Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 24 lip 2006 11:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jungle Journey vol. 2Jungle Journey vol. 1
Dość niedawno został udostępniony drugi (vol. 1) już soundtrack z gry Jagged Alliance 3D autorstwa Alexandra Shukaeva, soundtrack vol. 2 był już od jakiegoś czasu w internecie.
Tak sobie teraz słucham w Winampie i muzyka nawet mi się spodobała, nie jest jakaś dynamiczna ale w końcu to nie gra FPP, i w żadnej poprzedniej części gry nie było jakieś dynamicznej muzyki. Bo po prostu nie pasuje, my myślimi godzinami nad ruchem a tu nam coś nawala z głośników z prędkością światła.

Ale brzmią one dobrze tylko gdy ma się głośno, jak jest cicho to trochę nudne zdaje mi się. Przesłuchajcie oba kawałki i powedzcie co o nich sądzicie. Czy będą pasowały do gry, a jeśli nie to jakie powinny być. I czy są lepsze od tych z JA2?


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 3 razy

*
  WWW
snick
Post : 24 lip 2006 11:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Na razie słuchałem tylko kawałka vol. 2, ale podobał mi się. No, za wyjątkiem tego, co leciało z winampa od 1:14 do 2:11, ale i tak kawałek jest niezły. Myślę, że taka muzyka będzie pasowała do klimatu afrykańskiego buszu.

ED

Właśnie przesłuchalem vol. 1. Stwierdzam, że jest znacznie lepszy niż vol 2. :mrgreen:


*
  WWW
nemrod
Post : 03 sie 2006 07:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


vol 2 mi sie podobal i mysle ze bedzie pasowal do klimatu nowego jagged alliance, ale do klimatu afryki :P taki paradoks. z kolei drugi kawalek jest bardzo dobry i dynamiczny - pewnie bedzie odgrywany podczas walk (ale mam nadzieje, ze nie tylko on :P joke...). utwory sa bardzo dobrze zrobione, bo nawet nie zauwazysz ze jest odgrywany od poczatku. vol 1 jest wg mnie wysmienity i lepiej oddaje klimat czarnego ladu

_________________
.


*
 
Len
Post : 28 sty 2007 22:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Od sierpnia na forum nieco przybyło nowych użytkowników, a pomimo zmiany nazwy Jagged Alliance 3D na JAZZ: Hired Guns muzyka z gry jest wciąż aktualna. Co o niej sądzicie? Ja wciąż utrzymuję, że jest bardzo fajna.


*
  WWW
lukasamd
Post : 29 sty 2007 09:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja też uważam że jest bardzo fajna ale chciałbym usłyszeć coś ponad te 2 kawałki... skoro ma być ich 8 to jeszcze 1 mogliby pokazać bo wróżenie z 25% zbyt miarodajne to nie jest ;)


*
  WWW
Len
Post : 29 sty 2007 12:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No nie ale mówi nieco o tym jakiego typu będzie reszta kawałków. Oba udostępnione kawałki są do siebie podobne i wątpię by inne jakoś znacząco się różniły w tej kwestii.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie