Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Lemur
Post : 05 maja 2007 22:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


@snick
Devsi chca wykorzystac mozliwosc destrukcji, racja?. Wiec jezeli gracz bedzie mial do dyspozycji bron ciezka to trudno bedzie uwazac zeby nie wybic komus szybki, czy nie wywalic scianki dzialowej powiekszajac pokoj:-). Inna sprawa to darowanie graczom mozliwosci odbudowy, ale takiej pewnie nie bedzie ze wzgledu na zapowiedziany brak mikrozarzadzania.

Mozliwe ze devsi pojda inna droga i niszczenie bedzie dosc trudne. Zreszta mozna dyskutowac bez konca, tylko po co skoro mamy tak malo informacji?. Ja tylko zaznaczylem mozliwosc wystapienia hipotetycznego problemu.

Przemieszczanie sie postaci?. To zbytnia komlikacja. Innym rozwiazaniem jest umieszczenie sklepu np. w bazie lub w sektorach "neutralnych". Gorzej z NPCami.

Ta rozmowa to czysta i jalowa spekulacja, mowimy tu o grze ukonczonej na tamten czas w 30%, wiec sprawa moze byc juz nieaktualna.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
lukasamd
Post : 29 sie 2007 08:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Wywiad z twórcami JA3 na Strategy Core

Cytuj:
Pod koniec czerwca informowaliśmy graczy o tym, iż gra firma Akella zajmująca się tworzeniem Jagged Alliance 3, weźmie udział w targach gier komputerowych Electronic Entertainment Expo (E3). Na targach, które odbyły się w dniach 11-13 lipca 2007r. udostępniono zwiastun JA3, ale innych informacji na temat gry było bardzo niewiele.

Dzisiaj w serwisie Strategy Core został udostępniony wywiad z Alexandrem Kozhevnikovem, przedstawicielem firmy Akella, który został przeprowadzony właśnie podczas targów E3. Z wywiadu można się dowiedzieć między innymi o tym, iż gra w założeniach ma być bardzo realistyczna a frakcje, o których pisaliśmy ostatnio będą miały bardzo duży wpływ na rozgrywkę.


Ostatnio zmieniony 12 lip 2008 12:33 przez lukasamd, łącznie zmieniany 2 razy

*
  WWW
Len
Post : 29 sie 2007 14:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
AKTUALIZACJA:
Oczywiście nie mogliśmy tego tak zostawić i z pomocą kilku dobroczynnych użytkowników przetłumaczyliśmy specjalnie dla Was ww. wywiad. Mimo, iż pytania zadawane są przez osobę, które chyba nie wiele grała w JA2 to jednak można dowiedzieć się naprawdę wiele. Jest to jeden z najdłuższych wywiadów jakie tłumaczyliśmy pytań padło naprawdę sporo. Polecamy!


;)

Wywiad z Alexandrem Kozhevnikovem - Polska wersja


*
  WWW
Len
Post : 19 paź 2007 20:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No i mamy kolejny wywiad, tym razem znacznie ciekawszy i cholernie długi. Tak długiego wywiadu to my jeszcze chyba nie mieliśmy. A tłumaczyły go 3 osoby przez ponad 4 godziny!

Ale do rzeczy. Nie dość, że cholernie długi to jeszcze cholernie ciekawy. Dowiedziałem się z niego 2x więcej niż ze wszystkich poprzednich. Bardzo obiecująco zapowiadają się bronie, wszak do ich stworzenia zatrudnili specjalistę!

Cytuj:
Sądzimy, że dźwięk to bardzo ważny element tej gry i dlatego staramy się stworzyć nową ścieżkę dźwiękową, podobną do tej z poprzednich części serii.

Całe szczęście, że nie poszli w ślady GFI tworząc muzykę technopodobną :D

Cytuj:
Jagged Alliance 3 zostanie ukończone całkiem niedługo... aby zachwycić wszystkich, którzy na nie czekają. Mamy nadzieję, że nasza gra zapewni świetną zabawę setkom fanów serii. Myślimy, że w przyszłości może powstać nawet sequel...

To całkiem niedługo to III kwartał 2008r. :] Ale, że już myślą o sequelu? Coraz bardziej mi się podobają! :D

RPG Vault przeprowadza wywiad z twórcą Jagged Alliance 3 - News
Wywiad RPG Vault - Artykuł


*
  WWW
Popers
Post : 19 paź 2007 21:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Z tego co wyczytałem to szykuje się kawał dobrej gry. Od strony teoretycznej bo wszysktko można skopać jednym małym niuansem. Ale to że będą aż 4 strony konfliktu , że zatrudnili specjalistę od bronii , wielu aktorów i zrobili duży świat powoduje optymizm. Ja się troszkę podjarałem w każdym razie :) Będzie 30 załogantów z poprzednich jaggedów więc łezka się zakręci w oku słysząc w kolejnej odsłonie "There's no better rush" najlepszego snajpera po tej stronie układu słonecznego :D


*
 
Wigen
Post : 19 paź 2007 22:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


No to będziemy mieli dwie wersje gry do wyboru. Jagged Alliance 3 lub Hired Guns: The Jaaged Edge. Będzie zabawa że hoho. Bardzo mi sie podoba że można stworzyć własna postać według własnych upodobań, tak jak się chce. Czyżby nowy tryb I.M.P czy jego ulepszona wersja, hmmm...Bardzo ulepszeniem stał się również system ulepszania broni. Tego chyba nie było w pozostałych częściach gry.


*
 
Len
Post : 03 gru 2007 21:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Czy zauważyliście, że na JACenter ostatnio informacji na temat oficjalnej kontynuacji serii, czyli Jagged Alliance 3 jak na lekarstwo? Nie jest to jednak nasza wina – po prostu producent nie informuje o postępach w produkcji. W takiej sytuacji trzeba szukać samemu informacji, postanowiliśmy więc - przeprowadzimy wywiad z twórcami Jagged Alliance 3!

Nie było łatwo, to trzeba przyznać, różnego rodzaju targi komputerowe skutecznie przeszkadzały nam w uzyskaniu odpowiedzi na pytania, które nadesłał Len. A odpowiedział sam szef projektu, Andrew Kazakow! Odpowiedzi udzielone przez Rosjanina są dosyć długie i rzeczowe, więc z wywiadu możemy dowiedzieć się naprawdę wielu faktów związanych z grą. Wiemy już między innymi o tym, iż akcja będzie rozgrywać się w fikcyjnym państwie, Severynie, leżącym na północ od Arulco, a które jest pochłonięte wojną domową. Całkowicie potwierdziły się informacje o multiplayerze – Kazakow poinformował nas, iż programistyczne prace nad tą częścią gry zostały już zakończone. Wiemy też co nieco o stronie graficznej gry - tu niestety zawód.

O wywiadzie mówić można długo, my po prostu zapraszamy do lektury dostępnej oczywiście w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. A w samym wywiadzie znajdziecie pewien prezent - 4 zupełnie nowe screeny z gry przygotowane specjalnie dla Jagged Alliance Center! [Zobacz news]


Wywiad z twórcami Jagged Alliance 3


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 03 gru 2007 21:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Nie ma co Kazakov dużą wiarę pokłada w swój projekt. Ja tylko wierze że się uda i będzie miał wielu fanów a póki co. Olewam bo i tak mi nie pójdzie. A najbliższy upgrade do kompa będę miał za rok lub 2 ;/.


*
  WWW
Wigen
Post : 03 gru 2007 23:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


A to takie dziwne pytanie z mojej strony będzie.
Jak Len udało Wam się dokonać tego wywiadu? Czy mieliście jakieś znajomości czy to była Wasza decyzja?


*
 
Len
Post : 03 gru 2007 23:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Znajomości w rosyjskiej firmie? Bez przesady ;)

Załatwiając wywiad na początku trochę mnie przesyłano aż natrafiłem na miłą panią od międzynarodowego Public Relations. Z nią łatwo się dogadałem ale ekipa JA3 wiecznie nie miała czasu bo cały czas przygotowywali się na jakieś targi gier komputerowych. Tak właściwie to pytania ułożyliśmy w sierpniu, przez ten czas trochę pomailowaliśmy aż w końcu odpowiedzi na pytania wraz ze screenami dostałem 2 tygodnie temu. Prędko nie zrobię kolejnego wywiadu, to był horror :)


*
  WWW
Mati
Post : 04 gru 2007 16:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 55
  • Dołączył: 04.12.2007


czemu nie zapytaliście o Polskich najemników? :galy:

_________________
www.youtube.xt.pl


*
 
Wigen
Post : 04 gru 2007 16:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Polscy najemnicy? A byli jacyś inni polscy najmenicy w Jagged Alliance oprócz Gontarskiego?


*
 
Mati
Post : 04 gru 2007 16:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 55
  • Dołączył: 04.12.2007


Wigen pisze:
Polscy najemnicy? A byli jacyś inni polscy najmenicy w Jagged Alliance oprócz Gontarskiego?

nie?
Dla mnie czymś pięknym jest zobaczyć jakiś Polski akcent w grze, w Silent Stormie od początku miałem machinegunnera z wawy bodajże :)


*
 
momo78
Post : 04 gru 2007 16:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Mati pisze:
Dla mnie czymś pięknym jest zobaczyć jakiś Polski akcent w grze, w Silent Stormie od początku miałem machinegunnera z wawy bodajże

Hehe a miał na imie JERZEY :D Takie piękne staropolskie imie :P . Też bym chciał zobaczyć jakiegoś polaka w JA3

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Mati
Post : 04 gru 2007 16:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 55
  • Dołączył: 04.12.2007


właśnie! :D zapomniałem już ;)

_________________
www.youtube.xt.pl


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna