Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Klepczar
Post : 25 gru 2007 19:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


Witam.
Może mi ktoś wyjaśnić czemu nie mogę przejać co poniektórych kopalń?

(za pierwszym razem bez problemu zająłem te w odpowiedniku Drassen i i na południe od niego za to w mieście na północnym zachodzie (z przejściem granicznym) zamiast gościa od kopalni był koleś który gadał coś o tym ze nie wie co on teraz pocznie...

za drugim razem nie było tego problemu w tym mieście

za to gość gadajacy coś podobnego jest w kopalni w miescie na środkowym zachodzie...

o co biega?


*
 
XBARTEKX
Post : 26 gru 2007 20:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


To tylko beta i ma w ekhm bugów więc się nie bój. Napisz lepiej na prv Scorpiemu (wiadomo że po angielsku) o tym błędzie. Chłopak się bardzo ucieszy a ty będziesz cenionym łowcą bugów :D.


*
  WWW
Klepczar
Post : 26 gru 2007 22:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


hym beta?

myślałemz e to co w downloadzie w JAC to skończone ale ok...

a po niemiecku nie można? :okulary2:
znowus ie bedę musia z translatorem do angola zaprzyjaźnić...


*
 
Popers
Post : 27 gru 2007 00:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Klepczar pisze:
a po niemiecku nie można? :okulary2:
znowus ie bedę musia z translatorem do angola zaprzyjaźnić...


wyslij mi co chcesz napisac na priva. odesle przetłumaczone. translatory to szajs


*
 
XBARTEKX
Post : 27 gru 2007 09:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Marginesem mówiąc lepiej poczekać na wersję pełną czyli omegę. Bugów będzie mniej a skoro tyle będę musiał czekać to i poczekam na spolszczenie ISu ;].


*
  WWW
lukasamd
Post : 27 gru 2007 10:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Klepczar pisze:
hym beta?

myślałemz e to co w downloadzie w JAC to skończone ale ok...


Jagged Alliance Center - Download pisze:
JA2: Renegade Republic (beta) - 212 Mb

Wersja beta długo oczekiwanej modyfikacji, którą na każdym kroku spotykają porównania z królem modyfikacji - Urban Chaos. Czy go pokona? Przekonaj się sam!


*
  WWW
Len
Post : 31 paź 2008 16:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Proszę, aby każdy zabierający głos w sprawie oceny JA2: Renegade Republic a grający na polskiej wersji ocenił także samą polonizację w tym temacie.

Od premiery mijają 2 tygodnie. Sporo osób ostatnio ruszyło RR, choć nie wszyscy się do tego przyznają ;) Jaka jest ta modyfikacja, waszym zdaniem? Czy jest warta uwagi? Czy rzeczywiście dorównała samego królowi - Urban Chaos?


*
  WWW
lukasamd
Post : 01 lis 2008 09:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Może ja się wypowiem - po zajęciu w sumie 4 miast na północy mogę powiedzieć:

Gra ma swoje plusy i minusy, to chyba oczywiste. Mozna znaleźć naprawdę niezłe elementy, ot choćby duży statek, czy kuter który jest traktowany jak nasz samochód, ale moim zdaniem nadal jest w RR zbyt dużo JA2 - miasta tylko nieco zmieniły wielkość / lokalizację, spotykamy tych samych NPC a na dodatek nie ma żadnych nowych postaci w AIM.

Odgłosy niektórych RPC są fatalne i trudno nie powiedzieć: "mogli zostawić bez głosów", o głosach po trafieniu nie ma się już wypowiadać - są po prostu katastrofalne. Pojawiło się sporo nowych titlesetów ale w wielu wypadkach nie pasują one w ogóle do gry, brakuje tej "obróbki pod Jaggeda".

To co mi się nie podobajednak najbardziej, to sposób w jaki gram (tzn. kolejność atakowanych miast itp.) - przechodzę w sposób identyczny jak w wypadku JA2. W Urban Chaos tak nie miałem, ponieważ znaczne zmiany w całej rozgrywce (ot chociażby metro) nie tyle wymusiły co zdecydowały mnie do zmiany, tutaj tego nie ma.

Krótko mówiąc więc: moim zdaniem Renegade Republic do pięt nie dorasta Urban Chaos, zalet 1.13 nie liczę ponieważ to nie wina autorów UC, że zrobili moda wcześniej ;)


*
  WWW
Len
Post : 07 lis 2008 12:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No Lukas, pochwal się co myślisz o grze im dalej jesteś :] Wielu zrezygnowało na początku, niech wiedzą, że to był błąd :D


*
  WWW
lukasamd
Post : 07 lis 2008 14:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Fakt, jak ktoś przestał grać bo się zraził przez niezbyt dobry początek, niech sobie teraz pluje w twarz :P Niestety ale mod jest zrobiony tak, iż na początku nie zobaczymy zbyt wiele nowości, potem sytuacja zaczyna się zmieniać. Oto co mnie zainteresowało:

- środki transportu - możemy pływać kutrem, jeździć 2 samochodami a nawet pociągiem (w obrębie sektorów z torami oczywiście)
- NPC/RPC są rozsiani nie tylko po miastach, u moim wypadku wymusza to zrezygnowanie ze śmigłowca i łażenie z buta, ponieważ chcę pogadać z każdym :P Ot choćby koleś sprzedający naprawdę dobrą broń (AK-74, AKM) - mieszka sobie zaraz pod Wladykaukaz'em... a ja spotkałem go przez przypadek teraz, gdy mam zajęte już 3 miasta.
- realne podejście do sprawy uzbrojenia, w grze jest niewiele broni zachodniej, ponieważ akcja toczy się w strefie wpływów byłego ZSRR (czyli mamy od groma karabinów z serii AK, Mosin itp.)
- w portach i nie tylko zresztą, możemy zobaczyć.... kontenerowce. Są one zrobione tak jak budynki, ale dzięki zastosowaniu odpowiednich titlesetów wygląda to naprawdę świetnie. Na ich pokładach są zaś kapitanowie, którzy mają dla nas po zadaniu.
- sektory same w sobie, w UC było pełno sektorów naprawdę świetnie zrobionych a leżących gdzieś na uboczu. Tutaj też jest takich pełno - warto je zwiedzić, można wtedy stwierdzić, iż z cała pewnością istnieje w kraju przemysł i gospodarka (np. wejścia do portów, tamy, hydroelektrownie, fabryki, pola naftowe i gazowe).

Krótko mówiąc, gra moim zdaniem jednak warta świeczki :D Tylko trzeba się na początku nieco przemęczyć.


*
  WWW
Wigen
Post : 28 sty 2009 22:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Renegade Republic zainstalowałem wczoraj (po ciężkich trudach :) ) Co ja mogę powiedzieć o tej modyfikacji? No jest ona bardzo dobrze zrobiona, choć ma parę tych bugów o których tu była mowa, lecz to nie istotne ponieważ to nie bugi są tu najważniejsze ale grywalność. Baczną uwagę przyciągają rzeczywiste nazwy sektorów (Tibilisi) jak i wątek fabularny który toczy się w czasie wojny w Gruzji. Dobre wrażenie robi także duża ilość NPC-ów z którymi możemy porozmawiać. Napotkałem parę znanych postaci na lotnisku w Drassen które w RR jakoś inaczej się nazywa. Lokacje są bardzo ładnie zrobione. Widać że Scorpion włożył bardzo wiele czasu i wysiłku oraz pracy w ten projekt. Co do broni to napotkałem bardzo wiele ich rodzajów, ale większość tych broni było produkcji rosyjskiej ale były także polskie akcenty np. polski karabin maszynowy Glauberyt czy Bizon.

No ale razi jedno. Rosyjska broń to jednak graty. Co nie podniosłem i strzeliłem to się zacinały :D


*
 
lukasamd
Post : 31 sty 2009 22:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006




*
  WWW
Kelly
Post : 01 lut 2009 15:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 269
  • Dołączył: 25.03.2007
  • Skąd: Warszawa


Znalazłem mały błąd.
"modyfikacji znajduje się kilka przenośnych armat, znacznie przewyższających parametrami nawet doskonale znany Barrett M821A z Unfinished Busines"

Barrett M82A1 tyle że w UB był M82A2


*
  WWW
lukasamd
Post : 01 lut 2009 15:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Poprawione, aż tak idealnej pamięci to ja nie mam ;)


*
  WWW
the_Scorpion
Post : 02 lut 2009 12:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 21.05.2007
  • Skąd: Zurich


lukasamd pisze:
A ja was wszystkich zapraszam do recenzji:

https://jagged-alliance.pl/readarticle.php?article_id=288

Chwilkê to trwa³o, ale w koñcu grê przeszed³em no i mo¿ecie zapoznaæ siê z wra¿eniami. Tutaj ich nie bêdê opisywa³ - przeczytajcie artyku³ ;)


sadly, trying to have an online translation site provide this review in a language understandable to me failed as far as an exact translation is concerned.

I did understand some of the critizism though, and i hope the newer polish versions can improve on the initial english public beta.

From my own point of view, RR was released unfinished because of numerous flaws in 1.13 development. These flaws and problems have not yet been resolved, thus, there is no development on the 1.13 based english version of RR.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron