Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
a.c.aowiec
Post : 19 lis 2010 10:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 11.11.2010


w wildfire na co komu trevor? z pocztku dostajemy dimitriego on ma meh gdzies koko 70 zręczność można mu podbić walka wręcz naprawianiem i otwieraniem wiec po co mi trevor który jest strasznie drogi a po za tym marny z niego strzelec


*
 
Assur-ad-mu
Post : 19 lis 2010 11:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


Ja nigdy nie brałem Trevora bo był drogi a jego umiejętności mechaniki i znajomość materiałów wybuchowych nie robi na mnie większego wrażenia. Strzelec z niego marny. Broń na samym początku też ma do bani. Jak chce mieć kogoś do mechaniki do albo przedzieram się po Maddoga (chyba tak się to pisze) albo mam go z I.M.P. A materiałami wybuchowymi zajmuje się snajper.

A jeśli chodzi o Dimitriego to z niego jest niezły też mechanik, ma tam mniej umiejętności strzeleckich ale to mi nie przeszkadza bo służy on do reperowania, obrony północnej strony Arulco i szkolenia samoobrony.

_________________
Obrazek


*
 
black1234
Post : 19 lis 2010 22:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 26.09.2010
  • Skąd: Głuchowo


1.dimitri zanim się wyszkoli zdąrze jusz skończyć gre ( niewiem jak inni)
2.jak dobry skład bierzesz na początek to kasy starczy na utzymanie oddziału (proponuje bull grizli trevor i osobista postać mi wystarcza)
3.trevor bierze ok.2 500 dziennie to starczy na odbicie kapalni w drassen i kase masz
4.gadasz z księdzem (po odbiciu całego drassen bo tak to odmówi) on daje żywność a my miguela i carlosa zdobywamy
5.dobrze zaprojektuj postać (ja zawsze int. i cel. i sił. biore na max)

_________________
https://jagged-alliance.pl/


Ostatnio zmieniony 20 lis 2010 07:01 przez black1234, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
a.c.aowiec
Post : 13 gru 2010 11:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 11.11.2010


int siła zw cel zdrowie na ful resztę po trochu. mój skład to imp Dmitrij IRA ewentualnie hamous , Ivan , dynamo mad dog grizli a ostatnio nawet gumpiego najolem i go trenie (100 dni jeden zabity i 80 celności) i daje rade na hard


*
 
biker666
Post : 03 mar 2011 21:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 26.02.2011


dla mnie najlepszy w AIM. zawsze jest w mojej drużynie. szybko sie uczy i jest uniwersalny: mechanik , spec od bomb, jak sie wyszkoli to snajper będzie z niego:)

_________________
Myśl samodzielnie....
Zapraszam na http://niepoprawni.pl/


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3