Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
mike2220
Post : 17 lut 2011 15:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 13.01.2011


Witam.A wieć mam pytanie dlaczego grając w modyfikacje Legion 2 poziom trudności jest tak wysoki?.Czy wybiore Expert czy nowicjusz to i tak nie ma różnicy, bo przeciwników jest istne zatrzęsienie i to nie byle jakich.Juz na paćzatku gry mając 4-5 słabych najemników(mało funduszy :| ) w 1 sektorze jest ze 20 wrogów celnie strzelających i rzucających granatami.Nie no myśle se pewnie początek musi taki byc, wieć od razu na starcie zwiałem z sektora i idącn atrafiłem na 5 wrogów(ok to napewno nie to co na paczatku) lecz po chwili patrze co tak długo tura wrogów trwa, wchodz raz jecze na mape patrze a tam nagle sie zrobiło koło 20 zamiast 5 wrogów, jakby posiłki przyszły znikąd.Tak to jest w tej modyfikacji czy cos mozna zrobic rzeby tych wrogów była normalna dopuszczalna ilość>?Pozdro


*
 
lukasamd
Post : 09 mar 2011 22:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Trochę późno, ale odpowiem.
Poziom jest nieco wyśrubowany, bo jest to mod oparty na JA2 1.13, poza tym zgodnie z fabuła trafiasz do kraju, w którym masz mieć oczy dookoła głowy, więc możesz spodziewać się niezbyt mile nastawionych do Ciebie ludzi nawet w miastach. Trzeba uważać na ton wypowiedzi i starać się jak najszybciej wykonać zadanie, bo czyszczenia kraju z renegatów to jak walka z wiatrakami.

Zmienić ustawienia posiłków możesz poprzez INI Editora, jest on w katalogu gry.


*
  WWW
lukkic
Post : 13 kwie 2011 11:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 06.11.2010
  • Skąd: Warszawa


No dobrze, a ja również mam pytanie - może nieco nie na czasie ... :lol: Zabieram się teraz powolutku za Legion 2 ( po zakończeniu Dedrainna Lives) i nasuwa mi się spostrzeżenie czy w ogóle można "wszystkich" renegatów usunąć tz. wyeliminować z mapy ?? i czy jest jakieś miejsce ich "odradzania" np. w miastach ?


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron