Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
spiryt
Post : 14 lip 2008 03:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


Carlos może nie jest cennym najemnikiem ale pracuje za free nie strzela najlepiej ma średnie doświadczenie i ma trochę do mechaniki lubię go za jego teksty przed meduną można wyszkolić go na strzelaca wyborowego umie dobrze rzucać git najemnik


Ostatnio zmieniony 22 lip 2008 17:23 przez spiryt, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Cell
Post : 22 lip 2008 13:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Może i miałbym go w temie (w co wątpie) gdyby był od początku. A na etapie w którym go dostajemy, to on jest lepszy co najwyżej od niektórych RPC. Nigdy go nieużywam. :diabelek:


*
 
lukasamd
Post : 22 lip 2008 17:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


W JA2 dostajemy go za późno i jest bezużyteczny. W Wildfire a owszem - bardzo dobra postać, w szczególności jak się wyrobi.

Wkurza mnie trochę ta niechęć do Iggy'ego oraz "przywiązanie" do Miguela, w razie czego jeden od razu popiera drugiego.


*
  WWW
Olinka
Post : 24 wrz 2008 23:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Dokładnie.
Carlosa jak tylko mogę omijam lub zwalniam kiedy nie potrzebuje. Denerwuje mnie jego postawa ogólnie rzecz ujmujac.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
doman18
Post : 27 lut 2011 20:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 43
  • Dołączył: 02.02.2011


Ja gram z modem na rekrutację wszystkich rebeliantów od początku gry. Oczywiście ze względu na jakiś cień uczciwości rekrutuję na początku tylko 2 osoby Irę i Carlosa zamiast Dimitriego. Dimitrii w sumie przydaje mi się dopiero gdy potrzebuję stacjonarnego mechanika bo w drużynie mam Trevola. Ale wracając: Moim zdaniem Carlos to najlepszy skrytobójca w JA2, nawet lepszy od Shadowa a w JA2 1.13 to na pewno. Kamuflaż zawsze można założyć a z doświadczenia widzę że choć "Rzucanie" teoretycznie nie czyni wielkiej różnicy to w praktyce widzać że Carlos częściej trafia criticale od Shadowa. Skrada się świetnie. To co bym w nim zmienił to "Skradanie" na operacje nocne bo jednak ten jeden punkt widzenia robi różnicę w starciach z elitami. Trochę też upierdliwe jest jego trenowanie bo naprawdę ma niską ZR i Um.Strz ale te 20min w Omercie strasznie później procentują przez całą grę.

A jeśli chodzi o charakter to owszem też mnie czasem wkurza ta jego fanatyczność w stosunku do Miguela.


Ostatnio zmieniony 27 lut 2011 20:13 przez doman18, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
wierzba
Post : 27 lut 2011 21:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 06.02.2010
  • Skąd: Legnica


Ja go biorę w Wildfire jak najszybciej (2-3 dzień) przydaje się do osłaniania, a szybko się chłopak uczy to ze strzelaniem nie ma problemu.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron