylko ze w download Jacera JA 2 1.13 jest oznaczone 1.13 FULL English 1.0.0.1080 a RR jako Renegade Republic PUBLIC BETA i stad moje zapytanie czy 1018 i 2085 to to samo i czy tlumaczenie odbywalo sie na RR opisanej w Jacer jako Renegade Republic PUBLIC BETA. Jesli te produkty sa tozsame to moze trzeba zmienic opis tak aby nie wprowadzal w blad.


W downloadzie jest również wersja 1.13 Build 2085, i to na nią należy instalować RR, jak słusznie zauważyłeś PUBLIC BETA - innej wersji RR jak dotąd nie ma. A nazwy plików odpowiadają mniej więcej tym, z którymi wypuszczają je twórcy - dlatego właśnie RR oznaczona jest jako PUBLIC BETA.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Adarkar
Post : 21 paź 2008 07:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 11.09.2008


Dzieki
Wszystko sie wyjasnilo. Przepraszam za natarczywosc. Ale poniewaz robie porzadki w swoich zbiorach JA_2 mam jeszcze jedno pytanie:
wersja spolszczenia 1.13 jest oznaczona numerem 2207 na ktorej wersji JA_1.13 bedzie dzialac poprawnie.
Przepraszam za pytanie nie na temat ale chce dac plytke z modami na prezent qmplowi i chcialbym to wszystko uporzadkowac, tak zeby mogl bez problemow wszystko poinstalowac i sobie pograc.
Jeszcze raz dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam ADARKAR

_________________
"Si vis pacem, para bellum" Tytus Liwiusz
Wszystko co mozna bylo powiedzic zostalo powiedziane
wszystko co mozna napisac zostalo juz napisane


*
 
mtl
Post : 21 paź 2008 17:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Adarkar pisze:
wersja spolszczenia 1.13 jest oznaczona numerem 2207 na ktorej wersji JA_1.13 bedzie dzialac poprawnie.


IMO najlepiej spolszczenie w wersji 2207 wrzucić do aktualnego 1.13 z SVN'u - wersja 2085 dostępna na stronie nie posiada plików do trybu multi, których wymaga ta wersja spolszczenia.

Adarkar pisze:
chcialbym to wszystko uporzadkowac, tak zeby mogl bez problemow wszystko poinstalowac i sobie pograc.


To jest Jagged, tu nic nie ma bez problemów :P

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Adarkar
Post : 22 paź 2008 08:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 11.09.2008


Niestety po zainstalowaniu spolszczenia na najnowszej wersji JA2_1.13 przeciwnicy przestali wchodzic na dachy.

_________________
"Si vis pacem, para bellum" Tytus Liwiusz
Wszystko co mozna bylo powiedzic zostalo powiedziane
wszystko co mozna napisac zostalo juz napisane


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7