Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
snick
Post : 22 lip 2006 12:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Wiadomo, że najcenniejsi najemnicy dostają zwykle najmocniejszy pancerz. Jednak taki pancerz waży i czasem trzeba dokonywać wyboru między jakością osłony a kilogramami, jakie może nosić na sobie dany najemnik. Jak więc wygląda wasza ulubiona kombinacja getrów, kamizelki i hełmu w UC?

Ja dla najlepszego najemnika - IMPa, który ma tylko 53 pkt siły wybieram taką kombinację:

Hełm Striker - waży mniej niż hełm spectra, dając lepszą ochronę
Kamizelka medyka (dołączone osłony ceramiczne i crepaboost) - bardzo dobra kamizelka, pozwala przenosić najpotrzebniejsze rzeczy zawsze przy sobie. Nie można w niej jednak wymienić osłon ceramicznych, ponieważ po ich wyjęciu nie ma możliwości ponownego wlożenia do slotu. Nie jestem pewien, ale chyba włożyłem je do kamizelki spectra przed przemienieniem jej w kamizelkę medyka
Getry komandosa (z zestawem do kamuflażu i crepagenem) - gorsze od EODów o jedynie 1% osłony, a ważą zdecydowanie mniej.

Całość = 122% osłony. IMP nosi przy sobie 3 bronie, zapas amunicji, ładunki wybuchowe, apteczkę, kastet i parę innych rzeczy a jego obciążenie nie przekracza 100% (w tej chwili jest tuż po bitwie, więc nie ma przy sobie zbyt wielu magazynków :mrgreen: - normalne obciążenie to jakieś 99%-100%)

Obrazek


*
  WWW
lukasamd
Post : 22 lip 2006 13:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja normalnie mam hełm striker, kamizelkę komandosa-lidera (a w niej płytki cermaiczne, crepagen i apteczkę pierwszej pomocy) oraz gerty komandosa z manierką. Do tego 2 bronie - szybki karabinek i powolna ale bardzo silna snajpera. Do karabinku 4-6 magazunków a do snajperki 2. Do tego 2 zesawy kamuflarzu i 2-4 granaty. Czasami wywalam getry - i tak prawie nigdy nie walczę w pozycji stojącej a wrogowie czesto walą po nogach.


*
  WWW
hutnik
Post : 29 wrz 2008 22:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 29.09.2008


A to moj ulubiony zestaw:

Obrazek

M4 ze sprezynka na bliskie zwarcia, CZ na daleki, duuuzo magazynkow, kupa granatow w plecaku, helm spectra, lider oddzialu i getry komandosa :)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron