Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Turas
Post : 26 lip 2012 04:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 26.07.2012


Witam !

Mam do Was pytanie.
Czy kiedyś powstał/powstanie mod o zombie do JA ?
Zawszę mi się marzył mod o zombie do JA, gdzie przeciwnicy giną tylko od strzału w głowę, chodzą bardzo powoli w wielkich grupach (nawet setki)

Myślę że byłaby to naprawdę fajna zabawa. I chyba najlepiej pasowałby do Back in Action. Ponieważ odczekiwać turę przeciwnika gdzie ruszyć się musi setka przeciwników trwałaby wieki xD.

Całkowicie nie znam się na tworzeniu mod-ów do gier więc nie wiem czy jest to możliwe.

Co o tym myślicie.

Pozdrwiam

TURAS.


*
 
micand1989
Post : 26 lip 2012 05:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Niestety się nie da. Też mi się marzy ;)

Przeciwnicy mogli by biegać, max przeciwników w sektorze = 64, broni im nie pozabierasz, dużo innych.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
lukkic
Post : 26 lip 2012 08:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 06.11.2010
  • Skąd: Warszawa


Ogólnie pomysł ciekawy ale tez podejrzewam, że ciężko byłoby się do tego zabrać. :lol: Z kolei myslałem o modzie, w którym więcej znajdowałoby się walki na pięści i broń białą przynajmniej na początku rozgrywki. A tak pięści, noże i kopniaki są mało użyteczne w trakcie potyczki :no:


*
 
Starchris
Post : 26 lip 2012 16:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Turas pisze:
Myślę że byłaby to naprawdę fajna zabawa. I chyba najlepiej pasowałby do Back in Action. Ponieważ odczekiwać turę przeciwnika gdzie ruszyć się musi setka przeciwników trwałaby wieki xD.

Do back in Action taki mod już jest. Zobacz na spis modyfikacji na samym dole.

spis-modyfikacji-do-ja-back-in-action-t3094.html


lukkic pisze:
Ogólnie pomysł ciekawy ale tez podejrzewam, że ciężko byłoby się do tego zabrać. :lol: Z kolei myslałem o modzie, w którym więcej znajdowałoby się walki na pięści i broń białą przynajmniej na początku rozgrywki. A tak pięści, noże i kopniaki są mało użyteczne w trakcie potyczki :no:

Ja ponad dwa lata temu miałem wykonać takiego moda. Miał się nazywać JA2 UB Deadly Blades. Miało nie być ani jednej broni palnej tylko wszelkiego rodzaju noże siekiery maczet i inna broń biała oraz dodatkowo granaty ale jakoś tak zeszło, że w końcu zrezygnowałem z niego.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
lukasamd
Post : 26 lip 2012 18:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Hm.. wydaje mi się, że pomysł na moda o zobie jest realny... Skoro powstał mod dający nam kontrolę nad kolonią Obcych, to czemu by nie zombie? :)


*
  WWW
lukkic
Post : 27 lip 2012 09:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 06.11.2010
  • Skąd: Warszawa


@ Starchris

Ok, ciekawy pomysł Starchris, szkoda że prace nad modem JA2 UB Deadly Blades zostały zawieszone.

@ lukasamd

W mod dający nam kontrolę nad kolonią Obcych jeszcze nie grałem ;) do jakiej podstawy jest ta modyfikacja ? Pomysł o zombie też jest ciekawy jednak bardziej kojarzy się z grą "Resident Evil" :-D


*
 
hasan_talib
Post : 27 lip 2012 15:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Modyfikacja nazywa się Demise of Man. Ja grałem w nią kiedyś na czystym Jagged Alliance 2, jak tylko wyszła. Teraz widzę, że w downloadzie jest wersja na 1.13. Ale pewnie jakby pogrzebać w Bear's Pit to i ta wersja na czyste JA2 by się znalazła ;-)


*
 
lukkic
Post : 28 lip 2012 09:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 06.11.2010
  • Skąd: Warszawa


Tak, muszę zagrać w tą modyfikację i zobaczyć z "czym to się je" :ok:


*
 
Snake00
Post : 20 lut 2014 09:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 20.02.2014


Witam mam mały problem z tą modyfikacją a mianowicie w żadnym z miast gdzie można kupić bron u npców ze znaczkiem dolara nie idzie z nimi porozmawiać jest ikona ust ale gdy najemnik podejdzie do npca nic się nie dzieje próbowałem przeinstalowywać na wszelakie sposoby i nic nawet pobrałem inne rodzaje tego moda i błąd się powtarza czy ktoś wie co morze być tego przyczyna ze nie da się rozmawiać z tymi npcami??


*
 
Starchris
Post : 20 lut 2014 10:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Który numerek wersji gry posiadasz? Podaj również przykładowego NPC, z którym tak się dzieje, najlepiej jakiegoś na początku gry.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Snake00
Post : 20 lut 2014 14:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 20.02.2014


wersja gry to 1.13 a pierwszy lepszy npc to w pierwszym mieście w hangarze gdzie w pierw trzeba porozmawiać z pablo w drassen jest tak samo z npcem ze znaczkiem dolara tez nie idzie z nim porozmawiac


*
 
Starchris
Post : 20 lut 2014 14:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Przepraszam, niejednoznacznie napisałem pytanie, ponieważ wszystkie wersje JA BiA to 1.13, ale chodzi dokładnie która wersja, znaczy się czy 1.13 b, c, d, e, f, czy g i jaką wersje językową posiadasz?

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Snake00
Post : 20 lut 2014 15:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 20.02.2014


v1.13 Update-SKIDROW PL czyli bez żadnej literki po 1.13 i patch od razu ze spolszczeniem


*
 
Starchris
Post : 20 lut 2014 15:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Snake00 pisze:
v1.13 Update-SKIDROW PL czyli bez żadnej literki po 1.13

No właśnie i tu jest problem, masz 1.13b, bo tylko taki jest na P2P. Przykro mi ale musisz kupić oryginała, wtedy będziesz miał 1.13g i wszystkie problemy z napisami znikną. Sam mam oryginalną wersję i sprawdziłem i wszystko hula tak jak powinno. Zombie mod jest do wersji 1.13g i tego już obejść się nie da.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Snake00
Post : 20 lut 2014 15:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 20.02.2014


ok dziękuje za informacje:)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie