Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Beowulf
Post : 14 maja 2010 08:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 128
  • Dołączył: 20.12.2008
  • Skąd: Kozienice/Kraków


Obrazek

Jak dla mnie najemnik, którego niezatrudnienie jest złym krokiem. Wysoka zwinność i znajomość sztuk walki pozwalają mu praktycznie niepostrzeżenie podbiec do przeciwników i sprezentować im standardowy półobrotowy produkt eksportowy Chucka Norrisa. Oprócz tego jest nie najgorszym lekarzem, a dzięki wysokiej inteligencji bardzo szybko się uczy. U mnie pod koniec gry ma praktycznie 100 pkt um. strzel. i jest jednym z najdroższych najemników w AIM. Na dodatek jego konfucjańskie teksty praktycznie się nie nudzą.

A Wy co o nim sądzicie?


*
 
Olinka
Post : 14 maja 2010 08:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Nigdy go nie zatrudniałam hmmmm po tym co napisałes chyba zmienie zdanie i przy pierwszej lepszej okzaji to zrobie :)
Zaintrygowały mnie "konfucjańskie teksty" :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Beowulf
Post : 14 maja 2010 10:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 128
  • Dołączył: 20.12.2008
  • Skąd: Kozienice/Kraków


Ja wyjątkowo w obecnie trwającej rozgrywce zrobiłem sobie odpoczynek od kanonu, który zwykle biorę; ale Dr. Q. zatrudniałem praktycznie zawsze, jeśli tylko był dostępny. Oczywiście bardzo stereotypowo ujęta postać (Azjata, czyli zna wschodnie sztuki walki i wschodnią filozofię, a najlepiej Zen), ale mimo to (a może włąsnie dzięki temu) zyskał moją sympatię od pierwszego kontraktu.


*
 
mtl
Post : 15 maja 2010 11:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Eh, pamiętam jak jeszcze pogrywałem w demo JA2, jednym z dostępnych najemników był właśnie Dr Q. Od tamtego czasu ma moją sympatię, ale jakoś rzadko zostaje miejsce na niego w moim początkowym teamie, a później to samych RPC jest od groma.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Aver
Post : 15 maja 2010 13:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


Ja zawsze biorę dr. Q. Świetne teksty, szybko się uczy, świetne zdolności medyczne i bardzo niska cena. Jak gram to po zdobyciu około dwóch miast już jest dobrym najemnikiem do walki pod względem celności i doświadczenia, a pod koniec gry jest najdroższym najemnikiem w AIM. ;) Jak dla mnie najlepszy medyk w grze.


*
 
lukasamd
Post : 16 maja 2010 17:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Beowulf pisze:
(...) i jest jednym z najdroższych najemników w AIM


Nie wiem czy to zaleta ;) Ja najczęściej biorę do IMPa Trevora jako sapero-mechanika i pod koniec gry nadal nie kosztuje on tyle, co Gus ;)


*
  WWW
Beowulf
Post : 18 maja 2010 14:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 128
  • Dołączył: 20.12.2008
  • Skąd: Kozienice/Kraków


lukasamd pisze:
Beowulf pisze:
(...) i jest jednym z najdroższych najemników w AIM


Nie wiem czy to zaleta ;) Ja najczęściej biorę do IMPa Trevora jako sapero-mechanika i pod koniec gry nadal nie kosztuje on tyle, co Gus ;)


Oczywiście w poczet zalet tego zaliczyć nie sposób, ale niewątpliwie jest świadectwem tego ile ten najemnik jest wart we właściwych rękach. :-)
A najemnicy mogliby wykazać jakąś lojalność wobec pracodawcy oferującego im tak wspaniale rozwijającą karierę i nie liczyć sobie takich gaży.


*
 
Perry
Post : 27 maja 2010 10:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


No tu dużo nie trzeba Dr.Q jest beznadziejnym strzelcem, okropnym i choćby miał 100 strzeleckich i tak partoli wszystkie akcje. Umiejetności ma dobre chodź w złym zestawieniu (wolę n.ops jako pierwsze), zamiast niego zdecydowanie Numb.

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron