Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 22 sty 2007 15:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dochodzę powoli do miasta, które w JA2 zwało się Drassen. Po pewnym czasie grania zacząłem zauważać wady tej modyfikacji, jak na razie najbardziej mnie denerwują trzy z nich:
- Ruchy twarzy postaci są dziwne, ruszają samymi ustami a mięsnie wokół nich pozostają już nieruchome. Nie jest źle ale pod tym względem UC jest znacznie lepszy.
- Jest za mało nowych przedmiotów, podobno jest ich dużo ale ja tego nie widzę, może jeszcze nie dodano wszystkich.
- Trzecie, najwazniejsze - gra jest za łatwa! Włączyłem jak zawsze średni poziom trudności i teraz żałuję. Podczas gdy w UC zajęcie jednego sektora zajmowało mi średnio 2godz. (30 wrogów + policja i jeszcze przeszukiwanie ogromnych budynków). Tutaj przez 2 godz. to ja zajmuję 5 sektorów. Mam nadzieję, że to poprawią. Ale na szczęscie za pierwszym miastem po prawej jest już coraz trudniej i myślę, że tylko początek był taki łatwy.


*
  WWW
lukasamd
Post : 22 sty 2007 16:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to nie mi się bardzo nie podobają 2 ostatnie wady. W UC grałem na najniższym ale 30 typa + policja też miałem i nie zawsze było to łatwe (przynajmniej trwało kupę czasu). Przedmioty też by się przydały - najlepiej dużo (nawet więcej niż zapowiadane 700 ;) ).


*
  WWW
Bartek0511
Post : 22 sty 2007 16:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


@Lucas, tylko ta duża ilość przedmiotów obraca się także w inną strone, zamiast zajmować kolejne miasto to myślisz jaki tu by sprzęt wziąść. ;)


*
 
lukasamd
Post : 22 sty 2007 17:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A to moim zdaniem plus - w prawdziwym świecie komandosi też muszą dobrze przemyśleć co ze sobą wezmą a co nie :P


*
  WWW
Len
Post : 22 sty 2007 19:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Broni nie ma tak dużo jak w UC ale za to teraz są o wiele bardziej skuteczne. Kiedyś rzadkością była sytuacja gdy najemnikowi rozwala głowę albo go wyrzuca do tyłu. Tutaj ta sytuacja występuje często i to już na samym początku gry, i dobrze bo takie 'inne' rozwalenie wroga sprawia większą satysfakcję :)


Ostatnio zmieniony 22 sty 2007 19:45 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Bartek0511
Post : 22 sty 2007 19:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Len pisze:
inne' rozwalenie wroga sprawia większą satysfakcję


Ale potem może wprowadzić w znudzenie ;)


*
 
Len
Post : 22 sty 2007 19:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Szczerze mówiąc w znudzenie to raczej wprowadza ciągle takie same upadanie najemników. Rozwalanie głowy czy wyrzucenie na odległość na szczeście nie wystepuję zbyt często, jest w sam raz.


*
  WWW
snick
Post : 23 sty 2007 14:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
Broni nie ma tak dużo jak w UC ale za to teraz są o wiele bardziej skuteczne. Kiedyś rzadkością była sytuacja gdy najemnikowi rozwala głowę albo go wyrzuca do tyłu.


W końcu. W UC takie sytuacje były wręcz rzadkością, spotkałem się z nimi może 3-4 razy w ciągu gry. Nawet, gdy przeciwnik dostał serię z M-249, która teoretycznie (i praktycznie zresztą też) powinna go rozszarpać. A jeśli ta seria skierowana była w głowę, to pociski powinny ją rozsadzić.


*
  WWW
lukasamd
Post : 23 sty 2007 15:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to jeżeli siła/częstość masakrowania jest dobrze wyważona to można grać ;) I realistycznie i nie będzie nudno jeżeli nie jest to zbyt często.


*
  WWW
Len
Post : 09 sie 2007 22:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Od czasu pierwszych wrażeń z RR sporo się zmieniło. Modyfikacja wreszcie jest grywalna, wcześniej było mnóstwo błędów, które bardzo przeszkadzały. I powiem wam - nie sądziłem, że ta modyfikacja jest aż tak dobra. Jest na co czekać, z tego co widzę premiera chyba niedługo :)


*
  WWW
Bartek0511
Post : 09 sie 2007 23:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


No to świetnie - wrócę od rodziny z BB to sobie od nowa ściągnę i zacznę grać. Ciekaw jestem aktualnych zmian.


*
 
lukasamd
Post : 10 sie 2007 09:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja też tym bardziej że (chyba już jako jeden z niewielu) nie grałem w żadną wersję beta i grę znam tylko po nazwie, opisach i screenach :P


*
  WWW
Len
Post : 10 sie 2007 10:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jednym z niewielu? To tylko kilka osób grało z czego większość z IS ;)


*
  WWW
djt
Post : 10 lis 2007 22:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Kilka zdań na temat... Zająłem Władykaukaz i Maczelocośtam :-)
- oryginalne sektory, choć spotkałem juz idealne kopie tych z Vengeance,
- urealistycznione zachowania przeciwników, rozmieszczenia na różnego rodzaju dachach i wieżach - bezbłędne,
- wydaje się, że za mało wrogów i AI coś jakby skopane; gram na ekspercie i nie mogę się doczekać zmasowanego ataku na odpowiednik Drassen...
- można popływać kutrem i pobawić się w "Czas apokalipsy", albo postrzelać sobie z wrogami na zacumowanym kontenerowcu :-),
- wkurza mnie trochę ta nowa postać, mam IMPa w takim wdzianku i gość po prostu ma chyba owsiki w... no po prostu non stop coś mu lata, a jak kucnie to wygląda to tak jakby był zatwardziałym onanistą (nie mówcie tego Scorpionowi) :-)
- polskie smaczki (Glauberyt), dużo broni czeskiej i nieśmiertelny Mosin z celownikiem optycznym,
- ciekawe postacie do zrekrutowania (znany z Vengeance Ilja Dolvich, Irina, Dimitri z inną twarzą i statsami jak na razie),
- w barach można kupić informacje o róznych ważnych miejscach w grze,
- wydaje się, że najmenicy szybciej się uczą niż w podstawie np. uzyskują dodatkowe punkty zdrowia,
- Gasket wymiata ze snajperek (głownie w główki :-)) mimo że ma 46 celności...
Ogólnie przydałoby się więcej przeciwników...

Pozdrowienia.

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


Ostatnio zmieniony 11 lis 2007 14:43 przez djt, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Owned
Post : 16 lis 2007 17:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


Ej wie ktoś jak zrekrutować Mike??? Gadałem z lolem a ten tylko strzelać się chce :(


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron