Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna

Wybierz okładkę dla JAZZ: Hired Guns - II tura
Okładka nr. 1 12%  12%  [ 3 ]
Okładka nr. 2 15%  15%  [ 4 ]
Okładka nr. 3 12%  12%  [ 3 ]
Okładka nr. 4 23%  23%  [ 6 ]
Okładka nr. 5 19%  19%  [ 5 ]
Okładka nr. 6 8%  8%  [ 2 ]
Okładka nr. 7 8%  8%  [ 2 ]
Żadna 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 26
Autor Wiadomość
Len
Post : 22 kwie 2007 10:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wybierz okładkę JAZZ: Hired Guns
News 22.04.2007

Dwa dni temu na stronie Game Factory Interactive pojawiła się informacja o kolejnej ankiecie nw serwisie Absolute Games dot. gry JAZZ: Hired Guns, wcześniej znanej jako Jagged Alliance 3D. Po tym jak wybraliśmy nazwę, teraz wybierzemy okładkę!

Propozycje okładek znajdziecie pod tym adresem, a ankietę na prawym menu na stronie Absolute Games. Jak widać wśród okładek prowadzi propozycja nr. 3 Jednak jak ja miałbym wybierać którąś z okładek to wybrałbym tą pierwszą, jest najbardziej klimatyczna. Pozostałe takie byle jakie. Ale najchętniej to bym w ogóle nie głosował bo wszystkie wyglądają jakby były do gry o tematyce wiadomo jakiej. I dlatego wygrywa 4 opcja mówiąca, że wszystkie są fe. Ja też tak zagłosowałem.

Na okładce takiej gry powinien być żołnierz a nie jakaś pół naga modelka, która łamie się pod naporem broni. Dla mnie to jest idealna okładka - Zobacz. Jest super! I nie wiem jak Wy ale ja już napisałem do GFI aby dali tą okładkę :)

Ponadto zapraszam wszystkich do jedynej polskiej ankiety dotyczącej powyższych okładek. A co, rosjanie mają a my nie możemy mieć? :) Te narody nieco się różnią więc warto sprawdzić co o tym sądzą polacy, ankietę znajdziecie nad tym postem. Jednak mimo to głosujcie w ankiecie na Absolute Games bo tylko tamta ma wpływ na wybór. Nie zapomnijcie uzasadnić swoich głosów bo inaczej wasz głos jest nie wiele wart. Zapraszam!


Zobacz trzy propozycje okładek
Oddaj swój głos na okładkę na AG
Wybierz okładkę JAZZ Hired Guns - News
Zobacz idealną okładkę wg. Lena


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 2 razy

*
  WWW
zenek
Post : 22 kwie 2007 11:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


z takimi okładkami to gra będzie wyglądać jak z bazarku od jakiegos podejrzanego typka w sweterku białych skarperkach i z tłustymi włosami, już lepiej by zrobili jakby dali jakąs starą okładke z JA...
Co ma goła baba do takiej gry?? :
żenada


*
 
Ravender
Post : 22 kwie 2007 11:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 25.11.2006


Tez mi te okładki nie pasują za bardzo do konwencji, ale dałem się skucić na pośladki :)


*
 
Bartek0511
Post : 22 kwie 2007 12:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Skusiłem się na obrazek 1 chyba przez to G36 ;)


*
 
Andrew
Post : 22 kwie 2007 13:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 11.06.2006


zagłosowałem nr 3 bo mi sie podoba

_________________
Obrazek


*
 
Lemur
Post : 22 kwie 2007 13:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Sądziłem że to był żart, a jednak zdecydowali się na taki tani chwyt. Wiecie co, jak chcę sobie obejrzeć obrazki z babeczkami to wcale nie muszę kupować gry.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
lukasamd
Post : 22 kwie 2007 14:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja się wstrzymałem od głosu - pomysł na nazwę był dobry... na okładkę tez byłby dobry gdyby choć było z czego wybierać a tu odwalają takie coś...

No litości - takie okładki to miały być ale myślałem że to będzie joke - była już taka dyskusja na forum. Wiem że okładka niewiele ma z grą wspólnego ale też jakoś musi wyglądać (ciekaw jestem kto to zechce w Polsce teraz wydać)...


*
  WWW
Lemur
Post : 22 kwie 2007 14:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Bez przesady, to konkurs na okładkę na Rosję, niekoniecznie na inne kraje. W każdym razie JAZZ na pewno nie zamierza wydać CD-PROJEKT (przynajmniej na razie - informacja z 19.04.07).

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Len
Post : 22 kwie 2007 14:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tak to tylko na rosję - całe szczęście. Polski wydawca wybierze okładkę jaką bedzie chciał i na pewno nie weźmie takiej z półnagą babą, nie w polsce. Wydawca może nawet zmienić nazwę gry, jest wiele takich przypadków. A twórca gry nie ma za wiele do gadania.


*
  WWW
lukasamd
Post : 22 kwie 2007 14:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Aha... no to sorki za moją niewiedzę... mimo to uważam że takie okładki z pewnością nie są dobrą formą reklamy dla takiej gry - jak pisano już wcześniej, sama okładka bardzo niewiele ma wspólnego z grą (pistolet? :D)


*
  WWW
Lemur
Post : 22 kwie 2007 15:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


U nas najlepiej jakby dali jakiegoś arta z dżunglą i wsio:-). To nie Lula 3D :D .

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Sid
Post : 22 kwie 2007 16:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 14.12.2006
  • Skąd: Ostrowiec Św.


Mi najbardziej przypadła do gustu dwójka. Jedynka wykonaniem nie powala, a trójka jest zbyt nachalna. Poza tym nr 2 budzi miłe skojarzenia z Metal Slugiem :P .

_________________
There's a time to live and a time to die
When it's time to meet the maker
There's time to live but isn't it strange
That as soon as you're born you're dying...


*
 
lukasamd
Post : 22 kwie 2007 18:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Lemur pisze:
U nas najlepiej jakby dali jakiegoś arta z dżunglą i wsio:-). To nie Lula 3D :D .


Mi to by się podobało dżungle i wychodzące z niej i bardzo słabo widoczne uzbrojone postacie.


*
  WWW
Jerzu
Post : 23 kwie 2007 15:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 03.09.2006


Jeśli mam wybierać to okładka numer 3, ale wolałbym jakąś tradycyjniejszą, vide to co proponuje Len.

_________________
Obrazek


*
 
menadzer
Post : 23 kwie 2007 15:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 09.12.2006


Ja oddałem głos na nr.3 choć wahałem się jeszcze nad numerem drugim. Wydaje mi się, że do tego typu gry, taka okładka bardziej pasuje, a przy okazji zainteresuje większą rzesze młodszej klienterii:] A poza tym, zbyt sztucznie wyglądają dziewczyny na pozostałych okładkach.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron