Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Premislaus
Post : 20 lut 2012 23:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


http://boards.jaggedalliance.com/index. ... with-axes/

Mod zwiększa ilość wrogów w miastach i niektóych sektorach. Wrogowie mają też wyższy level, więc nie powinniśy uświadczyć "spieszonego rycerstwa królestwa Arulco" ;-). Chodzi o latynoamerykańską gangsterkę, biegnącą na nas w gaciach, bandanie, z gołą klatą i siekierą w łapach!

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Starchris
Post : 20 lut 2012 23:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


O to ten mod był by dla mnie interesujący :)

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Svean
Post : 21 lut 2012 08:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Generalnie fajnie że środowisko moderskie się rozkręca :)
Mod całkiem interesujący i może być wymagający.

Niemniej goście w dżinsach i flanelowych koszulkach z siekierami też mają swój klimacik. Co to by byli np za Hicksowie gdyby nie łazili w gumiakach i mieli LMG zamiast siekier i shotgunów ;)

_________________
Obrazek


*
 
Benoslav
Post : 21 lut 2012 09:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.08.2011


Szczerze powiedziawszy, to akurat typki z siekierami i maczetami mi nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie, biorąc pod uwagę zadupność kraju do jakiego jesteśmy wysłani, nawet podoba mi się to, że miejscowa milicja z dala od stolicy jest w taki sposób 'uzbrojona'. Jeśli chodzi o przeciwników, to chętnie bym tylko widział moda randomizującego ich strój i uzbrojenie, w tym sensie, że żołnierze teraz mają typy, jeden konkretny schemat ubioru dopasowany do konkretnej broni. To mi się nie podoba, szczególnie na tym niższym poziomie, bo wśród elity królowej jeszcze mogę to zrozumieć, ale wrogowie do 3-4 poziomu powinni być poubierani i pouzbrajani losowo.


*
 
lost
Post : 04 mar 2012 10:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 48
  • Dołączył: 21.11.2011


Doskonały mod, polecam wszystkim, którzy nie lubują się w psychopatach z siekierami biegnących na lufy karabinów ;)

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron