Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
aszek
Post : 06 gru 2010 17:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Muszę to przy okazji sprawdzić, bo nie zwróciłem na to do tej pory uwagi, ale tak patrzę i wydaje mi się, że (poza bazami frakcji) tylko garnizony mają dowódce z ekwiwalentem kapitana a dla Olvegi to chyba będzie "Brigade Leader". To prowadzi do wniosku że z kolei patrole szwendają się z oficerem o randze niższej i tu dla Olvegi to chyba będzie "Senior Attack Leader's" lub "Junior Attack Leader's" - ew. hierarchia jest inna - czyli zgadza się z tym co zdjołeś z oficera. No ale skoro dowódca patrolu ("Olvega Senior Attack Leader") padł a przy okazji cała jego ekipa to znaczy że patrol rebelii został zniszczony a misja nie powinna być zaliczona, co mnie trochę dziwi :P Może iluś tam rebeliantów się wycofało, albo było jeszcze inaczej: konwój został rozbity (misja została zaliczona) ale jeszcze zanim pewien % rannych rebeliantów zdążył zdechnąć po walce ?

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
Stridingshadow
Post : 06 gru 2010 20:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


aszek pisze:
konwój został rozbity (misja została zaliczona) ale jeszcze zanim pewien % rannych rebeliantów zdążył zdechnąć po walce ?

Jeżeli 'konwój został rozbity' oznacza tyle co 'It's raining RGD-5, take cover!', to konwój został bardzo wcześnie rozbity :D
Przyznam, że walka skończyła się, dopiero chwilę po tym, jak wybiłem ostatnich (wg. mnie) żołnierzy rządu (czyli podczas szukania niedobitków).
Możliwe, od ostatniego kontaktu wzrokowego z wrogiem do końca walki ktoś się wycofał, ALE:
-Na pewno nikt nie uciekł wtedy od strony ciężarówek rządowych (tam były tylko trupy naszpikowane odłamkami, i pociskami 7.62).
-Raczej nie wywiązała się 'walka' między moim oddziałem a rebeliantami (nie miałem szans żadnego trafić przypadkiem).

aszek pisze:
Może iluś tam rebeliantów się wycofało

Możliwe.
Niestety nie liczyłem trupów, ale rozegranie walki w stylu:
-Olveganie i Rząd się ostrzeliwują
-Mój oddział opróżnia kieszenie z granatów w kierunku pozycji wojsk rządu
-Chwila na przegrupowanie i pierwszą pomoc
-Mój oddział dobija ostatnich rządowców z broni ręcznej
-Chwila na przegrupowanie
-Mój oddział zaczyna się rozglądać po sektorze
-Wszędzie pełno trupów rządu i rebelii (część z nich nawet nie została położona tam przeze mnie ;) )
-Koniec walki
zakłada, że w momencie kiedy siły rządu zostały obrzucone granatami, Olveganie mieli szansę się wycofać.

_________________
Obrazek


*
 
Hanti
Post : 14 lut 2011 22:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 95
  • Dołączył: 28.01.2007


Svean pisze:
Jeśli chodzi o ta misje z Barrerą to zapytaj co nowego słychać w obozie rebeliantów... Powiadają że szmuglerzy przysłali jakieś ślepaki zamiast zwykłej amunicji, chociaż krew do transfuzji ponoć jest dobra... Pomyśl jakie z tego może być ciekawe malowanie biorąc pod uwagę że rebelianci chcą żebyś to Ty skasował Barrerę - prościej chyba się nie da ;)

Swoją drogą - wiele misji ma swoje smaczki - np mało nie padłem gdy znalazłem instrukcje pilotażu Boeinga 747 po arabsku (brakuje tylko podpisu: do wykorzystania 11 września, celuj w 2 budynki pośrodku Manhattanu).


A ja mam z tym problem. Mam ślepe naboje załadowane do Makarova. Gadam z Barrerą, szepczę do niego, że go uratuję, ale pojawia się opcja że muszę dopiero wymyślić plan uwolnienia go. A jeśli go poprowadzę na miejsce egzekucji, to nie ma już opcji rozmowy.

Jest coś czego nie zrobiłem? Co jeszcze trzeba?

_________________
Obrazek
Piszę poprawnie po polsku.


*
 
Stridingshadow
Post : 14 lut 2011 22:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Hanti pisze:
Jest coś czego nie zrobiłem? Co jeszcze trzeba?

Jednostki krwi ze skrzyni, obok której stoi lekarz rebeliantów.

_________________
Obrazek


*
 
Hanti
Post : 16 lut 2011 23:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 95
  • Dołączył: 28.01.2007


Stridingshadow, wygląda na to, że mocno się wciągnąłeś w E6. Patrzyłem na inne tematy z Twoimi odpowiedziami.

Co powiesz o Fortalesie? Miejsce na południe od osady górniczej. Wpadłem tam z pierwszą wizytą, mam CGL 2, żadnych misji dla rządu czy rebelii. Wyciąłem cały garnizon, bo mieli ładne zabawki.
Będzie z tym problem w przyszłości? Fabuła ucierpi czy nie?

_________________
Obrazek
Piszę poprawnie po polsku.


*
 
Stridingshadow
Post : 19 lut 2011 10:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Hanti pisze:
Będzie z tym problem w przyszłości? Fabuła ucierpi czy nie?


Ja nie prorok.
Pamiętam, że sam w pewnym momencie rozwaliłem Fortalesę, nie poczułem różnicy w fabule, ale mam prawo się mylić.

_________________
Obrazek


*
 
Hanti
Post : 20 lut 2011 11:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 95
  • Dołączył: 28.01.2007


A co tu prorokować, ta gra ma ładnych parę lat ;) - miałem nadzieję, że ktoś już przeszedł ją na wszystkie sposoby ;)

W mojej kampanii najpierw ja zająłem Fortalesę, zginęło dwóch niebieskich: komendant i doktor. Po paru dniach przyszli rebelianci i zajęli niebronioną Fortalesę dla siebie. Teraz jest tam garnizon rewolucyjny, bez niebieskich.

Wnioskuję zatem, że nie mogło być tam nic istotnego związanego z komendantem, bo by gra chyba nie pozwoliła na jego likwidację przez obce wojska LUB za jakiś czas rządowi odbiją bazę i będzie nowy komendant.

_________________
Obrazek
Piszę poprawnie po polsku.


*
 
grabarz666
Post : 29 paź 2011 16:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 29.10.2011


Witam wszystkich.

Mam problem z misją uwolnienia Barrery, otóż po przyjęciu zadania jego uwolnienia, gdy wchodzę do wioski rebelianci atakują mnie, oczywiście nie istnieje możliwość wybicia ich ponieważ są zbyt liczni.

Proszę o poradę. Dzięki.


*
 
Svean
Post : 23 gru 2011 11:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


grabarz666 pisze:
Witam wszystkich.
Mam problem z misją uwolnienia Barrery, otóż po przyjęciu zadania jego uwolnienia, gdy wchodzę do wioski rebelianci atakują mnie, oczywiście nie istnieje możliwość wybicia ich ponieważ są zbyt liczni.
Proszę o poradę. Dzięki.

Szczerze powiem że chyba coś namieszałeś wcześniej - może gdzieś atakowałeś rebeliantów albo namieszałeś cos z misjami? Chociaż misje chyba nie bo za wielu rządowych się nie przyjmie póki nie uwolnimy Barrery. Ale możliwe że np byłeś w którymś mieście w czasie ataku Rebeliantów i któremuś się oberwało przypadkiem itp.
Ew. bug ale pierwszy raz o takim słyszę (czytam ;))...

W czasie świąt chcę wrócić trochę do 7.62 z Blue Sunem więc potestuję :)

_________________
Obrazek


*
 
void
Post : 24 lut 2012 15:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 24.02.2012
  • Skąd: Wrocław


Witam!

Staram się pomścić rodzinę mechanika i ubić pięciu bandytów.
Znalazłem już tych w: Sagrada, Ciuded-del-Oro, Fuerte Calderon, Santa-Maria.
Gdzie może kryć się ostatni? Rozpytuje o niego wokół, ale bez rezultatów.


*
 
Stridingshadow
Post : 24 lut 2012 20:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


void pisze:
Gdzie może kryć się ostatni? Rozpytuje o niego wokół, ale bez rezultatów.

A nie ukrył się razem z poplecznikami na plantacji? (osobna lokacja, dalej za Fuerte Calderon).

_________________
Obrazek


*
 
void
Post : 24 lut 2012 20:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 24.02.2012
  • Skąd: Wrocław


Stridingshadow pisze:
A nie ukrył się razem z poplecznikami na plantacji? (osobna lokacja, dalej za Fuerte Calderon).

Nawet nie wiedziałem o takiej lokalizacji, ani nikt mi jej nie wskazał. Poszukam jej "ręcznie".


*
 
void
Post : 08 mar 2012 10:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 24.02.2012
  • Skąd: Wrocław


Po misji "Gold" dla rządu Rebenga proponuje mi bym został ich oficerem, z uwagą że od tej pory nie będę mógł wykonywać żadnych misji pobocznych.
Ile w tym prawdy? Sprawdziłem że misje z Secret Harbour (BSM) są nadal dla mnie dostępne pomimo zgody.


*
 
Lutek70
Post : 08 mar 2012 11:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29.07.2010


void pisze:
Po misji "Gold" dla rządu Rebenga proponuje mi bym został ich oficerem, z uwagą że od tej pory nie będę mógł wykonywać żadnych misji pobocznych.
Ile w tym prawdy? Sprawdziłem że misje z Secret Harbour (BSM) są nadal dla mnie dostępne pomimo zgody.

Jeśli zagrasz po stronie rzadu to rebelianci staną się Twoimi wrogami,ale wystarczy opłacić "haracz" i konfliktu nie będzie :D .W BSM możesz to zrobić w porcie u jednego z Bobów.


*
 
Stridingshadow
Post : 08 mar 2012 16:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


void pisze:
Po misji "Gold" dla rządu Rebenga proponuje mi bym został ich oficerem, z uwagą że od tej pory nie będę mógł wykonywać żadnych misji pobocznych.

Chodzi pewnie o misje dla konkurencji.
Są misje, które nie są zlecane przez strony konfliktu (np. misja Bennie and Clyde), albo są częścią nowej fabuły moda.
Z tymi misjami nie powinno być problemu.

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna