Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 09 paź 2006 13:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jak wiadomo od ok. miesiąca Strategy First jako firma posiadająca wszystkie prawa do serii JA zerwała umowę z Game Factory Interactive, firmą która tworzyła kolejną część serii zatytułowaną Jagged Alliance 3D. Wynikiem tego jest zmiana nazwy dla tej gry. Miesiąc temu twórcy powiedzieli, że dowiemy się w niedalekiej przyszłości, no ale miesiąc to tak mało nie jest.

Póki co możemy tylko spekulować. I właśnie po to powstał ten temat - Jaką nazwę proponujecie? Czy powinna nawiązywać do JA? A może powinna być zupełnie inna?
Cóż, moja propozycja to... African Alliance, tak to ta jaggedopodobna gra, którą "zamrożono", dlaczego proponuję tą nazwę? Głównie dlatego, że akcja JA3D też dzieje się w Afryce i nawiązuje do JA, a powinna moim zdaniem. No i poza tym fani JA3D wiedzą już co to African Alliance, w świecie gier też troszkę się mówiło już o tej grze tak więc nazwę można wykorzystać.

Ale mam wątpliwości czy rzeczywiście ją wykorzystają. Nie wiadomo przecież czy projekt AA zamknęli po to by kontynuować go w przyszłości...


Ostatnio zmieniony 31 paź 2006 14:29 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
snick
Post : 13 paź 2006 13:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Najlepsze byłoby chyba "new jagged union" ale to już jest zajęte. ;) African Alliance odpada moim zdaniem, bo za bardzo kojarzyć się będzie z innym projektem. Twórcy powinni postawić na coś ciekawego, ale nawiązującego do JA.


*
  WWW
lukasamd
Post : 13 paź 2006 14:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A dla mnie to może być nawet "Alliance the Third Time " czy nawet "Alliance of mercenary "... byleby było ;) Czekam już trochę na tą grę i naprawdę chciałbym w nią zagrać.

Wydaje mi się że "African Alliance" nie będzie tytułem gry, no chyba że nie mają zamiaru kontynuować tego projektu...


*
  WWW
Len
Post : 31 paź 2006 14:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nie padło zbyt dużo propozycji i trudno się temu dziwić, trudno wymyśleć samemu coś dobrego. Ale teraz już nie musimy wymyślać, ponieważ portal Absolute Games na swojej stronie internetowej zamieścił sondę w której możemy głosować na jedną z czterech wybranych nazw. Głosujcie na swoje nazwy ile wlezie bo chyba nie pozwolicie aby decyzję za nas podjęli ludzie, którzy aby klikają w sondy często nie wiedząc dokładnie o co chodzi.
Informacja ta jest z wczoraj lecz tak to jest jak Lena nie ma przez chwilę :]

Moim faworytem jest African Alliance ponieważ ze wszystkich tytułów on najlepiej kojarzy mi się z Jagged Alliance. Reszta to takie nazwy, które nigdy nie wywołają skojarzeń z serią JA u osób, które nie znają angielskiego. A przecież ta nowa gra to miała być kontynuacja JA3D więc spodziewajmy się klona serii.

Sonda na Absolute Games [po prawej stronie]
Informacja na Jagged Alliance Center


*
  WWW
Bartek0511
Post : 31 paź 2006 14:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Ja już oddałem głos na "African Alliance" tak jak Len,
ponieważ bardzo przypomina mi Jagged Alliance i to itak najbardziej sensowna nazwa dla tej gry wg. mnie.


*
 
Fireox
Post : 31 paź 2006 14:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Tez oddałem głos na African Alliance dlatego że nazwa przypomina jaggeda bo jest w niej to Alliance :P Wogle gra African Alliance byla robiona na wzor JA3D
Fajnie jakby wybrali tą nazwe bo inny nie odpowiadaja mi :(


*
 
snick
Post : 31 paź 2006 15:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Moim zdaniem, brakuje jakiejś propozycji ze słowem Jagged w nazwie. Dlatego równiez zdeycdowałem się na AA - przynajmniej Alliance jest... ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 31 paź 2006 15:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to ja was zaskoczę bo wybrałem.... African Alliance ! :D Oto powody:

- mamy w nazwie "Alliance" ;)
- Jakoś kojarzy mi się z Jagged Alliance
- na screenach z JA3D mamy pociąg z napisem African Express co IMO może być potwierdzeniem tej nazwy.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 31 paź 2006 16:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


lukasamd pisze:
African Express


i moim zdaniem to przeważy na tym że gra będze się nazywać African Alliance. ;)


*
 
Len
Post : 31 paź 2006 17:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No nie wiem, póki co African Alliance jest na przedostatnim miejscu :


*
  WWW
Grizzli
Post : 31 paź 2006 17:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Ja wybrałem African Aliance bo
a) wszyscy inni to wybrali więc nie ma sensu bym glosował na cos co głosuje mniejszos :D
b) jedyny mozliwy chyba rozsądny tytuł dla takiej gry

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Popuś
Post : 31 paź 2006 18:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


No niech będzie to African Alliance :P Choć, Afrykański Pochód też nieźle brzmi.


*
  WWW
Len
Post : 02 lis 2006 16:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nazwa African Alliance odrabia straty. Lepiej zaproście do głosowania tyle osób ile się da to wkrótce może wygra.


*
  WWW
Popuś
Post : 02 lis 2006 19:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Jakoś nie specjalnie wierzę, że ta sonda będzie miała duży wpływ na nazwę gry...


*
  WWW
Len
Post : 09 lis 2006 14:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Popuś: A jednak, sonda została zakończona a według wcześniejszych informacji nazwa została wybrana, informację potwierdziło samo Game Factory Interactive. Informacja mnie zmartwiła ponieważ nie wygrał faworyt większości polaków, nowa nazwa to JAZZ: Work on the Hire!
Nazwa ta nie wygrała bez powodu, zagłosowałona nią 3245 osób co jest dokładnie 37.7% wszystkich głosów. Szkoda trochę ale cóż.

Za to rosyjska strona A.I.M. przygotowała dla fanów konkurs graficzny w którym można wygrać:

1 miejsce
JAZZ: Work on the Hire, koszulka sportowa i plakat z autografami twórców.

2 miejsce
JAZZ: Work on the Hire, kubek i plakat z autografami twórców.

3 miejsce
JAZZ: Work on the Hire i plakat z autografami twórców.

Ponadto najlepsze prace zostaną wykorzystane w grze co jest chyba najlepszą nagrodą dla fana. Konkurs trwa do 26 listopada br. Prace graficzne w formacie JPG proszę wysyłać na adres rr@mistgames.ru
Co macie narysować? Wymyślcie sami. Warunek jest tylko taki aby wybrać taką tematykę, która upiększy grę. Ja oczywiście zachęcam wszystkich polaków do brania udziału w konkursie choć nie wiem co w razie wygranej zrobicie z grą skoro będzie w wersji rosyjskiej :) Ale dla prawdziwego fana i to dobre, dlatego dla nas najlepszą nagrodą jest chyba umieszczenie grafiki w grze. Nie ma to jak mieć udział w czymś na co się czeka ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron