Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Bastula
Post : 03 sie 2013 20:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 16.03.2012
  • Skąd: Łodygowice


Dzisiaj na stemie znalazłem ciekawą grę pt.Frontlime Tactics.Grałem w nią tylko chwile i już mi się podoba.Na początku mamy tylko dwóch najemników i wykonujemy misje.Za zarobioną kasę możemy odblokować nową broń albo zmodyfikować starą.Jest możliwość kupienia nowych najemników.Pewnie jest więcej możliwości ale jeszcze ich nie odkryłem.Może ktoś w nią grał jeśli tak to niech podzieli się swoimi odczuciami.


*
 
Starchris
Post : 03 sie 2013 21:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Aż sobie zagrałem z ciekawości. Fajna muza, grafika OK, a pójdzie nawet na PIII z 1GB RAMu, Fajne jest rozwiązanie z cone fire (oddawanie strzału). Fajnie się gra. Załapać można wszystko w pięć minut. Myślałem na początku, że nie da się kredytów dostawać za misje, tylko za pieniądze prawdziwe, a jednak za misje można dostać kredyty, które można przeznaczyć na ulepszanie wszystkiego.

Na początku może troszkę przeszkadzać nowy system turowy, nie załapałem go do końca, ale to kwestia przyzwyczajenia.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Bastula
Post : 03 sie 2013 22:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 16.03.2012
  • Skąd: Łodygowice


Też na początku myślałem że trzeba prawdziwą kase udać na kredyty ale aż tak źle nie ma.Jutro pobawię się jeszcze.Kupię jakąś broń i zobaczę czy broń palna się różni statystykami czy tylko wyglądem.


*
 
Rodis
Post : 04 sie 2013 07:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 25.08.2009


gierka z początku ciekawa i przyjemna w graniu lecz im dłużej gracie może trafić Was szlag :) Wszystko to związane jest z nie do końca przemyślanym "bilansowaniem".
I tak:
1. na początku trzeba dobrze wybrać klasę postaci, moim zdaniem najlepiej sprawdza się koleś z granatami ("araby" granatów nie rzucają), snajpera bym sobie darował :) i jeszcze ktoś, kto ma lekki karabin maszynowy i pistolet oraz bardzo potrzebny jest sanitariusz,
2. broń różni się statystykami i jest to faktycznie odczuwalne podczas gry,
3. a teraz niespodzianka:) broń, którą kupicie od razu pojawia się u przeciwnika :) dlatego odradzam giwery na daleki dystans i ciężkie karabiny maszynowe bo nawet jeśli schowacie się za przeszkodami (kucając) szanse na przeżycie macie znikome :(
4. druga niespodzianka, grając np. 3 sołdatami macie szansę trafić na przeciwnika bardzo licznego i rozwalającego was w pierwszej turze i to bardzo często się zdarza:)
5. istnieje też tryb walki w kooperacji i PVP, ale mało kto w to gra i możecie się nie doczekać innego gracza :)

a, i jeszcze jedno tury nie idą po kolei, nie wiem dlaczego ale tak jest i jest to bardzo wk.....ące :) liczycie na to, że w następnej turze położycie bandziora, a tura was omija :P
Dlatego tym z was, którzy chcą tracić cenny czas lejąc "boty" i innych graczy proponuję inną turową grę- Lost Sector, ale potrzebny jest "mocny" sprzęcior :(


*
 
Starchris
Post : 04 sie 2013 08:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Rodis pisze:
a, i jeszcze jedno tury nie idą po kolei, nie wiem dlaczego ale tak jest i jest to bardzo wk.....ące :) liczycie na to, że w następnej turze położycie bandziora, a tura was omija :P

O tym właśnie pisałem. Przedziwny system turowy, jest to bardzo denerwujące, przez to dałem sobie spokój, niestety.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
M'cin
Post : 05 sie 2013 17:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


A mi przeszkadza co innego. Albo grasz w kółko te same mapy i raz na sto lat coś się zmienia, albo bulisz. drugiego dnia darowałem. Jako gierka na ajfona może przejdzie, ale na pececie są lepsze produkcje taktyczne.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron