Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Svean
Post : 23 lis 2009 10:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


1. W załączeniu tabelka z itemkami i ich dostępnością u handlarzy (od poziomu ...) oraz cenami u handlarzy.

Jakby ktoś chciał pohandlować itemkami to najbardziej opłaca się sprzedawać itemki u handlarzy, którzy JESZCZE nie mają w ofercie danego itemka ale będą go mieć np za 2 levele. W takim wypadku uzyskuje się najlepsze ceny.

Prz każdym z handlarzy na górze tabelki jest też mnożnik z jakim sprzedają itemek względem ceny podstawowej (dlatego np najdrożej na Ricco i Smugler z Cali).

Dla niezorientowanych - Daniel to handlarz który pojawi sie w naszej bazie jeśli uratujemy go z napadu bandytów (misja Convoy), natomiast LOGov - to Logistics Officer (handlują gdy pracujemy dla rządu), a WMReb To Weapons Master rebeliantów - gdy pracujemy dla rebeliantów. A Baron to oczywiście Emiliano cośtam z hacjendy.

W tabelce znajduję się także kolumny z możliwością znalezienia danego itemka w skrzynce z losowo generowaną zawartością, a także wyposażenie oddziałów rebeliantów oraz policji i armii Palinero (może być niepełne). Można w nich znaleźć np że M14DMR pojawia się w skrzynkach już od CGL 5, a jeśli trafimy na walkę w mieście między Rebelią a Policją istnieje pewna szansa że np Minimi Para wypadnie już na CGL 4, P90 LV na CGL 6, a Mosiny z lunetami wypadają od samego początku.

2. Druga tabelka zawiera statystyki najemników - podstawowych, oraz tych do zatrudnienia w grze (przy kilku nie ma miast bo jeszcze ich nie znalazłem - można uzupełnić przy współpracy użytkowników ;)).

Tabelka zawiera także ukrytą statystykę stealth która wpływa na ilość dźwięków wydawanych np podczas skradania do pozycji wroga.


Tabelki mogą nie być w 100% pełne i są tylko dla podstawki - ale też sądzę że mogą się komuś przydać...
Załącznik:
mercs.zip [7.71 KiB]
Pobrany 326 razy


Załączniki:
tradeitems.zip [48.73 KiB]
Pobrany 298 razy

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 23 lis 2009 12:21 przez Svean, łącznie zmieniany 1 raz
*
 
Zhenia
Post : 23 lis 2009 11:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 175
  • Dołączył: 09.05.2009


Z tego co pamiętam, misja nazywała się nie "Convoy", tylko Dealer, Smuggler czy jakoś tak. Tylko w oknie ładowania przed walką jest napisane, że konwój został zaatakowany.


*
 
aszek
Post : 23 lis 2009 11:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Dzięki za tabelkę Svean, fajnie że Ci się chciało E6 rozgrzebywać :)

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
Svean
Post : 23 lis 2009 12:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


@aszek
No problem - zablokowali mi forum w pracy więc w ramach protestu przekopałem pliki gry w czasie pracy ;)
Swoją drogą - to Ty mnie zainspirowałeś :-D

_________________
Obrazek


*
 
Mack the Knife
Post : 24 lis 2009 20:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 89
  • Dołączył: 08.03.2009
  • Skąd: Pruszków


genialna rzecz, dzięki wielkie. Swoją droga stealth wpływa na skryte poruszanie się?

_________________
Obrazek


*
  WWW
Svean
Post : 27 lis 2009 10:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Z tego co zauważyłem to camouflage wpływa na zauważanie "wzrokowe" a stealth na "dźwiękowe" tzn ciech poruszanie się. Ciekawy w takim wypadku jest pan Henio Skorny (93 kamuflażu i 93 stealth) - może podejść bardzo blisko nieusłyszany - gdyby tylko miał wyższe reaction albo exp i adrenalina by mu tak nie skakała to nawet z niska celnością byłby perfekcyjny to zadań nocnych i na tyłach ;)

_________________
Obrazek


*
 
BazylPluszak
Post : 26 lip 2010 17:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 24
  • Dołączył: 26.07.2010


Ja w kwestii uzupełnienia tabelki najemników:
- Pops pojawia się w Cluded-de-Oro
- Linchpin pojawia się w Puerto Veijo
- Plaster wydaje mi się, że można ją znaleźć w Cali-Cantinos ale pewien nie jestem.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron