Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
DeanThomas
Post : 25 sie 2009 08:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 85
  • Dołączył: 31.08.2008
  • Skąd: Staszów


Mógłby mi ktoś napisać gdzie znajdują się poszczególni terroryści. Tylko proszę w miarę możliwości picać opisowo czyli nie np. E4


*
 
Stridingshadow
Post : 25 sie 2009 09:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Że tak powiem: "Zonk Compadre!" liczba i lokacja terrorystów są losowe.
Trzeba ich szukać w poszczególnych domach mieszkalnych w Arulco (choć potrafią szwendać się także wokół zbrojowni w Almie i magazynu w Grumm.
Tylko Charlie (Druggist/Aptekarz) jest stale występującym terrorystą, jest barmanem w Grumm, kiedy zrobimy z nim porządek bar przejmie Manny Santos.
Reszta terrorystów jest rozdzielona losowo.
Annie (MoM) często występuje w dzielnicy mieszkalnej Cambrii (G8) lub kopalni w Chitzenie (B1) choć może być gdzie indziej.
Jasmin (T-Rex) lubi szwendać się wokół zbrojowni w Almie(H14) lub w dzielnicy mieszkalnej Cambrii (G8).
Charlie (Tiffany Eddie) lubi spędzać czas w barze nieopodal kopalni w Almie (I14) lub w barze na przedmieściach San Mony (C6).
Chris (Impostor) często przesiaduje w dzielnicy mieszkalnej Grumm (G1) lub nieopodal uniwersytetu w Cambrii (F9).
Terry (Slay) lubi przesiadywać w garażu przy kopalni w Almie (I14) ale można go spotkać także gdzie indziej.
Jednak wszystkich terrorystów raczej nie dorwiesz, w Arulco będzie tylko część z nich (chyba że grasz w v1.13 z ustawieniami "ALL_TERRORISTS_AVAILABLE= TRUE").

_________________
Obrazek


*
 
deidrannarulez
Post : 25 sie 2009 18:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21.07.2009


Ja odkąd gram w Wildfire to zawsze trafiam na Tffany'ego w A2, w kopalni Chitzeny, stoi przy ławce w środku sektora. Inni terroryści często się pojawiają w San Monie w barze w sektorze najbardziej na prawo. Ale ani razu nie odnalazłem Slay'a...

_________________
"Nie chodź utartymi drogami, bo się pośliźniesz"


*
 
yahooo
Post : 25 sie 2009 21:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 46
  • Dołączył: 05.07.2008


Stridingshadow pisze:
Chris (Impostor) często przesiaduje w dzielnicy mieszkalnej Grumm (G1) lub nieopodal uniwersytetu w Cambrii (F9).


ja go zazwyczaj spotykam w Balime w domu gdzie jest kilku przeciwników (L11)


*
 
Stridingshadow
Post : 25 sie 2009 22:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Dla ścisłości: chodzi mi o lokację terrorystów w JA2 a nie Wildfire.
Temat forum jest w dziale JA2, zatem uznałem za zasadne napisać, gdzie spotykam terrorystów w JA2.

_________________
Obrazek


*
 
pudel89
Post : 12 sty 2011 02:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 30
  • Dołączył: 16.12.2010
  • Skąd: Ełk


Slay jest jedynym terrorystą którego można zrekrutować. Trzeba dać mu dyskietkę od Carmena, albo pięścią w pysk, aby zaproponował dogadanie sięi kontrakt na 2 tygodnie. Poza tym ma świetne statystyki i ma ciekawą kwestię do powiedzenia przy zabiciu królowej i na koniec gry.

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron