Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
snick
Post : 07 sie 2006 12:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Dzisiaj natknąłem się na ciekawe zdarzenie w UC:PL. Przyszedł do mnie mail od Dunlapa, ale okazało się, że jest zawirusowany...
Obrazek

Stało się to niedługo po zajęciu Drake. Domyślam się, że to zaplanowane przez autorów zdarzenie (skoro list został spolszczony, to pewnie jest częścią gry), ale zastanawia mnie, czemu miało służyć?


Następnie przyszedł do mnie mail od MERC, o tym, że przyjęli nowego najemnika do swojej organizacji. Odwiedziłem ich stronę, ale okazało się, że najemnikiem był Larry, spojrzałem na jego celność i inne umiejętności, a następnie opuściłem ich witrynę. :P Włączyłem kompresję czasu, ale po paru godzinach przypomniało mi się, że trzeba zapłacić tym z MERC, których wynająłem. Wszedłem na ich stronę, a tu niespodzianka:

Obrazek


Czy te 2 zdarzenia maja ze sobą jakieś powiązania? A może przez to, że dość długo nie płaciłem Speckowi, zabrakło mu kasy na oplacenie serwera? :mrgreen:


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez snick, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Len
Post : 07 sie 2006 12:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


snick pisze:
Domyślam się, że to zaplanowane przez autorów zdarzenie (skoro list został spolszczony, to pewnie jest częścią gry), ale zastanawia mnie, czemu miało służyć?
No częscią gry to napewno bo chyba nie myślisz, że program antywirusowy wdarł się do gry i na nią oddziałuje :D. Pytanie raczej powinno brzmieć, czy to zawsze tak jest czy może jest to zdarzenie losowo generowane przez grę. Tego niestety nie wiem, ale wiem że mi też tak kiedyś się zdarzyło więc musisz się obejść bez informacji od Robercika :lol:

snick pisze:
A może przez to, że dość długo nie płaciłem Speckowi, zabrakło mu kasy na oplacenie serwera? :mrgreen:
Kto wie :mrgreen:. Mi osobiście nigdy nie zdarzyło się coś takiego w UC i nie wiem jak to wytłumaczyć, wczytaj stan gry i zobacz czy znowu się tak stanie i czy o tej samej porze. Jeśli tak, to pozostanie ci czekać aż strona znów zadziała.


*
  WWW
Grizzli
Post : 07 sie 2006 12:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


snick pisze:
Następnie przyszedł do mnie mail od MERC, o tym, że przyjęli nowego najemnika do swojej organizacji. Odwiedziłem ich stronę, ale okazało się, że najemnikiem był Larry, spojrzałem na jego celność i inne umiejętności, a następnie opuściłem ich witrynę. :P Włączyłem kompresję czasu, ale po paru godzinach przypomniało mi się, że trzeba zapłacić tym z MERC, których wynająłem. Wszedłem na ich stronę, a tu niespodzianka:


Mi się zdaje że po kilku dniach powróci z emailem że jego serwer został przeniesiony. Ale niezle jaja z tym dunlapem :mrgreen:

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
snick
Post : 07 sie 2006 20:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
Mi się zdaje że po kilku dniach powróci z emailem że jego serwer został przeniesiony.


Hmm, faktycznie. Niedługo później przyszedł mi mail od Specka:

"Nasza strona została przeniesiona na nowy serwer, uzyskując tym samym dużo większą szybkość połaczenia. [...]"

Za to gdy wszedłem na stronę MERC, Speck powitał mnie słowami:
"Dzięki bogu, ktoś się może do nas dostać! Ten Internet to dla mnie taka nowość a dzisiaj główny serwer z pewnością stracił z nami kontakt. To dosyć skomplikowane ale próbuję upewnić się, że to już się nie powtórzy."

:lol: :mrgreen:


Btw.
w zdaniu brakuje 2 przecinków. Pierwszego przed między "nowość" oraz "a"
Ten Internet to dla mnie taka nowość a dzisiaj

drugiego między "skomplikowane" oraz "ale"
To dosyć skomplikowane ale próbuję


*
  WWW
lukasamd
Post : 08 sie 2006 04:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


To z wirusem w emailu od ROberta nie jest chyba lsowym wydarzeniem - jak grałem to też to miałem.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 08 sie 2006 06:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Ja przeszłem i mój starszy przesedł UC i żadnego wirusa nie było.


*
 
Len
Post : 08 sie 2006 13:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
To z wirusem w emailu od ROberta nie jest chyba lsowym wydarzeniem - jak grałem to też to miałem.

Chodziło mi raczej o to, że gra może losowo dobierać maile. Ale to tylko przypuszczenia bo w rzeczywistości nigdy nie sprawdzałem czy można takie coś zrobić.


*
  WWW
snick
Post : 18 sie 2006 21:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


To też jest niezłe. Dostałem maila od Specka:

Obrazek

Jest jeden problem... Bubby w ogóle nie mogę zwerbować, bo go nie ma wśród najemników w MERC xD


*
  WWW
Grizzli
Post : 18 sie 2006 21:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Lol :diabel: może to jakiś błąd przy spolszczaniu :D

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
biernik master
Post : 18 sie 2006 22:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 65
  • Dołączył: 06.07.2006
  • Skąd: Poznań


mi właśnie wczoraj wyskoczył wirusek
nie było kontaktu ze stroną MERC

ale juz jest :p

_________________
"Żyj i pozwól umrzeć"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie