Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Olinka
Post : 19 sie 2010 18:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


hmmm no to szkoda.
U mnie wszystko działała poprawnie.
Po tym co przeszłam wczesniej :)
Własnie koncze gre zobaczymy jak bedzie na koncówce :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
gost
Post : 07 sty 2011 16:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 17
  • Dołączył: 26.01.2010
  • Skąd: W-wa


A u mnie nie wyskakuje błąd przy odpalaniu mimo reinstalacji za pierwszym razem grzebałem tylko w opcjach ja 2.13 Obrazek

_________________
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 07 sty 2011 17:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Opisz dokładnie co robić po-kolei podczas instalacji.


*
  WWW
gost
Post : 07 sty 2011 19:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 17
  • Dołączył: 26.01.2010
  • Skąd: W-wa


Zainstalowałem najnowszą instalkę tego moda. Grzebałem w opcjach w legionowym edytorze ini ale jedynie w " supression fire " kasy i statsów początkowych najemnika/ów z imp. Gdy mi za pierwszym razem wyskoczył błąd usunąłem cały folder bez deinstalacji i zainstalowałem od nowa i to tyle potem odpaliłem i znów to samo. Sam ja2 v13 działa poprawnie wczytałem sejw i nie było problemów. Mogę mieć część plików z hybrydy ub bo jak pisałem gdzie indziej też błędy mi wyskakują nie mniej nie nadpisywałem niczego czego bym nie pamiętał. Dla pewności jeszcze sprawdzę ale skoro ja2 działało to raczej nie jest błąd plików jaggedowych tylko moda ?.

_________________
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 08 sty 2011 11:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006




*
  WWW
gost
Post : 08 sty 2011 16:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 17
  • Dołączył: 26.01.2010
  • Skąd: W-wa


Tak zrobiłem dalej to samo. Trudno spróbuje to potem odpalić na stacjonarnym z win XP.

_________________
Obrazek


*
 
Killer Kira
Post : 06 mar 2011 20:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 02.01.2011
  • Skąd: Tixa


Wyskakuje mi ten sam błąd... -.-
Wiecie już co z tym zrobić?

_____
Edit:
Pośpieszyłam się z pytaniem. Już naprawiłam - po prostu władowało mi się o jeden folder "za głęboko".


Ostatnio zmieniony 06 mar 2011 21:11 przez Killer Kira, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 09 mar 2011 22:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A próbowaliście instalować na release lub też paczkach JA2 1.13 "1click installer"?


*
  WWW
JancioThor
Post : 25 paź 2011 22:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 12.12.2009


IMP Editor - BETA 2
czy on działa w wersji v37 bo mi wywala komunikat o błędzie


*
 
luk3Z
Post : 08 lip 2012 11:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 62
  • Dołączył: 01.03.2010
  • Skąd: Metavira


gost pisze:
A u mnie nie wyskakuje błąd przy odpalaniu mimo reinstalacji za pierwszym razem grzebałem tylko w opcjach ja 2.13 Obrazek


Rozwiązać powyższy problem można 2 metodami (problem z fontem występuje gdy instalujemy L2 do osobnego podfolderu, a ma być zainstalowany do katalogu głównego gry):

1. zrobić sobie wcześniej kopię folderu z grą aby mieć "czyste" 1.13, bo 1.13 już nie zadziała, gdyż pliki zostaną nadpisane starszymi wersjami
2. zainstalować L2 dodowolnego folderu i stamtąd przenieść pliki do folderu z JA2 1.13 pomijając pliki: BackEnd.dll, fmod.dll, Ja2.ini, Mss32.dll, Smackw32.dll które już znajdują się w katalogu z grą i są w nowszej wersji

obie metody wymagają jednak dłuższych testów i sprawdzenia czy nie ma żadnych problemów

_________________
JA2 Vault (Repositories): https://pastebin.com/MJFckiaq
JA2 1.13 Hot Keys: https://pastebin.com/EHLMuk1k
JA2 v1.13 Starter Documentation: https://github.com/aimnas/1.13_starter_documentation


Ostatnio zmieniony 08 lip 2012 12:25 przez luk3Z, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Jazz
Post : 06 sie 2013 09:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


Ta wersja długo leżała na moim dysku. W lipcu zdecydowałem, że doprowadzę modyfikacje do finału. Modyfikacja zawiera poprawione questy oraz zmiany dotyczące głównego zadania. Modyfikacja różni się od wersji v37 i starszych. Wersja L2v38 jest dostosowana do nowego v1.13. Więcej w pliku readme.

Instalacja:
Do katalogu Data kopiujemy oryginalne plik slf z JA2. Klikamy na Starter Legion2.exe.

Paczka instalacyjna

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
hasan_talib
Post : 06 sie 2013 14:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


jak duże te zmiany do głównego zadania? klikam i natychmiast pobieram ;)


*
 
Jazz
Post : 06 sie 2013 15:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


hasan_talib pisze:
jak duże te zmiany do głównego zadania? klikam i natychmiast pobieram ;)


Są dwie możliwości wyprowadzenia poszukiwanej z kraju. Pierwsza, to ta stara wersja, jak ktoś dotrwał do końca gry, to będzie wiedział. Druga wersja była wyłączona w poprzedniej wersji modyfikacji. Dostępne były tylko sektory. A w tej wersji dorobiłem resztę. Teraz jest tak, jak zaplanowałem, ale tego nie wdrożyłem w starej modyfikacji, głównie z przyczyn programistycznych.

Poszukiwaną nadal możemy spotkać w losowych sektorach. Są to trzy lub cztery lokalizacje. Z różnych przyczyn osoba z którą mamy się skontaktować na początku gry, też jest losowo umiejscowiona. Wszystkie informacje dostajemy na skrzynkę.

Wszystkie rozmowy z mieszkańcami są logowane do historii (laptop). Tego nie było w poprzedniej wersji. Dobrze mieć w drużynie kogoś z wysokim doświadczenie, do rozmów z mieszkańcami.

W poprzednich wersjach nie było ekonomi i tutaj też nie ma. Kopalnie nie istnieją.

Tak na szybko, co nowego:

- Poprawiłem zadania, dodałem nowe.
- Poprawiono niektóre mapy i dodano nowe. Razem 279
- Modyfikacja nie wprowadza żadnych nowych przedmiotów. Dodaje tylko kilka przedmiotów wymaganych do zadań.
- Po wykonaniu głównego zadania, można wykonać kolejne zadanie. W poprzedniej wersji modyfikacji też było dostępne.
- W inwentarzu musi znajdować się specjalny laptop AIM. Inaczej brak połączenia z internetem. W podziemnych sektorach jest brak dostępu do sieci.
- Prawie do każdej lokalizacji można dojechać samochodem
- dwa tryby gry vanilla i v1.13
- dodano kilka dużych map. Dodatek opcjonalny
- pieniądze zdobywamy na niektórych gangach lub handlując (nie tylko przedmiotami). Nadal jest dostępny haker, którego możemy uwolnić i kupić.
- Niektóre postacie są losowo umiejscowione w grze.
- Sektor wyprowadzenia poszukiwanej będzie zależał od naszej gry. Trzeba sprawdzać skrzynkę i czytać wiadomości.
- Walka z policją czy strażą graniczną ma wpływ na naszą grę.



Zauważyłem kilka błędów samego v1.13 . Podczas walki, kiedy wróg dostaje przerwanie, to mamy możliwość wykonywania własnych czynności (strzelanie, chodzenie itp.). Jest też błąd kwestii wypowiadanych przez wroga ”Zginiesz!” .itp. Trzeba klikać kursorem na ramki, aby znikły.

To chyba było by na tyle :)

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
lukasamd
Post : 06 sie 2013 21:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Kurde, a właśnie wywaliłem WoT bo za wiele grałem... Teraz zapowiada się na to, że wrzucę Legion 2 i znowu zagram, tym razem na vanilli :D
To naprawdę kapitalna modyfikacja, jak dla mnie najlepsza =, pobijająca nawet Urban Chaos, bo po prostu ciekawsza :)


*
  WWW
Jazz
Post : 07 sie 2013 09:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006



_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron