Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 07 sty 2007 21:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


JA2: Renegade Republic - Już graliśmy!
07 stycznia 2007r.


Dosłownie przed chwilą na stronie Jagged Alliance Center pojawił się artykuł opisujący pierwsze wrażenia z modyfikacji Renegade Republic mojego autorstwa. Jako jedyny polak mający dostęp do tego moda postanowiłem to wykorzystać i podzielić się z wami wrażeniami, trochę nie w porządku byłoby gdybym milczał nie uważacie? xD

No ale wracając do artykułu, jak widzicie jest on dość obszerny a mimo to nie zmieściłem wszystkiego. Nie chciałem żeby od tego artykułu stało się wszystko jasne, jeszcze dużo niespodzianek czeka was w grze.

Jeśli przeczytałeś artykuł koniecznie się wypowiedz co teraz sądzisz o grze?

JA2: Renegade Republic - Pierwsze wrażenia!


*
  WWW
snick
Post : 07 sty 2007 22:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


No, naprawdę obszerny artykuł. Jeśli ktoś jest zainteresowany RR (a przypuszczam, że na foum takich nie brakuje), to zdecydowanie polecam. xD


*
  WWW
Fireox
Post : 07 sty 2007 22:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Dużo można się dowiedzieć z tego artykuły zresztą jak zawsze ;P
wszytkie błędy raczej zostaną poprawione nie zapominajmy to jest wersja beta...jeśli nie zostaną one poprawione to scorpion pewnie pod naciskiem fanów zrobi patha :)


*
 
lukasamd
Post : 08 sty 2007 16:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Po przeczytaniu artykułu jeszcze bardziej szykuję się na RR :D

@Len dobrze że załatwiłeś że będzie spolszczenie do czegoś co może solidnie przewyższyć UC ;)


*
  WWW
Lenon
Post : 09 sty 2007 11:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 62
  • Dołączył: 28.07.2006
  • Skąd: zza pieca


Troche mi sie Hummery w Rosji nie widza, ale podobno maja... Cywilne raczej to nie sa ;)
W zapowiedziach napisano, ze bedzie mozliwosc jazdy czolgami, jest to mozloiwe w becie? Ten statek to jachte ze screenow? A jeszcze jak wyglada sprawa z broniami?

_________________
Nie chciałem Cie zastrzelić, ale w mojej broni mieszka ktoś kogo słucham.


*
 
Len
Post : 10 sty 2007 20:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja też słyszałem, że będzie mozna jeździć czołgami, póki co spotkałem dwa zupełnie nowe czołgi ale jeździć to się nimi nie dało. Ten jacht ze screenów też jest, ale mi chodziło o inny, jeszcze większy. Lecz on nie został zrobiony tak jak jacht, czyli jako jeden obiekt. Domyślam się, że można do niego wejść ale jeszcze nie próbowałem.


*
  WWW
Magic
Post : 10 sty 2007 20:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


chcialem sie zapytac gdzie mozna pobrac bete wersje renegade republik??


*
 
Fireox
Post : 10 sty 2007 20:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Cytuj:
chcialem sie zapytac gdzie mozna pobrac bete wersje renegade republik??

lol... ;D nigdzie nie ma do pobrania :) bo nie została udostępniona


*
 
Lenon
Post : 11 sty 2007 11:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 62
  • Dołączył: 28.07.2006
  • Skąd: zza pieca


No dobrze, a bron? Beda cale stosy bajerow? Mi sie tak marzy chociazby takie M4 z roznymi modyfikacjami... "Kalaszy" nie tykam ;) Jak to w Rosji to pewnie za duzego wyboru nie bedzie, no ale co import to eksport :)
Tak czy siak czekam na nowe screeny :>

_________________
Nie chciałem Cie zastrzelić, ale w mojej broni mieszka ktoś kogo słucham.


*
 
lukasamd
Post : 11 sty 2007 18:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Magic pisze:
chcialem sie zapytac gdzie mozna pobrac bete wersje renegade republik??


Grupa IronSquad będzie robiła spolszczenie więc Len musiał dostać wersję beta, chyba logiczne ;) .

A co do tych czołgów - znaczy się że bedzie można jeździć PO sektorze czy POMIĘDZY sektorami? Po z tym drugim rozwiązaniem to miałem raz do czynienia przechodząc JA2 i w sumie dawało tylko pojazd jako pojazd nic więcej.


*
  WWW
Len
Post : 11 sty 2007 18:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Z tego co widziałem to po sektorach, ale nie jestem pewien bo jestem słabo doinformowany w temacie jeżdżących czołgów. Ciekaw jestem tylko jak to zrobili, z doświadczenia wiem, że jest z tym sporo problemów, musieli zrobić zupełnie nowy czołg (jako obraz).


*
  WWW
lukasamd
Post : 11 sty 2007 18:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Chyba musieli mieć dużo pracy. Wydaje mi się że dołożenie takiego obiektu do gry wymagało edycji kodu. Nie wiem na pewno bo się nie znam ale jeżeli będzie taka możliwość to będzie super (i chyba niesamowicie trudno - wyobraźcie sobie goniący najemników czołg ;) ).


*
  WWW
Len
Post : 11 sty 2007 18:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Oj, no że edytować kod musieli to chyba oczywiste ;) Żadnym innym pojazdem nie da się jeździć po sektorze więc nie mogło się obejść bez ingerencji w kod gry.


*
  WWW
lukasamd
Post : 11 sty 2007 18:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Zaraz jak przeczytałem tę informację byłem bardzo ucieszony, teraz muszę jednak podchodzić coraz bardziej sceptycznie - czy wrogowie też będą mogli jeździć? Jeżeli tak to patrzcie na mój poprzedni post - albo na dach albo nas nie ma, no chyba że mamy wielu najemników i dosyć ciężkiego sprzętu bo jak znam Jagged Alliance to rzadko bywa aby w sektorze był tylko jeden czołg.


*
  WWW
Lemur
Post : 11 sty 2007 22:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Co so spluw, wystarczy spojrzec na screeny. Jest tam pare zabawek ktorych wczesniej nie bylo. Dojrzalem tam OC-14 Groza, wczesniej nie bylo nie?
Hmm, te czolgi. Zobaczymy jak sie sprawdza. Pamietam w UC bylo to troche dziwnie rozwiazane. Bo taki (t-55??) mozna bylo rozwalic dwoma strzalami z granatnika podlufowego. Co jest zdeka przegieciem moim zdaniem.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron