Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
hutnik
Post : 29 wrz 2008 22:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 29.09.2008


Witam!
To moj pierwszy post tutaj. Przeszedlem JA2 i UB wiele razy, az do znudzenia. Jaka wiec byla moja radosc jak znalazlem mod Urban Chaos :) Musze powiedziec, ze bardzo mi sie spodobal, szczegolnie poczatek, gdzie bylo calkiem trudno. Wyrzynanie calego Callisto jednym najemnikiem przy uzyciu badziewnego postoletu to bylo cos ;) Chociaz pozniej poziom trudnosci niestety mocno mnie rozczarowal. Myslalem, ze bedzie trudniej, a tu jak zwykle kazda misje mozna przejsc bez zranienia i wynajmowac tylko jednego najemnika z A.I.M. (tym razem wzialem Reapera, bo Magic-a i Gus-a popsuli w tym modzie:/)

Ale zatkalem sie. Mam juz liste MOC, pokazalem ja tez Yanniemu. Przeczytalem w opisie, ze agent X ma byc na polu P12. A wiec wyrznalem sobie droge....a tu nie ma Agenta X!! Nigdzie go nie moge znalezc na mapie. Moze jestem slepy, albo on sie tak dobrze chowa, albo co gorsza nie dopelnilem jakiegos questu :/

Mam nadzieje, ze obecnosc Agenta X na polu P12 nie jest uzalezniona od wczesniejszego wypelnienia wszystkich questow dla Carmen, czyli zabicia wszystkich terrorystow. Oczywiscie ich wyrzynalem, ale nie chcialo mi sie bawic w maczete i zanoszenie glowy bog wie gdzie dla jakichs marnych kilkudziesieciu tys. baksow :/

Obrazek

Prosze o pomoc!


*
 
lukasamd
Post : 30 wrz 2008 17:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to ktoś musiał ci źle powiedzieć, nie P12 a P13 ;) W tamtym sektorze wysepki będzie na pewno ;)


*
  WWW
hutnik
Post : 01 paź 2008 17:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 29.09.2008


lukasamd pisze:
No to ktoś musiał ci źle powiedzieć, nie P12 a P13 ;) W tamtym sektorze wysepki będzie na pewno ;)


Grrr nikt mi nie powiedzial tylko przeczytalem na pewnej stronie, niejakie "JAGGED ALLIANCE CENTER ;)

https://jagged-alliance.pl/readarticle.php?article_id=52

Cytuj:
1. Dostarcz listę MOC do Agenta X.

Zleceniodawca: Carmen Gabreski
Miejsce zlecenia: A9 (Atremo)
Nagroda: Klucz do podziemnej części pałacu królowej

Sposób wykonania:
To zadanie dostajesz od tego samego człowieka, co powyższe. W tej misji musisz dostarczyć list MOC do Agenta X, którego znajdziesz w sektorze P12. Lecz najpierw trzeba stworzyć ten list, składa się on z trzech rzeczy: laptop, dyskietka i GDI Dekoder. Laptop dostaniesz od razu od Carmena, dyskietkę ma Mike, twój wróg którego musisz zabić, można go znaleźć w okolicach miasta Galileo. A GDI Dekoder ma każdy z terrorystów których i tak musisz zabić by zaliczyć powyższą misję. Gdy wszystko już zbierzesz, musisz to razem połączyć aby powstał list MOC. Następnie należy zanieść go do Agenta X (sektor P12). W nagrodę dostaniesz klucz do podziemi pałacu królowej, wejście znajduje się w sektorze P6.
Uwaga! To zadanie jest niezbędne do ukończenia gry!


Moze niech ktos poprawi to na glownej stronie, zeby inni nie mieli takiego problemu jak ja (czyli chodzenia 1.5h po sektorze P12 i szukania jak glupi NPC-a ktorego nie ma;)


*
 
lukasamd
Post : 01 paź 2008 17:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Należało sprawdzić w opisach postaci - tam o dziwo Len napisał już dobrze (to co zacytowałeś to też jego robota) :P


*
  WWW
Len
Post : 01 paź 2008 18:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Poprawione. I dzięki za zgłoszenie :diabel:


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron