Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
marcinl0
Post : 11 cze 2012 00:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 162
  • Dołączył: 03.03.2012


Czy istnieje mod "mercenary no level cap" umożliwiający przekroczenie 10 levelu najemnika?

Jest to trochę frustrujące że nie da się rozwinąć najemników powyżej 10 levelu...


*
 
Starchris
Post : 11 cze 2012 00:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


marcinl0 pisze:
Czy istnieje mod "mercenary no level cap" umożliwiający przekroczenie 10 levelu najemnika?

Nie istnieje i na pewno nie powstanie dopóki twórcy nie wypuszczą kodu źródłowego, a wiadomo, że nigdy tego nie zrobią. Cala mechanika poziomów jest w pliku EXE. Jakby jeszcze tego było mało, to uparcie stoją przy swoim i za żadne skarby nie zamierzają zmienić problemu z maks 10 poziomami.

Jedyne co się udało moderom odkryć, to zmiana poziomu 10 na 9 poprzez edycję zapisanego stanu gry w HEX edytorze. Tak można chyba bez końca ale nie sprawdzałem czy to działa - według moderów tak. Poniżej jest temat, w którym moderzy próbują rozwikłać problem maks 10 poziomów (na 2 stronie są posty o edycji save w HEXie).

http://boards.jaggedalliance.com/index. ... level-cap/

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
wierzba
Post : 16 cze 2012 12:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 06.02.2010
  • Skąd: Legnica


pomysł niegłupi z nieogranczonym rozwijaniem najemnika. Według mnie wręcz genialne :D.




zmieniło się coś w tej materii? własnie zainstalowalem jabia, sciagnalem all mod togother i naszła mnie myśl: "a co jesli tylko 10 lvl?"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron