Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
snick
Post : 03 kwie 2007 15:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Osobiście wolałbym, żeby to RR był głównym projektem IS. Oczywiście Vietnam i UC to istotne mody, ale jednak bardziej nastawiam się na grę w RR... UC już wszyscy znamy, przeniesienie go na 1,13 pewnie nie spowoduje tak dużych zmian w samym modzie, jakie wystąpić mogą w RR...

Aczkolwiek nie ode mnie to oczywiście zależy. :P Tak tylko chciałem zauważyć...


*
  WWW
Len
Post : 04 kwie 2007 14:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Hmm... a tak nie jest? UC 1.13 to główny projekt ale dla mnie bo ja nad nim pracuję, reszta grupy robi RR poza dwoma, którzy kombinują przy czymś innym.


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 kwie 2007 07:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len pisze:
poza dwoma, którzy kombinują przy czymś innym.


Kolejna tajemnicza wypowiedź Lena która wróży coś dobrego... :> Czyżby NASTĘPNY projekt?


*
  WWW
Len
Post : 16 maja 2007 18:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ostatnio dostałem ukończone pliki od dwóch nowych w grupie, tj. Popers i Kyle-Simmons. No i muszę wam powiedzieć, że jak tak dalej pójdzie to RR będzie najlepszym projektem z IS pod względem jakości tłumaczenia ;)

No i jeśli tempo, które ostatnio zostało zmniejszone przez matury, będzie się trzymało na wysokim poziomie to wcale się nie zdziwię jeśli nam się uda przetłumaczyć wszystko przed premierą modyfikacji :)


*
  WWW
snick
Post : 18 maja 2007 13:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
się nie zdziwię jeśli nam się uda przetłumaczyć wszystko przed premierą modyfikacji


A jak z betatestami będzie? Planujecie przed czy po premierze. I czy w ogóle planujecie?


*
  WWW
Len
Post : 18 maja 2007 14:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Beta testy? Najprawdopobniej nie, już beta testy UCPL były klapą. Czy się odbędą czy nie - jeden kij bo każdy i tak sobie to olewa, gdy już zostanie wybrany, a więcej z nimi problemów niż pożytku.


*
  WWW
lukasamd
Post : 18 maja 2007 15:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


W Vietnamie to społeczność Jaggeda pomaga w społeczności i mi się wydaje że to nie jest złe rozwiązanie bo przynajmniej spolszczenie wyjdzie szybciej... no oczywiście zależy jednak od wyjścia samego RR ;) - jeżeli uda się równolegle to będzie całkiem nieźle ;)


*
  WWW
Len
Post : 08 sie 2007 13:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Miło mi poinformować iż po długiej i monotonnej pracy zacząłem przechodzić do rzeczy. Mianowicie zbierać wszystko w jedną grywalną całość i zajmować się takimi pierdołkami jak spolszczanie grafiki. Ale to nie oznacza, że wszystko zostało już spolszczone, wciąż jest sporo ale idziemy z górki.

Jak dobrze pójdzie to spodziewajcie się w najbliższym czasie pierwszych screenów z polskiej wersji!


*
  WWW
Bartek0511
Post : 08 sie 2007 13:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


No to świetnie, nie wątpię że spolszczenie będzie na poziomie UC czy małego VS ;-)


*
 
Len
Post : 08 sie 2007 13:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Vietnam SOG '69 nie był taki mały. No może nie miał zbyt wiele sektorów ale na tym poziomie trudności dziękuję twórcy, że dał ich tylko tyle ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 08 sie 2007 17:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len pisze:
Vietnam SOG '69 nie był taki mały. No może nie miał zbyt wiele sektorów ale na tym poziomie trudności dziękuję twórcy, że dał ich tylko tyle ;)


Przesadzasz - spróbuj przejąć wszystkie - wychodzi wtedy że do 100% mapy brakuje dosyć niewielu :P SOG wcale nie jest mały a już na pewno nie trudny.

BTW. Ciekawe do jakiej wersji dojdzie spolszczenie RR ;) Oczywiście mamy nadzieję że już na początku będzie wysokiej klasy :P


*
  WWW
Len
Post : 08 sie 2007 17:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No tak, ale jeśli ktoś był przyzwyczajony do betonowego krajobrazu UC, nie czuł się najlepiej w dzungli :)

Ja jestem pewien, że będzie mniej błędów niż w UCPL, oczywiście chodzi mi o błędy w tłumaczeniu a tych było dość mało w spolszczeniu SOGa. Teraz zadanie jest o tyle trudne, że robimy spolszczenie wraz z tworzeniem oryginalnej wersji.

Wygląda to mniej więcej tak, że my spolszczymy jakiś plik a na drugi dzień pojawia się jego wersja. Wtedy ja muszę sprawdzić co się zmieniło i wysłać plik z powrotem do tłumacza. Przez to prace bardzo się ciągną, jest to niezwykle trudne zadanie. Gdyby nie doświadczenie z poprzednich projektów dopiero miałbym trudno.

Spolszczenie dojdzie do wysokiej wersji, tego jestem pewien. Ale nie z powodu naszych błędów ale ciągłych aktualizacji RR do nowej wersji 1.13.


*
  WWW
lukasamd
Post : 06 paź 2007 17:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jeżeli informacje na IS Site się potwierdzą to w listopadzie będzie final PL RR :-D mam nadzieję że tak będzie bo na razie mam odwyk od jaggedów więc będę gotowy na nowego moda ;)


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 08 paź 2007 19:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


lukasamd pisze:
Jeżeli informacje na IS Site się potwierdzą to w listopadzie będzie final PL RR :-D mam nadzieję że tak będzie bo na razie mam odwyk od jaggedów więc będę gotowy na nowego moda ;)


Ja tak samo. No oczywiście czekam też na NK że o LS nie wspomne :D.


*
  WWW
Klepczar
Post : 25 gru 2007 19:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


ktos tu mówi o listopadzie a tu ni widu...

którego roku to listopad ma być ;-)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna


cron