Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Lis
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Kapral
Kapral

Rzeczywiście gdyby np. Wildfire opatrzyć nową grafiką(nie żeby starej czegoś brakowało) nie zmieniając samej rozgrywki itp, ale zmieniając miejsce działanmia to kto wie :)
Co do Rage'a to jeszcze poczekam i może po nowym roku zaatakuję :)

*

Hurricane
Kapral
Kapral

Gdyby dubbing był przemyślany i nie opierał się na gimnazjalnym języku, to bym się może i zainteresował, a tak pozostaje czekać na prawdziwego następcę JA2.

*

raiden84
Szeregowy

Gra na zabicie czasu. Jak dla mnie za prosta. Walka na niskim poziomie. Rozwalam wszystkich na odległość. Bez sensu.
Nie wiem dlaczego ale przypomina mi grę "Commandos" tylko w wersji turowej i uproszczoną.
Dużym minusem jest tak mała ilość najemników i wielkość sektorów.
Za to podobają mi się proste zasady walki i trybu turowego oraz szans na trafienie. W JA2 zawsze irytuje mnie zbyt mała ilość punktów akcji.
Fajne jest wykorzystanie terenu w walce. Chowanie się za różne zasłony na różnych poziomach.
Co do grafiki to trochę żenada. Zwłaszcza jeśli chodzi o dialogi.
Ogólnie całkiem miły zabijacz czasu ale nic więcej.

*

Starchris
Awatar użytkownika
Podpułkownik
Podpułkownik

Pograłem trochę i jakby patrzyć na nią jako całkowicie nową grę, to gra jest spoko, fajnie się gra, rozgrywka jest prosta i intuicyjna. Mogę śmiało polecić tę grę, na szybkie weekendowe przejście, bo gra jest krótka, a same sektory minimalne. Natomiast jakby porównać ją z JA2, no to się zgadzam z większością opinii, że to jest kolejny niewypał i trzeba nadal czekać na godnego następce JA2.

Po pierwszej mapie od razu ta gra skojarzyła mi się z jakąś inną grą, a po kilku następnych dosłownie czułem jakbym grał w Jagged Alliance Online. Tak to właśnie według mnie wygląda. Ta gra jest dosłownie jak sklejka rozwiązań z wielu innych gier: JA Online, UFO, Commandos i innych. Trochę, a nawet bardzo słabo, że twórcy nie pokusili się o swoje własne rozwiązania, tylko w mniejszym lub większym stopniu skopiowali je z innych gier.

*

Lis
Kapral
Kapral

Hmm czyli wychodzi na to, że posklejali trochę z innych gier i opatrzyli tytułem mając nadzieję, że fani się na to rzucą ?

*

Len
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni

Pograłem wczoraj trochę dłużej i generalnie da się przy tej grze spędzić naprawdę wiele czasu. Mimo wszystko potrafi wciągnąć, a jak się człowiek zacznie we wszystko zagłębiać, to czas mija.

*
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2