Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Tyskie
Post : 22 gru 2008 01:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 21.12.2008


Dzieki za poprzednie odpowiedzi ale zdarzyłem sobie przypomnieć o tym linku ale teraz mam kolejny problem hmmm ma ktoś jakiś sposób na sala ?? tego z lotniska bo co 3 paczka mi tylko dochodzi :/ i strasznie mnie to irytuje a jak go zabije to nic nie przychodzi a jak chce go pobic to samoobrona zaczyna walczyc :/

Pozdro :):)


Ostatnio zmieniony 10 kwie 2009 12:50 przez Tyskie, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 22 gru 2008 01:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Hmm... trzeba było nie zabijać Pabla :] No ale skoro już to zrobiłeś. Próbowałeś przekupić Sala albo pozbyć się i jego?


*
  WWW
momo78
Post : 22 gru 2008 07:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Jeśli w UC jest tak jak w zwykłym JA2, to masz BIG problem, bo za zabicie sala beda cie ataowac samoobrona, przekupic tez sie nie da, a wiekszosc paczek bedzie ladawac w Kazahstanie(czy gdzes). Aaa no i jeszcze mozesz dostac taka packe, co bedzie np. po 1 naboju w magazynku.
Pablo po przekupieniu nie stanowi kłopotu.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
lukasamd
Post : 22 gru 2008 10:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


W sumie da się go załatwić bez walki z samoobroną, tylko nie wiem co będzie wtedy.
Oto sposób:

Stań najemnikiem gdzieś nieco za nim, ale w jednej linii, przykucnij. Najlepiej gdyby najemnik miał broń z trybem ognia ciągłego. Każesz mu strzelić gdzieś za Salem (ale nadal w jednej linii). Nieco szczęścia i on wyłapie kulkę albo i kilka. Operację powtarzasz aż straci te 30 pkt życia, wtedy możesz wejść do ekranu mapy i puścić kompresję czasu 5 minut aby się wykrwawił.

Jako załącznik dodaję obrazek ilustrujący jak to wygląda


Załączniki:
jak-rozwalic-sala.jpg
jak-rozwalic-sala.jpg [ 12.96 KiB | Przeglądany 1541 razy ]
*
  WWW
Cell
Post : 22 gru 2008 10:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Najlepiej gdyby wziął save z z czasu, gdy Pablo jeszcze żył. W Pablo można rzucić magazynkiem, wyleczyć, pogadać i no problem. Of course, jeśli jest tak jak w JA2...


*
 
Tyskie
Post : 22 gru 2008 17:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 21.12.2008


może i było by lepiej ale ja go zabiłem zaraz na początku :) a takich save już nie mam :/ hmm jakoś se poradzę na pewno mi to zadania nie ułatwi ale życie nie jest proste :) dzięki za odpowiedzi :) ale mam jeszcze jeden problem nie potrafię znaleźć tego goosa(pilota helikoptera) szukam i szukam i nic tylko pełno wrogów. Powiedzcie on jest w sektorze niedaleko calisto ale w jakim - farma,puszcza są tam przeciwnicy czy jest czysty tylko go trzeba znałeś ? i jeszcze jedno czy jak się znajdzie ten sektor czy najemnicy mówią ze kogoś zauważyli ?? Tak jak w Ja2 ??


*
 
djt
Post : 22 gru 2008 17:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Sektor w którym jest Goose wyznaczany jest dokładnie tak, jak w normalnym JA2. Otrzymasz komunikat gdy wejdziesz do tego sektora...
Pozdrowienia

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
lukasamd
Post : 22 gru 2008 21:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Najlepiej sprawdzaj tak - zapisz grę w mieście, skieruj najemników na któryś z sektorów: B15, C15, C16, D12, E14. Jak będzie to go eskortuj, jak nie to wczytaj i próbuj następny.

Jego lokacja jest losowana przy starcie gry, nie ma więc obaw, że po po wczytaniu będzie gdzieś indziej.


*
  WWW
Tyskie
Post : 22 gru 2008 22:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 21.12.2008


Dobra wszystko już spoko znalazłem kolesie ale ten nie pokazał mi gdzie są wyrzutnie rakiet :/ jedna zlikwidowałem jak go szukałem ale reszty mi nie pokazał :/


*
 
djt
Post : 22 gru 2008 23:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Pokaże po kilku dniach, cierpliwości :)

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron