Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 23 gru 2009 12:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jagged Alliance w przeglądarce? Strategy First zapowiada nowy projekt...
Czego to się nie zrobi dla pieniędzy, choć z drugiej strony poniższa informacja może być usprawiedliwiona tragiczną sytuacją finansową firmy Strategy First, jedynego żywiciela serii Jagged Alliance. Przedsiębiorstwo już od kilku lat chyli się ku upadkowi, lecz wciąż dzielnie się trzyma dzięki współpracy ze Steam i częstym promocjom. Bo plan wydawniczy od dawna pozbawiony jest mocnych tytułów. W tym samym dniu jednocześnie wypłynęły dwie informacje: ta o anulowaniu Jagged Alliance 3, którą już znacie, oraz zupełnie nowa. Tym razem nie chodzi o trzecią odsłonę serii a, po raz kolejny, o powrót do korzeni.

Ale do rzeczy. W ramach współpracy Strategy First z Nvinium Games, będziemy mogli pograć w Jagged Alliance za pomocą sieci społecznych, czyli w tym przypadku popularnego serwisu FaceBook, który od dawna oferuje taką możliwość. Nie wiemy jak to ma wyglądać i czy zostanie utworzona możliwość grania przez sieć (co jednak jest bardzo prawdopodobne). Wiemy natomiast, że chodzi o pierwszą część serii wydaną w 1994r., czyli tą na której producent już i tak nie zarobi. Data publikacji to prawdopodobnie nadchodzący 2010 rok. Czy to się sprawdzi? Fanom z pewnością nie zabraknie wątpliwości.


*
  WWW
mtl
Post : 23 gru 2009 14:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Hmmm... Ale niby jak miało by to wyglądać? Ktoś ma jakieś pomysły? Jak przeczytałem tytuł - "Jagged Alliance w przeglądarce" - to od razu skojarzyło mi się z innymi grami "w przeglądarce" typu The Crims, Plemiona itp. Ale jak się do tego ma Jagged?

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 23 gru 2009 14:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja sam nie wiem jak to działa ale w przeciwieństwie do typowych flashowych gierek, na FaceBooku ma to być prawdziwa gra, pewnie wyglądająca tak samo jak wcześniej.


*
  WWW
sirmicho
Post : 23 gru 2009 15:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 174
  • Dołączył: 02.07.2008
  • Skąd: Gdańsk


Też nie wiem jak to działa, ale słyszałem, że Sid Meier pracuje ze swoją ekipą nad Civilization właśnie na Facebook. Więc coś w tym musi być.


*
  WWW
lukasamd
Post : 23 gru 2009 15:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Mam konto na facebook i widziałem już jakieś dziwne zaproszenia do gierek, ale sam w nic takiego nie grałem i bynajmniej nie mam zamiaru.
Moim zdaniem gry przeglądarkowe to całkowita pomyłka, choć niestety robią furorę :/
Zaleta to fakt, że to kolejna szansa na większą popularność Jaggeda.


*
  WWW
Rekato
Post : 11 sty 2012 11:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 11.01.2012


@lukasamd ja się zgadzam z Tobą, tylko się zbłaźnią jak to zrobią tak, jak większość gier na tej witrynie

A tak w ogóle to się dziwie firmie Strategy First, chylą się ku upadkowi i dla mnie to dziwne, że nie zrobią nowego Jaggeda, tyle, że zrobionego na miarę nowych czasów, popyt na pewno będzie. Osobiście nie wiem, co stoi na przeszkodzie, ale jeżeli chcą dalej chylić się ku bankrupcji, to droga wolna.


*
 
Len
Post : 11 sty 2012 12:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Rekato: Strategy First nie ma tu już nic do gadania. Pozbyli się praw do marki JA już grubo dwa lata temu. Teraz posiada je niemiecka firma bitComposer Games.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron