Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
alejafiem
Post : 23 sty 2013 15:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 23.01.2013


Witam, czy istnieje możliwość przejścia kampanii JA2 jako "ciągłość" w trybie COOP? Szukałem wcześniej, ale z tego co widziałem można jedynie przejść pojedyńczy sektor.

Z góry dzięki za odpowiedź


*
 
Starchris
Post : 23 sty 2013 21:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


No niestety nie.

Cytuj:
Ja2 MP is a Mod for Ja2 1.13, which enables us to fight with and against each others.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
JollY_BeAsT
Post : 11 mar 2013 21:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 42
  • Dołączył: 09.11.2011
  • Skąd: Warszawa teraz Olsztyn potem może Tokyo


Dobry wieczór wszystkim !

Mnie przydały by się dwie opcje jedna to gra w Co_oP . Na przykład dwie drużyny po 20 ludzi . ( Zakładając że modyfikujemy liczbę najemników na 40 tak aby przypadało po 20 ludzi na stronę ... ) Teraz pewnie można ustawić dwie drużyny po 16 lub 4 po 8 ośmiu ludzi .

Druga możliwość to kampania po stronie tych Diedrany . Co wiązało by się z napisaniem nowych zadań prze-modyfikowania kodu gry , marzy mi się kampania z możliwością wyboru strony a'la Jagged Alliance 3 . Z tego co tu widzę obecna sytuacja w grze przypomina sytuacje z filmu : " Tylko dla orłów . " Czyli drużyny najemników wykonują to samo zadanie zwalczając się wzajemnie . Wybaczcie nie grałem w multi ...

_________________
Moje nogi są jak SKS tactical , próba zrobienia z antyka AR LKM . Ciągle się zacina i wymaga ciągłej uwagi . Ale walczę dalej aby żyć ...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie