Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 08 maja 2007 16:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zapowiedzi Hired Guns: The Jagged Edge
Poniżej znajduje się lista wszystkich zapowiedzi Hired Guns: The Jagged Edge jakie ukazały się do tej pory. Posortowane są według daty pojawienia się. Nie znajdują się tutaj zapowiedzi opublikowane gdy gra jeszcze nosiła nazwę Jagged Alliance 3D. Te znajdziecie na stronie JA Center. Jeśli znajdziecie jakieś zapowiedzi, których tutaj nie ma to piszcie śmiało. Zapraszam do komentowania obecnych ;)
___________________________________
1. Gry-Online [07.05.2007]
"JAZZ w początkowych miesiącach produkcji (jeszcze jako Jagged Alliance 3D) nie prezentował się zbyt okazale. Producent jednak najwyraźniej przyłożył się do roboty, gdyż na chwilę obecną gra zdaje się już dorównywać konkurencji, ze szczególnym uwzględnieniem Silent Storma." [News]

2. Gry.Onet.pl [17.05.2007]
"Silnik gry powstał na potrzeby "ALFA: Antiterror" i jest bez przerwy rozwijany. W chwili obecnej wykorzystuje wszystkie nowoczesne techniki cieniowania, wysokiej jakości tekstury i bump-mappingi. Wbudowany engine fizyczny pozwala na niszczenie budynków i rozwalanie kryjówek, takich jak wspomniane płoty czy wraki. Dokładnie oblicza też trajektorię kul oraz wszelkiej maści rykoszety." [News]

3. Playback [03.06.2007]
"Engine graficzny, znany już z ALFA: Antiterror, bazować będzie na DirectX 9, co zapewni obecność bump-mappingu, zaawansowanego cieniowania oraz tekstur w wysokiej rozdzielczości. Otoczenie jest w pełni interaktywne, więc będzie można rozwalić sławojkę granatem lub niechcący zabić kolegę rykoszetem." [News]

4. Imperium Gier [04.07.2007]
"Plansza misji przedstawiona jest w rzucie izometrycznym. Od razu dodać należy, że wszystko jest tutaj w pełnym 3D, a my mamy zapewnioną, modną ostatnimi czasy sterowalną kamerę. Możemy ją dowolnie obracać lub też w małym stopniu przybliżać i oddalać. Oprócz pełnego 3D mamy też otrzymać możliwości przebudowy terenu. Na planszy ma to się sprowadzać do dowolnego dewastowania lokacji, od drzewek i krzaczków poczynając, na budynkach kończąc." [News]

5. Jagged Alliance Center [09.07.2007]
"System dialogów zmieni się w stosunku do JA2. Tym razem nie będzie on polegał na wybieraniu, czy mamy mówić przyjaźnie, bezpośrednio, groźnie itp. Zamiast tego otrzymamy do wyboru gotowe odpowiedzi, a co za tym idzie, wreszcie dowiemy się, co nasz najemnik powiedział do postaci. Taki sam system zastosowano w Brigade E5." [News]

6. Gry.Gery.pl [20.07.2007]
"Do naszych rąk trafi 150 wiernie odwzorowanych modeli z możliwością ich modyfikacji. Ponadto istnieje możliwość "podłączenia się" pod działka stacjonarne, co uczyni z naszych najemników prawdziwe maszyny do zabijania. Zaawansowany system balistyczny pozwoli na strzelanie przez cieńsze ściany lub drzwi. Oczywiście nie ma pewności trafienia, ponieważ ściana potrafi zmienić trajektorię lotu pocisku!" [News]

7. Miasto Gier [24.07.2007]
"Jest to właściwie całkowicie nowa gra, która teoretycznie z „Jagged Alliance” nic wspólnego mieć nie będzie, ale też trudno będzie jej ukryć swe korzenie. Gra miała zostać wydana w roku 2006, jednak właściciel praw do serii, firma Strategy First, stwierdziła, że gra jako kontynuacja serii JA jej się nie podoba i wydana nie będzie." [News]

8. Gram.pl [16.12.2007]
"Sama rozgrywka bardzo przypomina Jagged Alliance w wielu, wielu aspektach. Właściwie uległy zmianie tylko skróty klawiszowe, celowanie oraz sposób prowadzenia rozmowy. A więc dopóki nie dojdzie do walki, mamy czas rzeczywisty, w którym wszystko przebiega płynnie i sprawnie, bez liczenia punktów akcji. Dopiero gdy dojdzie do kontaktu z wrogiem, włącza się tryb turowy i tutaj już trzeba mocno główkować i liczyć pozostałe PA." [News]


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 14 razy

*
  WWW
lukasamd
Post : 08 maja 2007 17:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


W końcu jakiś polski serwis na serio zainteresował się grą... dobrze że jest oficjalnie zapowiedziana :lol: nawet biorąc pod uwagę że niedługo premiera :lol:


*
  WWW
Lemur
Post : 08 maja 2007 19:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Widac wyraznie ze Stranger udnosi sie do "Jazz" z sympatia, nic nowego w zapowiedzi sie nie pojawilo. Oczywiscie dla mnie (dla nas) to nic nowego, choc po komentarzach widac ze niektorzy slysza o tej grze po raz pierwszy. To dobrze ze taka zapowiedz sie pojawila, to moze w jakims stopniu "popchnac" sprawe naprzod ;) .

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Len
Post : 19 maja 2007 15:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dwa dni temu pojawiła się kolejna zapowiedź gry JAZZ: Hired Guns, tym razem na portalu Gry-Onet.pl. Jest ona zdecydowanie gorsza od tej z Gry-Online ale mimo wszystko warto przeczytać, całe szczęście, że się pojawiaja bo to zwiększa szanse na wydanie gry w naszym kraju. Wydawcy też czytają zapowiedzi i całkiem możliwe, że kierownik któregoś z oddziałów tłumaczących gry zainteresuje się właśnie tym produktem.

Zapowiedź JAZZ: Hired Guns na Gry.Onet.pl - News


*
  WWW
Len
Post : 09 cze 2007 17:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Chyba rzeczywiście mieliśmy rację mówiąc, że w ślad portalu Gry-Online pójdą inne w końcu to największy portal o grach. Tak też się stało, po tym pierwszym i Gry-Onet.pl czas nadszedł na kolejny, tym razem Zin, który zwie się Playback. Tym razem mamy doczynienia z porządnie napisaną zapowiedzią w której nie znalazłem żadnych błędów, sytuacja z tą grą jest tak skomplikowana, że prawie w każdym portalu się gubią. Zresztą co ja wam będę gadał, sami przeczytajcie!

Zapowiedź JAZZ: Hired Guns w Playback


*
  WWW
Len
Post : 09 lip 2007 19:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dokładnie miesiąc po ostatniej zapowiedzi gry JAZZ: Hired Guns mamy kolejną, tym razem nie z zadnego portalu o grach komputerowych, tym razem z Jagged Alliance Center! Tylko spokojnie, nie szalejcie tak, my też się cieszymy :) Szczególnie ja - autor zapowiedzi, pisałem ją 3 godziny, lecz w przeciwieństwie do wszystkich innych tekstów, które pisałem tak niezmiernie długo - ten pisałem z przyjemnością nie czując nawet nudy i chęci odpoczynku, krótkomówiąc to była przyjemność :) Mam nadzieję, ze równie przyjemnie będzie Wam się czytało.

Ta zapowiedź w przeciwieństwie do pozostałych została napisana przez prawdziwego fana serii Jagged Alliance więc warto przeczytać :) Mile widziane komentarze ;)

Zapowiedź JAZZ: Hired Guns na Jagged Alliance Center


*
  WWW
snick
Post : 09 lip 2007 19:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Z przyjemnością przeczytałem tę zapowiedź (pewnie jako druga osoba w Polsce, tuż po Lenie :D ). Z pewnością przyda się osobom, które o grze tylko słyszały, ale chciałyby dowiedzieć się więcej. Aczkolwiek bardziej obeznanym z historią JAZZ artykuł też może się przydać - Len zgromadził w nim sporo informacji nt. gry.


*
  WWW
lukasamd
Post : 09 lip 2007 19:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Zgadzam się ze snickiem. Zapowiedź jest rzetelna i miła dla oka i umysłu podczas czytania, screeny bardzo ładnie wpasowały się w całość, wybrałeś zresztą bardzo dobre ;)

Co będę gadał więcej - polecam lekturę tym którzy jeszcze nie czytali ;)


*
  WWW
Lemur
Post : 09 lip 2007 20:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Artykuł dobry i zapewne zadziała na korzyść JAZZ, a to dobrze:-).

Jednak tekst " gra nagle stała się cudem graficznym! " to chyba lekkie nadużycie, co?;-). Grafika znacznie się poprawiła, to prawda, ale obiektywnie nadal pozostaje średniakiem w stanach wyższych, do "doskonałości" jej daleko:-).

P.S. BTW Len, a co z recenzją porównawczą JAZZ: Hired Guns vs. 7.62 która miała powstać?.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Len
Post : 12 lip 2007 11:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


4 lipca na Imperium Gier pojawiła się nowa zapowiedź JAZZ: Hired Guns. Była ona już tam przed tą naszą ale dopiero teraz o niej informujemy, małe opóxnienie no ale przecież to nie czyni z niej nieaktualną :) A co w samej zapowiedzi? Jest krótka i nie wnosi nic nowego, szczerze mówiąc wygląda jak spis nowości, dziwnie ją napisano. A o jakich nowosciach mowa? A o takich o których się pisze przy każdej okazji, czyli nic ciekawego. Zaś sam autor odnosi się do gry dość sceptycznie. Mi się nie podoba, moim zdaniem najgorsza zapowiedź wśród wszystkich, które do tej pory się pojawiły.

Imperium Gier - Zapowiedź JAZZ: Hired Guns


*
  WWW
Lemur
Post : 15 lip 2007 18:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Len pisze:
Zaś sam autor odnosi się do gry dość sceptycznie. Mi się nie podoba, moim zdaniem najgorsza zapowiedź wśród wszystkich, które do tej pory się pojawiły.


Artykuł faktycznie jest dość słaby, natomiast sceptycyzm jest w pełni usprawiedliwiony.

P.S. Len, nie przeczytałeś mojego pytania z poprzedniego postu, czy przeczytałeś, ale nie zamierzasz na nie odpowiedzieć?:-).

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Len
Post : 21 lip 2007 14:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Jest bardzo fajnie napisany. Podesłałem chłopakom z redakcji, więc ocena nie jest tylko moja :)

Krzysztof Żołyński
Redaktor naczelny
http://www.gry.gery.pl


Oto treść e-maila od redaktora naczelnego portalu Gry.Gery.pl. Napisał to do mnie po tym jak zapytałem czy jest taka możliwość, szczerze mówiąc bardzo mnie to zdziwiło i ucieszyło. Nie spodziewałem się, że mój pierwszy tego typu tekst spodoba się ludziom, którzy piszą je na co dzień :)
Dlaczego zdecydowałem się wysłać akurat do nich? Są 3 powody, pierwszy to taki że miałem już wcześniej z nimi kontakt, drugi to taki że wszystkie większe portale napisały już taką zapowiedź, a trzeci taki że zawsze ten portal mi się podobał :) Bardzo się cieszę, że JACenter ma swój wkład w coraz większą ilość stron internetowych.

Jednak najbardziej cieszy mnie to, że o JAZZ: Hired Guns usłyszy więcej ludzi. A kto wie czy tej zapowiedzi nie przeczyta ktoś z firm wydawniczej? ;)

Gry.Gery.pl - Zapowiedź JAZZ: Hired Guns


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Lemur
Post : 21 lip 2007 14:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Bardzo ładnie, gratuluję :) , ale czy zamierzasz odpowiedzieć na moje pytanie?. Pytam po raz trzeci :> .

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Len
Post : 30 lip 2007 11:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No i mamy kolejną zapowiedź JAZZ: Hired Guns. Tym razem na łamach serwisu Miasto Gier w którego redakcji jest Hawk, jeden z użytkowników tego forum. Zapowiedź nie jest zbyt długa i zawiera sporo błędów, ale nie dziwi mnie to ponieważ tekst został napisany przez człowieka, który nigdy nie był fanem serii, a z historią JA3/JA3D nawet fani mają problemy. Jednak warto przeczytać.

Miasto Gier - Zapowiedź JAZZ: Hired Guns

Dodano później:
Zobaczcie wstęp tekstu na tej stronie. Może ci się wydać znajomy jeśli czytałeś moją zapowiedź ;) Twórca tekstu chyba nie wiedział co napisać, że od nas skopiował :)


*
  WWW
Len
Post : 16 gru 2007 20:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dziś w serwisie Gram.pl pojawiła się kolejna, 8 już według naszego licznika, zapowiedź gry Hired Guns: The Jagged Edge. Zapowiedź nieco odbiega od pozostałych, bardzo przyjemnie się ją czyta jednak mam wrażenie, że autor pisze zbyt "ogólnie". Skupia się wyłącznie na najważniejszych elementach i nie porównał jej do żadnej innej gry z tego gatunku podczas, gdy do Jagged Alliance 2 porównuje co drugie zdanie. Oczywiście HG miał być kontynuacją serii JA, ale jednak HG ma też innych konkurentów, także wartych uwagi. Polecam :)

Gram.pl - Zapowiedź JAZZ: Hired Guns


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron