Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 06 lut 2008 15:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Po raz kolejny powtarzam - Iron Squad to nie firma a ty nas traktujesz jakbyśmy byli jakimś CD Projekt jesteśmy amatorami, robimy to w wolnym czasie i przez 3 lata naszej działalności nie zarobiliśmy na tym ani grosza, więc przydałoby się trochę poszanowania dla tych ludzi z Twojej strony.

Druga sprawa. Skoro tak bronisz tych, którzy oczekują spolszczenia to może zauważ, że jak do tej pory sam krytykujesz IS. Tylko ty masz problemy ze zrozumieniem tego wszystkiego, więc może zanim następnym razem postanowisz zostać bohaterem - poznaj tych, których "bronisz".

A co do nieaktualności strony. Terminy się zmieniały bo zmieniała się sytuacja w grupie, jednego dnia wszystko idzie świetnie a na drugi okazuje się, że jeden stracił dostęp do internetu, kolejny wyjeżdża za granicę, inny do internatu, a jeszcze kolejny nie ma czasu dalej pomagać. Nowej daty nie ustawiłem bo jak się okaże, że się nie wyrobimy to znowu będziesz miał pretensje.


*
  WWW
gluglu
Post : 06 lut 2008 15:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 05.02.2008


Panie Wigen...akurat co do polonizacji to musze Panu powiedziec ,że od pół roku bawie sie Shady Job z wykształcenia jestem rusycystą i podjąłem sie tego wyzwania jakim jest polonizacja..informuje o tym po raz pierwszy na ogolnodostepnym forum mam nadzieje ,ze gdzies za 3 miesiace skoncze. Jak chcecie moge informowac o postepie prac...finalny projekt bedzie dostepny na rapidshare. Pomaga mi w tym kolezanka tej samej branzy tez fanka JA.

Panie Len ..ja nikogo nie chcialem urazic ..wiem czym pachnie ta robota i mam glęboki szacunek dla ludzi , ktorzy to robią...duzo ludzi jest rozgoryczonych brakiem informacji o polonizacji RR i stad moje posty. PRZEPRASZAM.


*
 
momo78
Post : 06 lut 2008 16:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


gluglu pisze:
że od pół roku bawie sie Shady Job z wykształcenia jestem rusycystą i podjąłem sie tego wyzwania jakim jest polonizacja..informuje o tym po raz pierwszy na ogolnodostepnym forum mam nadzieje ,ze gdzies za 3 miesiace skoncze.

ojj ale będzie fajnie, jak nie wywiążesz się z "obietnic"(bo jak powiedziałes to chyba obietnica, co nie?)
gluglu pisze:
Panie Len ..ja nikogo nie chcialem urazic ..wiem czym pachnie ta robota i mam glęboki szacunek dla ludzi , ktorzy to robią...duzo ludzi jest rozgoryczonych brakiem informacji o polonizacji RR i stad moje posty. PRZEPRASZAM.

no widzisz dało się :P
I po co było tyle hałasu?? Wystarczyło troche kulturalniej sie wypowiadac i troche bardziej z sensem i by nie było afery :P

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
gluglu
Post : 06 lut 2008 16:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 05.02.2008


..nie...nie skonczy sie na obietnicach, tak szczerze mowiąc zaczałem to z czystej ciekawosci ..sam nie wierzylem , ze sie uda..google w tym bardzo pomogło no i moja kumpela ..wielka entuzjastka JA..nie zakladalem tez stronki www z tym projektem bo sie balem ze nie podolam, ale teraz juz moge powiedziec ze wszystko jest na dobrej drodze..moze sie nawet wyrobimy przed IS^^^ ..zartuje ale dajcie mi 3 miechy))


*
 
Len
Post : 06 lut 2008 20:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


gluglu pisze:
Panie Wigen...akurat co do polonizacji to musze Panu powiedziec ,że od pół roku bawie sie Shady Job z wykształcenia jestem rusycystą i podjąłem sie tego wyzwania jakim jest polonizacja

gluglu pisze:
Panie Len ..ja nikogo nie chcialem urazic ..wiem czym pachnie ta robota i mam glęboki szacunek dla ludzi , ktorzy to robią...duzo ludzi jest rozgoryczonych brakiem informacji o polonizacji RR i stad moje posty. PRZEPRASZAM.

No proszę, jaka odmiana i miła niespodzianka. Nareszcie będę mógł zagrać w jakąś modyfikację po polsku, której sam nie spolszczyłem ;) Szczególnie, że o polonizacji Shady Job myślałem bardzo poważnie ale najpierw chciałem skończyć Renegade Republic.

Tylko teraz uważaj jak się spóźnisz :one:


*
  WWW
Popuś
Post : 07 lut 2008 14:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


gluglu pisze:
od pół roku bawie sie Shady Job z wykształcenia jestem rusycystą i podjąłem sie tego wyzwania jakim jest polonizacja

gluglu pisze:
nie skonczy sie na obietnicach


Очень хапашо! Я гаварю плохо по русский и я опасался, чмо не понямю мода, итак я очень веселый :)


*
  WWW
gluglu
Post : 07 lut 2008 16:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 05.02.2008


No Panie Popus ...niech Pan nie bedzie taki skromny..widze tutaj literacka cyrilice ..a co do Shady Job to mysle ze bez mojej polonizacji dalby sobie Pan rade. Cieszy mnie Pana radosc. PZDR


*
 
Len
Post : 04 maja 2008 14:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Radzę przeczytać poniższą informację ;) To wszystko co na tą chwilę mogłem przekazać ale myślę, że i tyle wystarczy szczególnie, że przez ostatnie kilka miesięcy nie pojawiło się kompletnie nic nowego :)


JA2: Renegade Republic PL - Nowe ustalenia

Po miesiącach milczenia nareszcie mamy przyjemność podać kolejne informacje o polonizacji modyfikacji Jagged Alliance 2: Renegade Republic - jednego z najbardziej irytujących projektów zarówno dla Was jak i dla nas. Dlaczego nazywamy go irytującym? Z prostej przyczyny. Modyfikacja, którą spolszczamy wciąż jest w trakcie tworzenia, a to (krótko mówiąc) nie ułatwia nam pracy. Jednak najpierw przekażemy informacje jakie zdobyliśmy podczas rozmowy ze Scorpionem, autorem moda.

Od listopada ubiegłego roku dostępna jest wersja beta JA2: Renegade Republic. Fani z całego świata wstrzymują się z rozpoczęciem gry w oczekiwaniu na finalną wersję. Teraz wiemy już, że taka wersja prawdopodobnie nie pojawi się nigdy, a wszystko z winy v1.13, którego częste aktualizacje powodują, że RR trzeba ciągle dostosowywać do nowej wersji 1.13. Jak powiedział Scorpion: "Kiepska sprawa dla mnie, dziwna dla graczy, a jeszcze gorsza dla Lena, który musi pracować z tym co mogę mu dać..."

W tej sytuacji postanowiliśmy dłużej nie czekać. Prace nad polonizacją znów ruszyły. JA2: Renegade Republic w polskiej wersji językowej wydamy w drugiej połowie czerwca bieżącego roku. Do czasu premiery opublikujemy jeszcze przynajmniej dwie informacje. Jednocześnie chcemy zaprosić wszystkich fanów, którzy mogą pochwalić się znajomością języka angielskiego do kontynuacji tego projektu oraz pozostałych.


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 maja 2008 09:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie jest to zbyt optymistyczna wiadomość, zapowiadało się na rok 2008 wiele bardzo dobrych modyfikacji, w wyniku rozwoju JA2 1.13 może dojść do sytuacji w której prawie żaden z zapowiadanych modów się nie ukaże :/


Ostatnio zmieniony 05 maja 2008 16:50 przez lukasamd, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Popers
Post : 05 maja 2008 16:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


lukasamd pisze:
się nie ukarze


ukarać to ukarzą fanów, jak się żaden nie ukaże ; P


*
 
lukasamd
Post : 05 maja 2008 16:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No właśnie nie byłem pewien jak a obie formy są poprawne, już poprawiam ;) Dzięki za info.


*
  WWW
lukasamd
Post : 09 lip 2008 17:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No i co z tymi postępami? Ile mamy jeszcze czekać co? :> Renegade Republic zaczyna wyglądać jak Nowa Kaledonia (niech nikt nie potraktuje tego osobiście, ale jak wygląda sprawa tamtego projektu można przeczytać na innym forum).

@Popers, dobrze że chociaż ostatnio niejako przy okazji dałeś znać, że tłumaczenie idzie do przodu.

Jak się nie wyrobicie z tym ostatnim terminem, to zbieram drzewo na stos :diabelek:


*
  WWW
momo78
Post : 09 lip 2008 17:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


lukasamd pisze:
Jak się nie wyrobicie z tym ostatnim terminem, to zbieram drzewo na stos

Heej ludzie bedzie gril :P
Ja jeszcze wezmę Winchestera, trinitrotoluen i kiełbaski :P

A tak na poważnie to szkoda, ze opuźnienia są, ale wszystkim się zdarza, nic na to nie poradzicie :P

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Len
Post : 09 lip 2008 18:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No cóż mogę powiedzieć. Maj był strasznie słaby, każdy miał swoje sprawy i trudno się temu dziwić. Na szczęście wszystko wraca do normy i jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że spolszczenie do RR nareszcie zostanie ukończone. Myślałem nad czymś w rodzaju ankiety w której sami wybralibyście datę premiery ale chyba znam już wyniki - jak najbliższa :D


*
  WWW
Wigen
Post : 09 lip 2008 19:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


momo78 pisze:
Heej ludzie bedzie gril


Albo dym jak kto woli jeśli znowu się nie uda. :D

Ja myślę że się i tak wyrobicie w terminie. Miesiąc się dopiero zaczął.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna


cron