Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
zabujca
Post : 15 cze 2013 05:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 23.03.2011


siema dopiero odpaliłem tą modyfikacje.
czy jest jakiś mod drop all items do tej wersji?
i dwa - co robić na początku ;D? tzn. rozumiem że ta lista od gostka na lotnisku to wątek główny - ale czy mam tutaj zajmować po kolei miasta, czy od razu wsiąść w metro i gdzieś jechać? I skąd wytrzasnąć bronie (na razie mam tylko 2 spluwy...)


*
 
Mr.Jagged
Post : 15 cze 2013 08:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


Siema co do zdobywania miast. Jedz sobie do miasta tam gdzie byla san mona teraz to chyba nazywa sie port kip tam w kwadraciku najlbizej od lewej strony bedziesz mial sektor z kilkoma wrogami i milicja ale mozan czsami dobre bronie dostac tam bedziesz tez mial sklepik TONY/ ktos tam jescze ale ma calkiem niezla spluwe jak na poczatek gry. Btw jak masz slabe klamki nie schodz w atremo do metra bo cie zabija tam bo tam chyba ten gang synowie szatana urzeduja i zabijaja nie pytajac

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 15 cze 2013 09:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Na początku na lotnisku dajesz dokumencik kierownikowi, otworzy Ci skrzynię z baaardzo podstawowym wyposażeniem na początek.
Resztę trzeba znaleźć w różnych zakamarkach, lub zdobyć na przeciwniku (np. na tych, co samoobrona wykończy).
Ja polecam udać się do sektora na prawo w Atremo. Na samym środku będziesz miał komisariat policji, a tam w magazynie nieco broni automatycznej i amunicji. Do walki z policją dojdzie prędzej czy później, więc ja polecam po prostu zająć się najpierw przeciwnikami, a potem już po zajęciu sektora właśnie policją. Później skierowałbym się do sektora południowo-wschodniego. O ile dobrze pamiętam, jest tam bar, nieco motorów przed nim no i możliwość zrekrutowania Rude Doga. Na początku nie jest to nic specjalnego, ale w Urban Chaos czeka Cię tyle walki, że szybko się wyrobi.

Co dalej? Ja polecam wejście do metra - co prawda będziesz musiał pokonać gang, ale to najszybsza droga aby dostać się do Callisto. Tam można już zdobyć więcej sprzętu, no i pierwszą z fabryk aby zapewnić sobie źródło finansów.

EDIT:
W ogóle jak teraz tak o tym piszę, to aż mnie nachodzi chęć na zainstalowanie UC, jak znalazł na wolne chwile :jupi:


*
  WWW
Mr.Jagged
Post : 15 cze 2013 10:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


No mnie tak naszla ze odgrzebalem moje oryginalne pudelko z gra ja 2 sciagnalem UC z waszej strony i bede pykac pod wieczor heh

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
hasan_talib
Post : 15 cze 2013 13:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Ja gram teraz w Urban Chaos 1.13. Nie wiem, na ile to odwzorowuje Urban Chaos "oryginalne" (mam na myśli all item drop), ale gra się bardzo przyjemnie. Zresztą dostęp do lepszej broni i tak jest ograniczony, bo to jedyny mod, jaki do tej pory widziałem ze standaryzacją uzbrojenia przeciwnika (zwykle droią CAR-15, Vepr albo jakieś kałachy). Dzięki temu, mimo że kupiłem lepszą broń, muszę ciągle dbać dokupowanie do niej amunicji ;-)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie