Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Gus
Post : 19 kwie 2013 03:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 19.04.2013


Kochani! Ostatnio odkryłem nadzwyczajną grę, która od razu skojarzyła mi się z serią JA2, a mianowicie "Legends Of War" . Jest to pierwsza gra od czsu Jagged Alliance 2, którą mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim fanom serii. Po zawodzie jaki sprawił mi "JABIA" i wcześniejsze próby konwersjii jak np. "Hired Guns" udało mi się w końcu znaleźć grę w której toczona jest uwaga! : TUROWA TAKTYCZNA ROZGRYWKA! Gra ma elementy rpg - żołnierze awansują itp. Akcja dzieje się podczas drugiej wojny światowej, a dokładnie podczas kampanii generała Pattona w którego się wcielamy ( on zresztą też się rozwija chociaż nie widzimy go na oczy ;p ). Do dyspozycji dostajemy oprócz żołnierzy wszelkiego rodzaju pojazdy jak czołgi i samoloty. Wszystko rozgrywa się w turach! (może nie powinienem się tak powtarzać ale dla mnie to ważny aspekt) Grafika jest na bardzo dobrym poziomie, może nie powala wodotryskami jak Crysis czy inne fpsy, ale animacje postaci i pojazdów robią wrażenie, tak jak i wybuchy i tym podobne rzeczy. Gra urzekła mnie jeszcze czymś :) i tu dopiero pospadacie z krzeseł. A mianowicie trybem gorących krzeseł. Tak tak.. jest mgła wojny - tworzysz sobie z kolegą 2 oddziały i po wejściu do gry mamy rozgrywkę typu "twoja/moja tura". Dobrze oczywiście żeby kolega odwrócił wzrok od monitora na czas twojej tury, gdyż podczas gdy on się porusza widzi jedynie to co widzi jego żołnierz, dokładnie jak to było w Jagged. Ja akurat gram w to na razie w wersji na PSP więc po prostu przekazujemy sobie konsolkę. Ale gra jest też podobno na PS3/XBOX360/oraz PC. Cóż pozostaje mi tylko odesłać was do linka. Po prostu nie mogłem tu o tym nie napisać gdyż bardzo cenię sobie JA Center za to co sobą reprezentuje, a co za tym idzie, cenię również użytkowników forum. Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń podczas zabawy z "Legends Of War" . Nareszcie pomiędzy rynsztokiem znalazła się perełka godna mojej uwagi. Dodam tylko, że nie grywam ostanimi laty w gry, ale po obejrzeniu tego trailera natychmiast zaopatrzyłem się w wersję na psp, i mam zamiar kupić wersję ps3. Resztę dopowiedzcie sobie sami. :D
https://www.youtube.com/watch?v=Mmt4gxEFFc4


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron