Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Perry
Post : 27 maja 2010 11:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


A co sadzicie o tym panu? Bo ja bez niego w ogóle nie zasiadam do gry...

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
lukasamd
Post : 27 maja 2010 11:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


U mnie robi co najwyżej za tragarza / kobyłę do otwierania drzwi jeżeli jest w zespole bez Trevora lub Magica.
Broni automatycznej mu do ręki nie dam, bo albo nagle skończy się amunicja, albo podziurawi przy okazji kogoś z oddziału...
Innego typu też nie bardzo, bo gdy go rekrutuję, to skład szturmowy jest już kompletny i doświadczony.


*
  WWW
Perry
Post : 27 maja 2010 11:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


lukasamd pisze:
U mnie robi co najwyżej za tragarza / kobyłę do otwierania drzwi jeżeli jest w zespole bez Trevora lub Magica.

Nikt nie otworzy drzwi lepiej niz Maddog (żaden Magic, Gasket czy kto tam jeszcze z tą umiekjętnoścą)
Maddog jest doskonały ma dużo zwinności i zręczności bardzo dobrze strzela, a broń automatyczna jak NAJBARDZIEJ - H&K 21 dla niego, chociaż zazwyczaj daje mu M14

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
lukasamd
Post : 27 maja 2010 11:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Perry pisze:
Nikt nie otworzy drzwi lepiej niz Maddog (żaden Magic, Gasket czy kto tam jeszcze z tą umiekjętnoścą)


O ile to nie są drzwi na np. kartę magnetyczną, bo takich to on już nie ruszy, zaś dla Trevora to moment ;)

Perry pisze:
a broń automatyczna jak NAJBARDZIEJ


Jak kto woli, ja nie lubię, jak najemnik otwiera ogień ciągły bez mojego wyraźnego rozkazu, a Maddog należy do takiej grupy, która robi to nagminnie.


*
  WWW
Perry
Post : 27 maja 2010 11:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


lukasamd pisze:
O ile to nie są drzwi na np. kartę magnetyczną, bo takich to on już nie ruszy, zaś dla Trevora to moment

I z takimi też sobie radzi w końcu jest expertem
lukasamd pisze:
Jak kto woli, ja nie lubię, jak najemnik otwiera ogień ciągły bez mojego wyraźnego rozkazu, a Maddog należy do takiej grupy, która robi to nagminnie.

_________________

No wielu innych też tak robi wliczając Buzz, ale nie wiem czy zauważyłeś że wszyscy psychole strzelają seria wyśmienicie? Śmiem nawet twierdzić że nawet lepiej niż najemnicy z um. bron automatycznej

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
lukasamd
Post : 28 maja 2010 11:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Może i lepiej, ale co z niego za żołnierz, skoro nie słucha dowódcy?
Dobra, to są najemnicy, ale oni też mają hierarchię, też wydaje się rozkazy. W przeciwnym wypadku regularna armia wystrzelałaby ich jak kaczki (co można łatwo sprawdzić: wystarczy walczyć bez logiki).
Tymczasem nawet nie trafiając aż tak celnie, skoordynowane i zaplanowane działania okazują się najczęściej znacznie lepszym rozwiązaniem.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 28 maja 2010 11:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Perry pisze:
No wielu innych też tak robi wliczając Buzz, ale nie wiem czy zauważyłeś że wszyscy psychole strzelają seria wyśmienicie? Śmiem nawet twierdzić że nawet lepiej niż najemnicy z um. bron automatycznej

Liczą się różne umiejętności, siła i zręczność bodajże też.
Atak szału poprawia skupienie w ogniu ciągłym, ale ja staram się unikać sytuacji, kiedy ogień ciągły jest konieczny.
Ponieważ w JA2 nie można określić jak długo najemnik ma celować przed oddaniem serii (i jest to odgórnie ustalone jako minimalny czas celowania), to używanie serii ogranicza się do CQC i stawiania ognia zaporowego.

_________________
Obrazek


*
 
mtl
Post : 28 maja 2010 11:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


A ja z innej beczki - czytałem gdzieś o tym, że Maddog podkrada nam pieniądze z konta. Spotkał się ktoś z czymś takim?

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Perry
Post : 28 maja 2010 11:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


lukasamd pisze:
Może i lepiej, ale co z niego za żołnierz, skoro nie słucha dowódcy?

Jak nie słucha dowódcy? Nie bardzo rozumiem.
lukasamd pisze:
Tymczasem nawet nie trafiając aż tak celnie, skoordynowane i zaplanowane działania okazują się najczęściej znacznie lepszym rozwiązaniem.

Dlatego Maddog służy jako ogień zaporowy, zazwyczaj ustawienie najemników wygląda u mnie 3-2-1 gdzdie trzech ostatnich to zazwyczaj potęzne spluwy które mają na celu wykoszenie tych mniej inteligentych, wybiegających na oślep wrogów.
Maddog skampowany za drzewem puszcza serię niekontrolowaną, która obniża morale wroga, a tamten (wróg) z kolei wie że gdzieś tam w zaroślach jest ktoś, kto jasno wyznacza granice jego podejścia.. Zauważyłeś pewnie, że jak przerysujesz im berety np C7, momentalnie padają na glebę (nawet jeśli w nic nie trafisz), po czym jakowoż zanika chęć przypuszczenia ataku frontalnego. Wróg próbuję cię obejść bo wie, że dysponujesz poteżną siłą ognia (a tak naprawdę masz 6ciu typa i to raczej ty powinieneś się chować a nie oni). Wróg o tym jednak nie wie ilu was jest. A Maddog temperuje chore zapały wroga i z ofensywy sprowadza wroga do defensywy.
Jakby to powiedział Kazik Staszewski - "Na glebie rysowana, patykiem długa kreska, nie wolno jej przekroczyć ja tu - mieszkam" - Kevin "Maddog" Cameron. ;)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
lukasamd
Post : 28 maja 2010 13:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


mtl pisze:
A ja z innej beczki - czytałem gdzieś o tym, że Maddog podkrada nam pieniądze z konta. Spotkał się ktoś z czymś takim?


Jak się go werbuje to nic nie mówi o kosztach, ale na ekranie z mapą i spisem ludzi można zobaczyć, że bierze sobie codzienną wypłatę. Nie pamiętam już dokładnie ile, chyba 50$.


*
  WWW
Perry
Post : 28 maja 2010 14:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


lukasamd pisze:
50$.

Jeśli nawet, to chyba nie za drogo jak za kogos tak wyrafinowanego. ;)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
micand1989
Post : 04 mar 2011 22:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


W zwykłej JA2 nie bierze wogóle kasy...on chce tylko zabić królową.

Poza tym wystarczy dojechać do 90 mechaniki na naprawianiu i otworzy wytrychami prawie każdy zamek.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
wierzba
Post : 04 mar 2011 22:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 06.02.2010
  • Skąd: Legnica


Ja w Wildfire używam go do otwierania drzwi, a automata mu daje bo jest inteligentny dość i szybko się uczy, a tekstu typu : "mmm, Mam mózg w ustach, mmm słodki!" są genialne


*
 
Assur-ad-mu
Post : 05 mar 2011 14:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


Też go lubię. Werbuje go tak szybko jak tylko mogę bo potrzebuje dobrego mechanika. A dzięki temu Dimitri już nie naprawia tylko szkoli samoobronę w miastach. Ma niskie umiejętności strzeleckie ale się szybko uczy a w wolnych chwilach daje mu praktyki z strzelania i się tak szkoli. Potem idzie do walki w 2 oddziale jako mechanik.

Teksty ma świetne.

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron