Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Olinka
Post : 10 gru 2009 15:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Len pisze:
Olinka pisze:
przepraszam ja skonczyłam RR

No to mamy już 3 osoby :D Zawsze to coś, choć to liczba śmieszna biorąc pod uwagę przedpremierową podnietę modyfikacją. Odnoszę wrażenie, że autor po prostu chciał zbyt wiele nowości wprowadzić. I choć nie jest to rosyjska gra, a szwajcarska, to jednak w pojedynkę ciężko stworzyć coś dobrego. Ja w RR grałem, kiedy jeszcze nie była nikomu dostępna. Scorpion przesłał mi betę do polonizacji, przeszedłem ok. 40% gry, lecz w między czasie przesłał mi nowszą wersję. Ja starą usunąłem i zainstalowałem nową, aż tu się okazało że moje zapisy gry nie są z nią kompatybilne. A że i ja i Scorpion usunęliśmy wcześniejszą wersję, musiałem sobie dać spokój. Ale teraz nie wrócę ani do grania w RR, ani do jej polonizacji. Nie wiem jak Wy, ale w moich jaggedowych planach jest zagranie najpierw w JA1, a potem w Shady Job :D

jak skoncze Vietnam to pojde na Shady :) (z przyjemnoscia :) )

RR jest jak dla mnie rewe;acyjna a ze wymaga wysiłku umysłowego to tylko jej dodaje a nei ujmuje :) wg mnie oczywiscie ;)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
lukasamd
Post : 10 gru 2009 17:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja w Shady grałem nieco dłużej już jakiś czas temu, ale rezygnowałem właśnie ze względu na barierę językową nie do przeskoczenia. Niemniej jednak mod naprawdę mnie wciągnął i z przyjemnością do niego wrócę, gdy tylko IS opublikuje spolszczenie... a może to jakaś aluzja i jest ono tuż tuż? :D

Wracając do RR - jeden z pierwszych naprawdę poważnych modów na bazie JA2 1.13 (niewielkich modyfikacji typu DDB nie można traktować tak samo, to chyba sprawa oczywista). Z jednej strony autorzy mieli ogromne możliwości zmian, z drugiej, jak wspomniał Len, ciągle rozwijająca się gra bazowa spowodowała więcej problemów niż mogłoby się wydawać.


*
  WWW
Len
Post : 10 gru 2009 20:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
Wracając do RR - jeden z pierwszych naprawdę poważnych modów na bazie JA2 1.13 (niewielkich modyfikacji typu DDB nie można traktować tak samo, to chyba sprawa oczywista). Z jednej strony autorzy mieli ogromne możliwości zmian, z drugiej, jak wspomniał Len, ciągle rozwijająca się gra bazowa spowodowała więcej problemów niż mogłoby się wydawać.
Jedyny problem w tym, że 1.13 kompletnie nie nadaje się na bazę pod inne MODy.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5


cron