Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 27 paź 2007 23:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Renegade Republic - Publiczna beta już jest!

"Chłopaki, mamy publiczną wersję beta" oznajmił 10 minut temu Scorpion na forum Bear's Pit. Zatem, wygląda na to, że długo oczekiwana modyfikacja doczekała się swojej premiery. Co prawda, na razie tylko w wersji beta, ale od finalnej wersji różni ją tylko większa ilość błędów. Renegade Republic to długo oczekiwana modyfikacja, szczególnie przez fanów z polski co przyznał sam twórca gry, która na każdym kroku porównywana jest z królem modyfikacji - Urban Chaos. Czy Renegade Republic zrzuci go z tronu? O tym zdecydujcie Wy sami!

Publiczna wersja została opublikowana po to, by finalna wersja zawierała możliwie jak najmniej błędów. Dlatego też na naszym forum został uruchomiony specjalny temat w którym każdy z Was może zgłosić błąd napotkany w grze. Prosimy o zgłaszanie nawet najmniejszych usterek, wszystkie zgłoszenia zostaną bezpośrednio przekazane do twórców gry, a wy macie szansę przyczynienia się do zwiększenia jakości finalnej wersji!

Modyfikację można pobrać z działu Download pod tym linkiem, plik waży nieco ponad 342 MB.

Jagged Alliance Area - Pobierz wersję beta Renegade Republic
Bear's Pit Forum - Public beta of Ja2 1.13 RR


Ostatnio zmieniony 11 lis 2007 17:46 przez Len, łącznie zmieniany 2 razy

*
  WWW
Fireox
Post : 27 paź 2007 23:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Nooo....nareszcie akurat miałem ochotę pograć w Jagged'a.Widzę że jutro będę miała pracowity dzień :D


*
 
vai1987
Post : 27 paź 2007 23:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 109
  • Dołączył: 13.10.2006
  • Skąd: Sucha Beskidzka


No to doczekalismy sie.

Szkoda ze narazie nie mam czasu by zagrac, ale w niedługim czasie zabiore sie za RR :)

_________________
You never know


*
 
lukasamd
Post : 28 paź 2007 10:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A ja chyba poczekam na finalną wersję, jakoś nie przepadam za produktami beta ;) Ta premiera jest dobrym znakiem - pełna premiera będzie chyba niedługo :)


*
  WWW
Len
Post : 28 paź 2007 11:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja choć w RR grałem już w styczniu tego roku to się cieszę z udostępnienia wersji beta. Nareszcie każdy będzie miał okazję przekonać się jak bardzo dobra jest ta modyfikacja. Choć przyznać muszę, że odradzałem to Scorpionowi :D Ja jestem zwolennikiem udostępniania tylko finalnej wersji, ale jak będzie zainteresowanie betą to może zmusi mnie to do zmiany zdania :)


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 paź 2007 18:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006




*
  WWW
djt
Post : 28 paź 2007 18:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Małe pytanko: która wersja 1.13 jest najstabilniejsza? Pytam w celu zainstalowania wymienionego wyżej cudeńka :-)

Pozdrowienia.

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
Len
Post : 28 paź 2007 18:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jak się domyślam - najnowsza (pobierz) ;)


*
  WWW
grisza
Post : 28 paź 2007 19:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


hej, mam pytanie :) Do którego katalogu powinienem przegrać pliki z RRepublic? JA2 data, czy JA 2 1.30 data? To dosyć istotne. Pozdrawiam!


*
 
Grisza
Post : 28 paź 2007 19:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


Mój błąd. Chodziło o 1.13 data, a nie 1.30. Po wejściu do głownego katalogu są dwa, zastanawiam się do którego :)


*
 
Len
Post : 28 paź 2007 20:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


W archiwum, które pobrałeś masz katalog o nazwie rr, w nim jest inny katalog o nazwie "Data-renegade" i 5 innych plików. Skopiuj to wszystko do głównego katalogu gry (np. C/JA2).


*
  WWW
Grisza
Post : 28 paź 2007 20:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


ok, czyli utworzy się nowy podkatalog, nie muszę tego zgrywać do data i data 1.13? Bo tak zrozumiałem.


*
 
Len
Post : 28 paź 2007 20:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wgrywasz do głównego katalogu gry, czyli tam gdzie są katalogi Data i Data-1.13.


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 01 lis 2007 09:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


A ja powiem tak że pomimo wyjścia bety poczekam jeszcze trochę aż wyjdzie pełna wersja. Tyle sie oczekałem to poczekam jeszcze miesiąc :P. Ale panowie życzę udanego łapania błędów.


*
  WWW
Rain
Post : 01 lis 2007 13:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 39
  • Dołączył: 19.09.2007
  • Skąd: Poland - Lodz


Nie ma jak czekac na gotowca :ok: A pozniej sapac ze sa bledy :ok:

Off -bartek ty czasem nie jestes na stalkerze? tam tez jest typ ktory identycznie odpowiada na posty, a pozniej wielkie fochy wali i narzeka ze cos jest nie tak :crazy:

A wracajac do tematu..az sobie wczoraj zassalem :) Dzisiaj pokatuje, zobacze co sie zmienilo od czasow JA2 podstawowego ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna


cron