Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
DK3
Post : 23 sie 2012 22:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 18.12.2011


Stridingshadow pisze:
A ja nie twierdzę, że są jakieś fajne gry taktyczne typu MMO, chodziło mi o gry, z trybem single player.


Jeżeli jesteś takim znawcą gier to pewnie wiesz że niektórych rozwiązań nie da się przenieść z gier typu single player do gier typu multiplayer wiec porównanie ich jest według mnie nie na miejscu. Jak nie znasz żadnej innej gry MMO to jak można krytykować jedyną grę w jaką się grało tego typu?

Stridingshadow pisze:
Co z kolei nie znaczy, że nie można krytykować obecnej gry.
W XVIII wieku o karabinie maszynowym nikt nie słyszał, a chirurgia ograniczała się do amputacji.
Dziś potrafimy wyciąć człowiekowi przysadkę przez nos, albo wszczepić tę samą kończynę, którą 300 lat temu z trudem byśmy amputowali, każdy żołnierz nosi broń maszynową.


To jest temat na temat GRY(specjalnie pisze dużymi literami żeby to zauważył) a nie twoich filozoficznych wywodów na temat życia. Według twojego rozumowania osoba znająca się na rowerach jest z miejsca ekspertem od gier w których jeździ się na rowerze.

_________________
http://pl.lostsector.wikia.com/wiki/Lost_Sector_Wiki
http://jaggedallianceonline.wikia.com


*
 
Stridingshadow
Post : 24 sie 2012 05:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


DK3 pisze:
Jeżeli jesteś takim znawcą gier

Nic takiego nie powiedziałem.

DK3 pisze:
to pewnie wiesz że niektórych rozwiązań nie da się przenieść z gier typu single player do gier typu multiplayer

Tak, a jakich, i dlaczego?

DK3 pisze:
To jest temat na temat GRY(specjalnie pisze dużymi literami żeby to zauważył) a nie twoich filozoficznych wywodów na temat życia

Mocne słowa, tylko że jako komentarz całkiem bezużyteczne.
Powyższa historyjka miała służyć za przykład, ale skoro traktujecie to jako filozofię, to widocznie za wysokie progi tej dyskusji jak na Wasze możliwości.

DK3 pisze:
ekspertem

Nie wiem, gdzie użyłem słowa ekspert (bo nie użyłem), ale może mi je wskażesz (życzę powodzenia).
Gdybym się uważał za eksperta zapewne stosowałbym argumenty autorytatywne jak i Wy mości Panowie.
Argument autorytatywny to "tak jest, bo tak, i już".

Rodis pisze:
No właśnie wszystko, ale jakoś dalej nie miałeś pan odwagi wejść i zobaczyć co tak naprawdę ta gra oferuje

Nie wiem synek, czy zauważyłeś, ale w głębokim poważaniu mam Twoje docinki na temat tego, że uważasz, że wymiękam przed Twoją grą.

Wydajesz się nie rozumieć, że niektórym szkoda życia na niektóre rzeczy, które ich ewidentnie nie ciągną.
Np. nie ciągnie mnie odbywanie pasywnych stosunków z pederastami, nigdy tego nie próbowałem, i nie zamierzam tego robić, samo założenie mi się nie podoba.
Czy to znaczy, że jestem tchórzem, albo człowiekiem ograniczonym?
Nie, to znaczy, że w oparciu o moje gusta i priorytety mam lepsze rzeczy do roboty.
Gdybyście nie zauważyli, mam robotę, naukę ORAZ życie prywatne, i mało czasu na granie w kolejnego sieciowego erpega, który mi nie podchodzi.
Więcej takich docinków nie skomentuję, bo pisanie tego komentarza także kosztuje czas.

Rodis pisze:
Piszesz pan dużo słów, które tylko maskują Twoją nieznajomość rzeczy

Bronisz Pan (-to się pisze z dużej litery, synek) czegoś, do czego ręki nie przyłożyłeś.
To się nazywa, że zainwestowałeś w to swoje ego, bo widocznie nie zrobiłeś sam w życiu nic, z czego mógłbyś być dumny, oprócz rzecz jasna grania w 'boskiego' LS.

Rodis pisze:
I jeszcze próbujesz pan nieudolnie nas obrażać, korzystając z usłużnych kolegów, którzy usuną niewygodnego posta jeśli takowego znowu napiszemy.

Specjalnie odszedłem z redakcji, bo nie miałem czasu na moderowanie ORAZ nie chciałem się ograniczać w tego typu dyskusjach (dlatego jestem niebieski, a nie zielony), i nie mam obecnie żadnych przywilejów, a chłopaki, jak ich znam, są bardziej zainteresowani porządkiem na forum, niż machlojami (inaczej dostalibyście po warnie i do domu, pisanie postów długo trwa).

Rodis pisze:
Jednym słowem - należysz pan do ludzi, którzy jak im kto w twarz napluje to mówią, że deszcz pada

A Tobie synek jak koledzy gimbusy manto spuszczą, to mówisz mamusi, że ze schodów spadłeś?

Nie wiem, czemu miał służyć ten komentarz, o co był oparty, co mial wyrazić, ale to Ty cały czas nieudolnie próbujesz obrazić mnie, z braku argumentu.

Ja nie staram się obrażać Was (dobra, do tego postu się powstrzymywałem, teraz odechciało mi się przebierać w słowach) ani Waszej kochanej gry, tylko wyrażam swoją opinię, co jest dla Was nieakceptowalne, bo ta gierka wydaje się stanowić jedyną ostoję Waszego poczucia własnej wartości.

Rodis pisze:
Mam nadzieję, że przeczytasz pan tego posta zanim kolega moderator go usunie.

Nie sądzę, żeby go usunął.

_________________
Obrazek


*
 
DK3
Post : 24 sie 2012 11:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 18.12.2011


Wybierasz fragmenty wypowiedzi i czepiasz się słówek a o dwóch rzeczach nie chcesz się wypowiedzieć.
DK3 pisze:
Wiec jeszcze raz cie proszę podaj chodź 2 tytuły gier MMORPG podobnych do Lost Sektora.

Odpowiedz na to jednym zdaniem lub kilkoma słowami.
DK3 pisze:
Według twojego rozumowania osoba znająca się na rowerach jest z miejsca ekspertem od gier w których jeździ się na rowerze.

Tutaj możesz więcej napisać.

_________________
http://pl.lostsector.wikia.com/wiki/Lost_Sector_Wiki
http://jaggedallianceonline.wikia.com


Ostatnio zmieniony 24 sie 2012 11:09 przez DK3, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Stridingshadow
Post : 25 sie 2012 09:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


DK3 pisze:
Wiec jeszcze raz cie proszę podaj chodź 2 tytuły gier MMORPG podobnych do Lost Sektora.

Odpowiedz na to jednym zdaniem lub kilkoma słowami.


Link.

Jedyna różnica - fantasy vs futurysytczna dystopia.

DK3 pisze:
Według twojego rozumowania osoba znająca się na rowerach jest z miejsca ekspertem od gier w których jeździ się na rowerze.

Tutaj możesz więcej napisać.


Nie uważam się za eksperta.

I nie uważam jakoby fakt, że nim nie jestem odbierał mi prawo do krytyki i wypowiedzi ogólnie.

_________________
Obrazek


*
 
DK3
Post : 25 sie 2012 12:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 18.12.2011


Stridingshadow pisze:
Nie uważam się za eksperta. I nie uważam jakoby fakt, że nim nie jestem odbierał mi prawo do krytyki i wypowiedzi ogólnie.


Oczywiście masz prawo do krytyki ale konstruktywnej. Ja nie wypowiadam się na temat czegoś o czym mam małą wiedzę. Dla przykładu znam się dobrze na piłce nożnej : oglądam dużo meczy, sledze statystyki, czytam informacje na stronach o sporcie, gram amatorsko z kolegami. Natomiast nie wypowiadam się na temat gier typu FIFA bo po prostu w nie prawie w ogóle nie gram. Mógłbym tak jak ty krytykować FIFE za to że da się tam z połowy boiska strzelić z przewrotki do bramki (co w prawdziwym życiu jest niemożliwe) ale tego nierobie. Nie wyszukuje forów internetowy żeby podzielić się swoimi uwagami bo wiem że grając parę minut w grę szybko byłbym wyśmiany przez osoby które grają w tą grę ileś tam lat. Tak samo nie krytykuje jakieś tam rzeczy bo czegoś tam nie posiada. Dla przykładu mam dobry i w miarę nowy samochód ale nie posiada on systemu do automatycznego parkowania więc oznacza to że jest do niczego bo niema czegoś co mi jest niepotrzebne.

Stridingshadow pisze:
Gdybyście nie zauważyli, mam robotę, naukę ORAZ życie prywatne, i mało czasu na granie w kolejnego sieciowego erpega, który mi nie podchodzi.Więcej takich docinków nie skomentuję, bo pisanie tego komentarza także kosztuje czas.


Jeśli masz tak mało czasu to dlaczego w ogóle zacząłeś grać w tą grę przecież sam gatunek gry jasno daje do zrozumienia że wymaga od gracza duże ilości czasu. Idąc dalej jak masz tak mało czasu to poco w ogóle zamieszczałeś opinie na temat tej gry skoro szkoda ci czasu żeby w nią dłużej pograć. Oczywiście czas na napisanie posta na pół strony A4 znalazłeś ale już na dłuższe pogranie w grę już nie.

Nikt cie nie zmusza do dalszej gry (bo nie szukamy nawet graczy takich jak ty) tylko oczekujemy konstruktywnej krytyki lub w ogóle się nie odzywanie na temat tej gry. Rozumiem zarzuty na temat błędów które w większości zostały już naprawiona np. strzały przez szparę w oknie albo pod ostrym katem. Natomiast nie mogę zrozumieć krytyki typu że nie ma tak zwanego "kucania" albo że w grze nie ma tak zwanej "taktyki".

Skrótowa definicja : Taktyka to teoria i praktyka posługiwania się jednostkami wojskowymi dla osiągnięcia zamierzonego celu. Taktyka jest silnie związana i zależna od zmian organizacyjnych i technicznych w wojsku. Taktyka może być też specyficzna dla warunków terenowych lub pogodowych. Taktyka prowadzona jest w dwóch podstawowych rodzajach: natarciu i obronie.

A ty mówisz że w tej grze niema taktyki bo niema w niej takich elementów jak czołganie. Skoro lubisz tak porównaniu do prawdziwego życia to ja też zrobię takie: W niektórych terenach nie da się czołgać to znaczy że żołnierze nie mogą zastosować rządnej taktyki. Definicja taktyki jasno daje do zrozumienia że jak niemożna się czołgać to trzeba tak dostosować swoja taktykę by bez pomocy tego pokonać przeciwnika. Przenosząc to na grę jeśli nie da się czołgać,kucać,skakać,jeździć konno i tak dalej to trzeba wysilić bardziej mózg i wymyśleć taką taktykę która bez pomocy tych rzeczy zapewni zwycięstwo nad przeciwnikiem.

_________________
http://pl.lostsector.wikia.com/wiki/Lost_Sector_Wiki
http://jaggedallianceonline.wikia.com


*
 
Stridingshadow
Post : 25 sie 2012 14:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


DK3 pisze:
Oczywiście masz prawo do krytyki ale konstruktywnej.

A moja jest destruktywna?
Powiedziałem, że oczekiwałem X, a zastałem Y, przy czym X =/= Y

DK3 pisze:
Ja nie wypowiadam się na temat czegoś o czym mam małą wiedzę

Mój drogi.
Specjalizacja polega na tym, że zwiększasz zasób wiedzy o danej dziedzinie, kosztem zawężenia dziedziny.
Tzw. "ekspert" to ktoś, kto wie wszystko, o niczym.

Nie uważam, że muszę mieć nie wiadomo jaki staż gry, żeby móc wydać z siebie wartościową wypowiedź, choć nie ulega wątpliwości, że twórców obchodzą przede wszystkim opinie stałych graczy.

DK3 pisze:
Mógłbym tak jak ty krytykować FIFE za to że da się tam z połowy boiska strzelić z przewrotki do bramki (co w prawdziwym życiu jest niemożliwe) ale tego nierobie

Twoja sprawa, nie jestem Tobą, i dobrze mi z tym.

DK3 pisze:
Nie wyszukuje forów internetowy żeby podzielić się swoimi uwagami bo wiem że grając parę minut w grę szybko byłbym wyśmiany przez osoby które grają w tą grę ileś tam lat.

Ja też niczego nie wyszukuję.
Twój 1. post w tym temacie zachęcił mnie do gry w LS, ale sama gra mnie zawiodła.
Chciałem podzielić się wrażeniami, nie mam pojęcia dlaczego tak Was one zraniły.

Mam też gdzieś, że ktoś może się potencjalnie śmiać z mojej opinii, bo życie nauczyło mnie, że zawsze znajdzie się jakiś dupek, który będzie chciał dowartościować się kosztem zbesztania innego, i takich własnie ludzi mam w głębokim poważaniu.
Polecam to samo.

DK3 pisze:
Tak samo nie krytykuje jakieś tam rzeczy bo czegoś tam nie posiada. Dla przykładu mam dobry i w miarę nowy samochód ale nie posiada on systemu do automatycznego parkowania więc oznacza to że jest do niczego bo niema czegoś co mi jest niepotrzebne.

Gdybym kupił sobie samochód bez automatu do lodów włoskich, to pewnie bym go za to nie skrytykował.
Z kolei gdyby ten samochód miał tylko 2 biegi do przodu, a do tyłu trzeba byłoby go pchać na luzie, to raczej bym go skrytykował.

LS krytykowałem za brak możliwości taktycznych dostępnych w różnych grach z pogranicza RPG i taktyki od nastu lat.

DK3 pisze:
Jeśli masz tak mało czasu to dlaczego w ogóle zacząłeś grać w tą grę przecież sam gatunek gry jasno daje do zrozumienia że wymaga od gracza duże ilości czasu.

Niekoniecznie, zdarzało mi się pograć w MMORPG bez zbędnego zużycia czasu.

DK3 pisze:
Idąc dalej jak masz tak mało czasu to poco w ogóle zamieszczałeś opinie na temat tej gry skoro szkoda ci czasu żeby w nią dłużej pograć. Oczywiście czas na napisanie posta na pół strony A4 znalazłeś ale już na dłuższe pogranie w grę już nie.

Pisałem te opinie raz na parę dni, głównie w odp. na docinki Twoje, i Twojego kolegi.

DK3 pisze:
Nikt cie nie zmusza do dalszej gry (bo nie szukamy nawet graczy takich jak ty) tylko oczekujemy konstruktywnej krytyki lub w ogóle się nie odzywanie na temat tej gry.

Gdybyś był gospodarzem tego podwórka, mógłbyś mi dyktować jakiej treści wypowiedzi oczekujesz, ale gospodarzem tego podwórka nie jesteś, i masz takie samo prawo dyktować mnie, jak ja Tobie.

To wszystko nie zmienia faktu, że uważam moją krytykę za konstruktywną.
Sęk w tym, że niektórzy są przewrażliwieni na jakąkolwiek krytykę (tu polecam literaturę psychologiczną tyczącą się zaburzeń poczucia własnej wartości).

DK3 pisze:
Natomiast nie mogę zrozumieć krytyki typu że nie ma tak zwanego "kucania" albo że w grze nie ma tak zwanej "taktyki".


Pograj w głupi paintball i zalicz kilka fragów tylko dlatego, że Twój łeb wystaje 5cm nad przeszkodę, albo pojedź na wojnę i zalicz swojego jedynego fraga w ten sposób, a zrozumiesz ile znaczy zmiana pozycji w rzeczywistości pola walki.

DK3 pisze:
A ty mówisz że w tej grze niema taktyki bo niema w niej takich elementów jak czołganie. Skoro lubisz tak porównaniu do prawdziwego życia to ja też zrobię takie: W niektórych terenach nie da się czołgać to znaczy że żołnierze nie mogą zastosować rządnej taktyki.

Taktyka polega m.in na tym, że unikasz niewygodnego terenu (np. odkrytego trzęsawiska gdzie brak osłony ani żadnej możliwości poruszania poza powolnym chodem).

DK3 pisze:
Przenosząc to na grę jeśli nie da się czołgać,kucać,skakać,jeździć konno i tak dalej to trzeba wysilić bardziej mózg i wymyśleć taką taktykę która bez pomocy tych rzeczy zapewni zwycięstwo nad przeciwnikiem.

W rzeczonej grze nie można czogłać się po betonie ani kucnąć za niskim ceglanym murkiem.
W rzyci mam takie założenia, większe możliwości miałem w pierwszym Quake'u.

PS: proponuję korzystanie z jakiejś cywilizowanej przeglądarki (np. Mozilla albo Chrome), mają tam autokorektę, a Ty masz problemy z ortografią.

_________________
Obrazek


*
 
DK3
Post : 25 sie 2012 17:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 18.12.2011


Widzę że ta dyskusja zmierza donikąd więc powiem tylko jedno:

Lost Sector to nie symulator paintballa. Nawet jakby w przyszłości miał nim być to mając do wyboru granie w prawdziwego paintballa a jego symulator to wybrał bym to pierwsze.

PS. Może i popełniam błędy (niektóre specjalnie by nadać pewnym sprawą żartobliwy wydźwięk) to przynajmniej nie używam wulgaryzmów.

_________________
http://pl.lostsector.wikia.com/wiki/Lost_Sector_Wiki
http://jaggedallianceonline.wikia.com


Ostatnio zmieniony 25 sie 2012 17:08 przez DK3, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
aszek
Post : 26 sie 2012 01:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Pograłem trochę (PvE). Jak na razie 9 godz. i rypło mi już 4.2K exp (4lvl). Muszę przyznać że LS to bardzo fajna, relaksująca gierka. Nawet nie jest specjalnie ciężko, bo wciągu jakiś 40-50 potyczek kaplicę widziałem może 3 czy 4 razy, parę razy mnie szyli, ale teraz już wychodzę bez zadraśnięcia z większości bitew.

Bardzo dużo zależy od zespołu który się zbiera, bo tylko dzięki pracy zespołowej ta gra może być satysfakcjonująca. Samemu nie ma nawet sensu wchodzić do sektora, trzeba poczekać na 3 lub 4 osobowy skład (zleży od poziomów graczy), lub podejść do grupy w terenie żeby się dołączyć. Wymiatam sobie snajperką (super zabawa a równocześnie 50-60% fragów na moje konto), ale zdaje sobie sprawę z tego, że możliwe jest to tylko dzięki innym graczom którzy osłaniają mi dupsko (tworzą linie) kiedy ja zdejmuje co groźniejsze cele. Cala taktyka polega na wypracowaniu sytuacji gdzie ekipa trzyma się blisko i się osłania. Tu niestety złe zgranie kończy się zgonami co odważniejszych szarżujących za daleko, lub nie asekurowanych przez jeszcze kogoś z zespołu. Choć AI widzi ludzką ekipę i dąży do jak najszybszego kontaktu to nawet na tym samym sektorze gra za każdym razem wygląda inaczej. Inny skład osobowy (wyposażenie), inny rejon startowy, które determinują nowe podejście do tematu.

W LSa grają w większości Rosjanie, którzy jako tako odmawiają komunikacji po angielsku, ale właściwie nie jest to jakieś wielkie utrudnienie, bo wystarczy obserwować pole walki żeby dedukować co kto zamierza uskutecznić i jakoś się w tym znaleźć.

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
DK3
Post : 26 sie 2012 12:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 18.12.2011


aszek pisze:
W LSa grają w większości Rosjanie, którzy jako tako odmawiają komunikacji po angielsku, ale właściwie nie jest to jakieś wielkie utrudnienie, bo wystarczy obserwować pole walki żeby dedukować co kto zamierza uskutecznić i jakoś się w tym znaleźć.


W grę grają także inne narodowości ale masz racje w większości Rosjanie. Jak chcesz pogadać z polakami w tej grze to zgłoś się do kogoś z klanu "WhiteEAGLES". Żeby go znaleść kliknij na ranking klanów. Powinieneś tam go znaleść bez problemu. Potem wystarczy wiadomość typu "whisper" lub dodanie któregoś z nas do znajomych.

_________________
http://pl.lostsector.wikia.com/wiki/Lost_Sector_Wiki
http://jaggedallianceonline.wikia.com


*
 
Rodis
Post : 26 sie 2012 13:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 25.08.2009


Od samego początku właśnie o to mi chodziło, Aszek opisałeś to super :one: . Trochę inaczej wygląda co prawda walka w PVP, ale podstawą jest współpraca i zgranie zespołu. :-D . Jeśli będziesz miał ochotę na więcej, to nasz klan "WhiteEAGLES" zaprasza, korzystamy też z komunikatora TeamSpeak 3. Dla chętnych wrażeń mamy też lepsze bronie w magazynie (trochę się nazbierało :diabel2: ). Jeśli jesteś na 4 poziomie to pewnie już możesz wejść na Market (nie pamiętam czy musisz zrobić jeszcze zadanie na moście), tam najczęściej siedzimy pomiędzy potyczkami :ok:


*
 
aszek
Post : 27 sie 2012 04:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Dobra, myślę że się wkrótce zgłoszę ale od razu mówię że nie wcześniej niż przed weekendem (w tygodniu nie dam rady pograć). A do marketu już dotarłem i od razu się dozbroiłem, więc nie narzekam. Tylko się zastanawiam skąd mam wziąć polimery żeby coś ciekawszego poskładać, bo na razie nic mi tego nie dropi.

Powiększyłem sobie własną ekipę do 2 najmitów i nawet samotnie jakoś daję radę tym diggerom 3cio lvlowym, z anarchitami już nie pogram bo mi spieprzają... a było takie fajne źródełko expa ;p Zachęcony swoją skutecznością bojową wyprawiłem się samotnie na prisonersów 5lvl gdzie zobaczyłem swą kaplicę już w 3 turach :/ no cóż, na przyszłość trzeba będzie większa ekipę zmontować :/

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
Rodis
Post : 27 sie 2012 10:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 25.08.2009


Polimery możesz znaleść w paczkach pozostawianych przez przeciwników w walkach PVP (ale nie zbyt często :)). Polimery dostajesz też za zrobienie 25 BP (punkty otrzymywane za wygrane walki PVP) i 75 BP (te punkty możesz nabijać co dzień od nowa). W momencie zrobienia tych punktów dostajesz PVP Tag (wygląda jak nieśmiertelnik) i możesz go wymienić w sklepie na 4 zielone i 1 niebieski polimer lub na kasę (ale to raczej się nie opłaca). Aby składać (kraftować) musisz posiadać umiejętność "items crafting" jest ona do nauczenia w General Skills. Możesz też "kraftować" bez polimerów, one tylko zwiększają prawdopodobieństwo złożenia zielonych lub niebieskich broni. Aby złożyć np. niebieską broń wcale nie musisz dodawać tylko niebieskich polimerów mogą być zielone i podobna zasada jest przy "kraftowaniu" zielonej broni - niebieskie. (to jak z bombonierką nigdy nie wiesz co trafisz :)) Jeśli jeszcze nie masz, na pierwszy raz polecam złożenie shark shotgun'a to niezły wymiatacz :diabel2:


Ostatnio zmieniony 27 sie 2012 10:23 przez Rodis, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3


cron